Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

TRUSTAP, da ili ne?

> Desinićka: > > Admin2nd: > > > sim3sim3: > > > Isplati se za skupe, markirane stvari > > Izbjeći ćemo sve teme s torbama, bit će pustoš na forumu :D > Necemo, otvarat ce se teme "Trebam li slati prigovor Trustapu zbog ostecenja/fejka" 😅 Sto posto! x-) x-)
2023 10 25
Ma definitivno veliko NE..
2023 10 26
> Admin2nd: > > sim3sim3: > > Isplati se za skupe, markirane stvari > Izbjeći ćemo sve teme s torbama, bit će pustoš na forumu :D > Ovo je uplata u sef. Ako kupac ne potvrdi u određenom roku, novac sjeda na račun prodavača. Pustoš na forumu??Bez tema o torbi??🤣🤣🤣 Pa ova tema je samo onda zamjenila tu ...koliko vidim već su najmanje tri otvorene i pune se ko lude tako da nema straha od pustosi na forumu hahhaa Tako da taj argument ne stoji posto u samo dva dana ih je već prestigla a što nas još čeka... po meni totalno krivi i nepotreban potez
2023 10 26
> Desinićka: > Proviziju placa kupac, ne vi ako prodajete. Pa onda još gore, jer znamo kako su kupci osjetljivi na cijenu. Iskreno, portal Krpice zaostaje desetljećima za nečim novim, praktičnim, boljim, a ove nove funkcije mi se baš i ne čine nešto.
2023 10 26
A da napravite neki deal sa kioscima Tiska, pa nekakav popust za nas sa portala? Tipa 5% popusta uz kod XYZ123 npr. na svaki treći poslani paket? I ti kodovi da se mijenjaju na tjednoj bazi, pa ako ne pratiš ovaj portal, i ne znaš... Kao tipa Lesnina što ima, od datuma tog i tog kod taj i taj za npr. vrtni namještaj. Ili nekakav deal sa Hrvatskom poštom na ovu neku foru. Preko njih se najviše i šalju stvari. Ili dogovor sa nekom bankovnom institucijom, npr. da Erste banka ne uzima od kupca naknadu za uplatu ako prodavač ima otvoren račun kod njih, a opis plaćanja je rabljene stvari sa portala mojekrpice. Pa da si oni tako klijentelu privuku (prodavače). Jer mi se dogodilo da sam otišla par puta uplatit direktno u banku i naplaćena mi je njihova naknada. + Što kao kupac moram podmiriti u cijelosti i trošak slanja. Samo neki moji prijedlozi tko bi Vam mogli biti partneri.
2023 10 26
Malllaaaa, ideja je generalno dobra, ali banke su puno prevelike ribe za stranicu ovog tipa. Može se tu pričati o broju aktivnih korisnika, ali u suštini mislim da se nitko ne trga za suradnju kada vidi u kakvom je stanju stranica i koliko su korisnici nezadovoljni. A isto vrijedi i za Tisak. Istina, i na njih ima prigovora i nisu bajni, ali opet mislim da paze s kime surađuju. Kada pogledate ovu stranicu, ona graniči s amaterizmom. Raj za prevarante i spamere, dizajn iz 2000ih, moderatora nema dovoljno da poprate i sankcioniraju sva sranja koja se događaju... Tko bi htio da mu se ime veže uz ovo? Jedini razlog što je ova stranica još uvijek online je što vlasniku generira profit od reklama i jedino je taj profit bitan. Zato se i išlo sa suradnjom gdje Krpice imaju postotak od transakcije. Sustav još nije ni testiran, ni podešen, sve je nešto "za sada" i "vidjet ćemo", ali bitno da se krene s punjenjem kase 😂
2023 10 26
Maknite nam trustap!!!!
2023 10 26
Inače su prijedlozi od Maleee super, kada bi stranica bila u koliko toliko dobrom stanju i da ju nije pregazilo vrijeme još prije 10 godina. Ovako jedva uspijem obrisati artikle koje sam prodala na FB, jer stranica šteka... Da mi ih ne bi netko kupio sa TRUSTUP-om, joj koma znači.
2023 10 26
Ja ću to sigurno zaobići, mislim da se čisto dobro snalazimo u ovom nasem "neredu", bolje nego uvođenjem "reda". I zašto kupac plaća proviziju?? 😂😂😂 Ok, sigurna sam da i prodavačici nešto uzmu
2023 10 26
Upisala sam na profil Nekupujem/prodajem preko trustap, apsurd sta su napravili Ne vidim nista logicno Kupac kupi, ne znan kako san obavjestena o kupnji ne znam kako cu doci do podataka za slanje ne znam kada cu dobiti novac i na koji nacin
2023 10 26
Ne želimo trustap!!!
2023 10 26
Ok skuzili smo da ga ne zelite. Ne morate spamati.
2023 10 26
A ni vi sa baš svakim komentarom na baš svaku temu non stop... ja sa ove tri poruke na tri otvorene teme vašem komentiranju na sve,svakom postu poklopac, nema gdje vas nema od 0-24 nisam ni blizu... Baš ste se vi našli o spamanju komentirati 🤣🤣 Kak se ono kaže... Rugala se sova sjenici... 🤣🤣
2023 10 26
pa možda je to i dobra stvar, iako mi se ovo sa poštarinom nikako ne svidja, da ju trenutno plaća prodavač, a da to nije ukalkulirao u svoju cijenu! Plus trebali ste ovu Novost javiti barem tjedan dana ranije prije nego što se ju uveli, da se Krpičarke pripreme, naviknu, itd...
2023 10 26
Pa, dobro, bitno je da imamo izbor,za sada... Ali, po meni, nije mi to za Krpice... Kupim majicu od 10 eura, plus 3 eura tiska, i jedan euro provizije, znači 14 eura sam platila majicu koju želim vratiti. Hoću li 14 eura dobiti natrag ili umanjeno za proviziju? Tko plaća povrat 3 eura?
2023 10 26
1 2 3 4 5 6 7