Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Molim pomoć stranica Jessyss

Moze li mi netko objasniti sto znači na stranici jessyss-za povrat artikla Povlačenje iz ugovora i povrat artikla,, 12.1. Prilazem sliku🤳 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2ea99ee68b7a9c0c87caeb7347c9c77c.jpg)
2023 11 17
Meni ovo izgleda jako fejk stranica. Perijodu? Koja bi si ozbiljna firma dopustila takvu nepismenost...
2023 11 17
Neznam prvi put narucujem,,neke cizme sam uzela,,i malo sam skepticna kakve ce biti,,i procitam ovo da mogu prije preuzimanja probat,ako odgovara uzimam ako ne odbijem. Mislim tako stoji,, A na email mi pisu da tako nemoze nego o svom trosku vracem natrag i poslje novce dobijem.. Mene zanima sto onda znaci to napisamo pod tockom 12.1. O povratu,,
2023 11 17
Znači da vam je rok za povrat 14 dana
2023 11 17
> Desinićka: > Znači da vam je rok za povrat 14 dana To sam shvatila,, vise mi je nejasno pod tockom 12.1. Ja sam razumjela da prilikom kupovine prije placanja imam pravo pogledat artikal,, Nego ima li tko kupovna iskustva sa njihovom stranicom?
2023 11 17
Espadrile opisuju kao "beskrajno svestrane", ima još tih konstrukcija koje ne mirišu na dobro..."povlačenje iz ugovora" to prvi put čujem....čudna mi je ta stranica.....a ovo da na stranici stoji jedno, a na mailu čitate drugo, to isto ne obećava..
2023 11 17
> sanjaurban: > Espadrile opisuju kao "beskrajno svestrane", ima još tih konstrukcija koje ne mirišu na dobro..."povlačenje iz ugovora" to prvi put čujem....čudna mi je ta stranica.....a ovo da na stranici stoji jedno, a na mailu čitate drugo, to isto ne obećava.. Da slažem se,,da nebih dobila ko zna što neću ni primiti narudžbu ako i pošalju jer tko zna na što čizme liče a cijena im je 65 eur,,nije malo.
2023 11 18
Svakako javite kako je prošlo. :)
2023 11 18