Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Preporuka mobitela

Pozdrav, imam mobitel koji još uvijek radi kao nov, nemam zamjerku, osim na kameru koja se znatno pogoršala iz nekog razloga, te su slike koje slikam dosta tamne. Prijateljica i ja slikamo istu stvar u istim uvjetima i njena slika je odlično osvijetljena dok je na mojoj slika dosta tamnija i kad bi ju išla printati, trebala bi ju prvo urediti, posvijetliti pa onda izraditi ako hoću se se išta na njoj vidi. Volim fotografije i često ih izrađujem i ovo me baš izbacuje iz takta. Svaku sliku moram uređivati prije nego je negdje objavim. Često slikam razne stvari i za prodaju i previše mi je vremena da uređujem svaku sliku prije objave. iPhone me ne zanima. Molim preporuku za mobitel koji je cjenovno prihvatljiv, a da ima što bolju kameru za cijenu. Po mogućnosti da je ispod 500€. Ako mi možete suziti izbor u moru svih mobitela, bila bi zahvalna.
2023 11 03
Meni je brat nedavno uzeo Samsung Galaxy A54 čini mi se odličan ovako na prvu, platio ga je oko 350 eura nisam sad sigurna tocno, malo pronjuškajte o njemu, nisam gledala nešto posebno kameru jer sam iOS korisnik ali sigurno imate na internetu usporedbe slika i to, općenito san kroz priču čula da dosta hvale taj mobitel, a da je cijena relativno okej ☺️
2023 11 03
ja imam galaxy A72 ... preporuke
2023 11 03
Redmi note 10 pro! Vrhunski !!!!!
2023 11 04
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ce58aec272b5cf12513aa658f119ea29.jpg) Samsung Galaxy S21 FE 5G Prodaje se novi mobitel, nikad korišten, s papirima i garancijom. Samo upaljen da se vidi da li radi. 350 eura. (U ducanu su 789e)
2023 11 29