Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Dućani, artikli, rasprodaje /

Zara povrat Paketomat

Pozdrav svima, molim pomoć! Preko Zara aplikacije zatražila sam povrat srtikla preko Paketomata, istog s kojeg sam paket i preuzela. Na mail sam dobila naljepnicu za povrat na kojoj je naznacen bar kod i adresa Paketomata s kojeg paket ide. Prilikom dolaska na Paketomat odabirem opciju "plaćeni povrat" i idem unjeti dobiveni bar kod kojeg Paketomat ne može pronaci tj. ne prihvaca ga. Vracala sam na isti nacin Zalando paket i nije bilo nikakvih problema, sve rijeseno za minutu. Jeste li imali isto iskustvo i kako ste ga rijesili?
2023 12 02
Off topic, zalando je moguce vratiti paketomatom??? Ja tek sad to cujem. 🥲 Jel znate jel moguce isto za About You? Mozda trebate pricekati neko vrijeme prije povrata. Jeste li isli na paketomat neposredno nakon aktivacije povrata? Meni se to jednom dogodilo kad sam isla na postu, zena nije vidjela da je ta sifra jos aktivirana i rekla da dodjem kasnije, kad je proslo.
2023 12 02
Da, Zalando na paketomat bez ikakvih problema, za About you nazalost neznam. Isla sam dan nakon aktivacije povrata.
2023 12 02
Onda vjerojatno nije isti problem kojeg sam ja imala. Mozda da probate nazvati sluzbu za korisnike poste pa provjerite zasto vam ne pronalazi kod, ili sa generirate novi povrat, ako mozete.
2023 12 02
> ••Lu••: > Pozdrav svima, molim pomoć! > Preko Zara aplikacije zatražila sam povrat srtikla preko Paketomata, istog s kojeg sam paket i preuzela. Na mail sam dobila naljepnicu za povrat na kojoj je naznacen bar kod i adresa Paketomata s kojeg paket ide. > Prilikom dolaska na Paketomat odabirem opciju "plaćeni povrat" i idem unjeti dobiveni bar kod kojeg Paketomat ne može pronaci tj. ne prihvaca ga. > Vracala sam na isti nacin Zalando paket i nije bilo nikakvih problema, sve rijeseno za minutu. > Jeste li imali isto iskustvo i kako ste ga rijesili? I meni se to dogodilo sa Zarom na paketomatu ovo ljeto, identican problem. Rijesila sam tako da sam otisla u postanski ured i poslala od tamo bez ikakvog problema. Stiglo uredno sve.
2023 12 04
Hvala Vam, evo i ja sam danas odnjela paket u Poštu i tamo je bilo sve u redu.
2023 12 04
> ••Lu••: > Hvala Vam, evo i ja sam danas odnjela paket u Poštu i tamo je bilo sve u redu. Super 🙂
2023 12 05