Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Srebrnarnica usluga

Pozdrav svima zanima me dali ima neka od vas u blizini ARGENTUM srebrnarnicu ili da radi u njoj... Dapace moze i neka druga srebrnarnica za koju znate da to radi i da su okej cijenom i kvalitetom.. Imam jedan prsten od muzeve bake koji si zelim srediti. Ispolirat, regulirat velicinu i u ovom slucaju je prsten i puknut na jednom djelu i to bih sredila... Prije 2 godine sam tako radila u argentumu isto sa prastarim prstencicem od moje bake i bila sam zadovoljna morala sam nadoplatit jer je bila velika promjena velicine, poliranje i premaz od bijelog zlata sve me izaslo 100kn... Problem je sto sam sada vani u inostranstvu i kada sam poslala upot na mail rekli su da im ne mogu poslati postom da osoba mora osobno doci i donijeti.. a nisam u mogucnosti dolaziti trenutacno vec dugo nisam bila i ne znam kada cu se vracati a voljela bih ga imati sa sobom. Ako bi neka od vas htjela ucinit mi uslugu da joj posaljem prsten pitat koliko ce kostati da se popravi, popravi velicina, taj premaz od bijelog zlata ide svakako ja mislim i prilicno sam sigurna da mu fali kamencic... Javit mi i predat prsten za mene naravno uplatim vam sve novcice na racun prvo 🤗 hvala unaprijed
2024 01 29
Pozdrav, ne radim u Argentumu, ali imam jedan u blizini pa ako želite, rado ću pomoći :)
2024 01 29