Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Sinsay povrat

Kako se radi Sinsay povrat? Doslo mi je na mail da im moram sama poslati artikle na adresu. Po tome povrat nije besplatan vec moram sama platiti dostavnu sluzbu. Nigdje ne postoji opcija besplatnog povrata? Dali je koja vracala?
2023 12 04
Ja sam vračala u trgovinu. Ako imate u blizini,brzo je i jednostavno.
2023 12 04
U svakom Sinsay dućanu možete izvršiti povrat.
2023 12 04
Hvala, nemam u blizini njihov ducan, ali dobro da znam nema sanse da cu vise ista narucivati za sta neznam hoce li mi sto posto odgovarati.
2023 12 04
Kontaktirajte njihovu službu za korisnike. Vraćala sam nekoliko puta preko GLS-a i nikad nije bilo problema, dostavljač preuzme paket na Vašoj adresi i ništa ne plaćate. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2f36ef27d5dc89cbce6623dd236ae6c0.jpg)
2023 12 04
> Lea1995: > Kontaktirajte njihovu službu za korisnike. Vraćala sam nekoliko puta preko GLS-a i nikad nije bilo problema, dostavljač preuzme paket na Vašoj adresi i ništa ne plaćate. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2f36ef27d5dc89cbce6623dd236ae6c0.jpg) Hvala, moram li priloziti kakve papire ili racun? U paketu nisam dobila nista a doma nemam printer!
2023 12 04
Ni ja nisam dobila račun pa sam na običan papir samo napisala broj narudžbe/povrata i spakirala zajedno s artiklom. Kurir donese naljepnicu za povrat koju zalijepite na kutiju, on Vam onda ostavi potpisani papirić koji služi kao potvrda da su preuzeli pošiljku. Imat ćete i broj za praćenje na mailu pa možete vidjeti kad je Sinsay dobio paket. Zadnji put sam zaboravila priložiti broj narudžbe, samo sam poslala artikl i nije bilo problema, u roku desetak dana sam dobila obavijest da će povrat novca uskoro biti izvršen.
2023 12 04
> Lea1995: > Ni ja nisam dobila račun pa sam na običan papir samo napisala broj narudžbe/povrata i spakirala zajedno s artiklom. Kurir donese naljepnicu za povrat koju zalijepite na kutiju, on Vam onda ostavi potpisani papirić koji služi kao potvrda da su preuzeli pošiljku. Imat ćete i broj za praćenje na mailu pa možete vidjeti kad je Sinsay dobio paket. > Zadnji put sam zaboravila priložiti broj narudžbe, samo sam poslala artikl i nije bilo problema, u roku desetak dana sam dobila obavijest da će povrat novca uskoro biti izvršen. Lijepo bih vas zamolila ako slucajno imate kakav telefonski kontakt od skuzbe za korisnike ja ama bas nikakav broj na netu ne nalazim.
2023 12 04
Imate ovu ikonicu dolje desno na slici koju sam poslala, prvo Vam se otvori razgovor s chat botom, ako Vam on ne uspije dati odgovor na pitanje dobijete opciju da razgovarate sa stvarnom osobom preko chata ili maila. Meni su na upite odgovarali iz Beograda pa ne vjerujem da imaju broj koji možete nazvati, neke firme jednostavno nemaju službu za korisnike u Hrvatskoj jer im je puno jeftinije da to za njih radi neka agencija iz BiH, Srbije ili Rumunjske.
2023 12 04
U aplikaciji morate kliknuti koje artikle vraćate. Onda će se kreirati obrazac za povrat i dogovor prikupa paketa od strane gls-a.
2023 12 09