Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Dostupna nova usluga dostave!

Tisak će uvijek biti broj jedan jer im je sistem dostave najbolje razrađen za razliku od HP-a. GLS je isto super ali su za naše potrebe (male pakete) ipak preskupi (npr. XS paket je 5 eur, S paket je 6 eur).
2024 02 23
Kupci toga nisu svjesni, misle da su novci sjeli na naš račun. Molim Vas da se povratna informacija sa moga profila ukloni. Hvala unaprijed.
2024 02 23
Nije mi jasno zasto se opet, kao i sve, forsira ova usluga, a posta je najgori dostavljac valjda u cijeloj europi... Kada se kreira artikl moram dodatno stisnuti nesto da ga mogu kreirati, ne kazem da je to toliki problem, ali prvi put iskreno nisam ni skuzila, a ako je to opcionalno onda bi bilo fer i logicno da tko zeli stisne taj dodatni dio i posalje preko poste...
2024 02 23
Posta mi nikako nije pouzdana, dakle poslala san paket (van krpica) u 12 misecu i jos nije dosao (sad je kraj veljace 2024)! Zaposlenici Poste su vecinom nepalci koji nisu naucili nas jezik tako da se ne cudim nicemu oko te firme. Tisak se pokazao kao bolja, brza i pouzdanija opcija 😁
2024 02 24
Sada kada ažuriram artikl za prodaju me traži podatke o dostavi ?! iako artikl nije prodan??
2024 02 24
> Admin2nd: > Drage Krpičarke, > Dostava na Mojekrpice od sada je dostupna i ne može biti lakša ili jeftinija, zahvaljujući Trustapu i njegovom partnerstvu s Hrvatskom poštom. > Dostava unutar Hrvatske sada je povoljnija nego ikad! Pošaljite bilo gdje u Hrvatskoj za samo 2,50 eura (isključivo dostupno uz Mojekrpice zaštitu kupca)! > Kako bismo proslavili lansiranje, nudimo posebnu promociju: Uživajte u dostavi za samo 1 euro za prvih 5.000 predmeta kupljenih u vrijednosti preko 30 eura! > Kupujte na MojeKrpice u 4 jednostavna koraka: > Odaberite svoj proizvod: Pregledajte i odaberite željeni predmet. > Izvršite plaćanje i odaberite mjesto preuzimanja: Unesite svoje podatke i odaberite najbliže mjesto preuzimanja. > Preuzmite paket: Nakon obavijesti o dostavi, preuzmite svoj paket s određene lokacije. > Provjerite svoju kupovinu: Po primitku, pregledajte svoj predmet kako biste osigurali da nije oštećen i da odgovara opisu. > Prodajte na MojeKrpice u 4 jednostavna koraka: > Postavite svoj proizvod: Postavite svoje predmete u prodaju i odaberite najbliže mjesto za predaju. > Kupljena stavka: Kada se vaš proizvod proda, preuzmite etiketu za dostavu. > Pošaljite paket: Dostavite svoj paket na odabrano mjesto. > Zatražite svoju isplatu: Nakon dostave i završetka inspekcijskog razdoblja, vaša će se isplata osloboditi. Obavezno dodajte svoje bankovne podatke kako biste primili uplate Krpičarki. > Molimo pogledajte naš 'Vodič za korištenje' https❓/www. trustap.com/blog/how-to/a-guide-to-using-trustap-on-mojekrpice/ i odjeljak s često postavljanim pitanjima https://www. trustap.com/blog/uncategorized/mojekrpice-trustap-faq/ za bilo kakve upite u vezi s ovim ažuriranjem. Slobodno kontaktirajte i naš tim podrške. Meni se javila žena da mi je iz uslige platila koulji,nit dam ja novce dobila nit ja tako radima i šta sad ja nisam registrirana na tu opciju,kako da žena povuče novac i gdje su ti novci ja ništa ne kužim,molim admina da mi se javi.
2024 02 24
> LadyDee: > Trustap ne koristim, nisam se nikada registrirala, te sam danas prvi put upoznata sa načinon poslovanja putem istoga i to mi se nikako ne svidja. Kako osobe mogu uplatiti novac za kupnju mog artikla bez moje suglasnosti? Da tako se sad i meni javila gosp.da mi je uplatila da ja imam na profilu tu opciju,a ne vidim ju,nit je moj način plačanja osim preko računa pa molim da mi se skine ta usluga s profila da ne ispada da ja nekog varam.
2024 02 24
> LadyDee: > Trustap ne koristim, nisam se nikada registrirala, te sam danas prvi put upoznata sa načinon poslovanja putem istoga i to mi se nikako ne svidja. Kako osobe mogu uplatiti novac za kupnju mog artikla bez moje suglasnosti? I meni je ista stvar kao i vama žena mi kaže da mi ke uplatila košulji,pobogu gdje i kako da joj pošaljem kad ja nisam koristila nit sam registrirana za tu uslugu,jesam li ja glupa il šta je ovoo?
2024 02 24
Meni se čini da ove nove usluge samo zbunjuju i kompliciraju, a možda i prodaja zbog njih stoji? :o Već mjesec dana skoro da nemam ni upita, a kamoli da sam nešto prodala. :P
2024 02 25
> Cipelica7: > Nista Hr pošta. Izgubljeno povjerenje, tisak je zakon. 👍👍👍
2024 02 26
> Violeta67: > > LadyDee: > > Trustap ne koristim, nisam se nikada registrirala, te sam danas prvi put upoznata sa načinon poslovanja putem istoga i to mi se nikako ne svidja. Kako osobe mogu uplatiti novac za kupnju mog artikla bez moje suglasnosti? > Da tako se sad i meni javila gosp.da mi je uplatila da ja imam na profilu tu opciju,a ne vidim ju,nit je moj način plačanja osim preko računa pa molim da mi se skine ta usluga s profila da ne ispada da ja nekog varam. Kupci uplaćuju u sef, ne uplaćuju direktno prodavaču na račun jer je sistem takav da novci čekaju na sigurnom do provjere artikla. Nakon provjere, kupac označava kako je s artiklom sve u redu i prodavaču novci sjedaju na bankovni račun. Potrebno je registrirati se kako bi Trustap znao kamo poslati uplaćeni iznos. Vaši podatci su enkriptirani i na sigurnom te ih više ne morate dijeliti sa svakim kupcem.
2024 02 26
Joj, opet slavospevi za Trustap, a 100 x smo vam probale sugerirati da je sistem loš, nerazradjen, zbunjujuć, ali i ponižavajuć, da se pitalo jesmo li glupe kad nam neko može uplatiti preko Trustapa, bez da smo se na njega registrirale i bez da želimo poslovati na taj način.
2024 02 27
Prodaja je 0, upita je bilo 1 u zadnjih 6 mjeseci, sve što prodam je na FBmarketplace i u FB grupama i tamo sve brzo ode, a ovdje ko da nema nikoga, kao da mrtva stranica.
2024 02 27
Da jer sad prvi put imamo sistem zaštite kupca i način kako da korisnici dođu do punog povrata bez opsežnih detektivskih radnji, pregledavanja fb profila i razmišljanja kako vratiti novce za oštećene artikle ili one koji ni nisu poslani jer je prodavač zapravo bio zlonamjeran. Usluga nije usmjerena protiv prodavača i nije uvredljivo ako želimo kupcima ponuditi sigurnost uplata. U to smo uključili i dostavu s dostavljačem koji je u jednoj našoj anketi bio pri vrhu korištenih dostavnih službi. To što su za blagdane imali problema ne mogu komentirati, ali svi naši poslani paketi su stigli za najviše dva dana, dostave su prošle uredno i nije bilo baš nikakvih problema.
2024 02 27
Bolja zaštita bi bila da stavite ovo: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/91543c257a92886b2f1d8402fed2c36f.jpg)
2024 02 27
1 2 3 4 5 6 ... 8