Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Dostupna nova usluga dostave!

> Tisak ima problema sa radnicima i zato ne radi vecina u dvijr smjene. Moj paket su izgubili i rijesen je bio problem u dva tri maili i bez ikakvih problema sam dobila navedenu odstetu. > Takoder ako sam uzela kutiju doma i slala naknadno, ako barkod ne bi prosao poslala bi mail sa racunom i potvrdom i vratili bi mi novac na racun. > Jedino ne razumijrm ovo da Vam je zena na tisku kako Vi navodite stavila predmet u kovertu. Zelite reci da je ona to napravila mimo Vase volje jer mi tako ispada po ovome sto ste napisali. Pozdrav, ne , kako sam navela u rečenici prije, možda je krivo ispalo.:-) Nemaju nikada kutije koje mi trebaju (barem tu kod mene) , jer valjda ne dobivaju često pa je onda stavila u onu njihovu kovertu, ja nisam imala izbora jer sam morala hitno poslati. Znam da nemaju radnike ali svejedno je apsurdno jer korisnik nikada ne zna hoće li raditi ili ne. Zadnji puta mi je gospođa rekla da stave obavijest na staklo na kiosk koji onda zatvore jer ne rade pa ga se ne može niti pročitati jer je unutra. Totalni apsurd. Već sam toliko puta došla na zatvoreno da mi je zaista zamorno slati Tiskom. No to vjerojatno ovisi o mjestu gdje se nalazi. Ja baš nemam sreće.
prije 15 dana, 15:54
> lilarose: > Meni ovo opet izgleda kao nepotrebna komplikacija. > S time da ovu akciju za 1€ ne razumijem, je li to mora biti vrijednost proizvoda iznad 30€? > Ja takvih u ponudi trenutno i nemam. > A 2,50€ onda više i nije tako povoljno, jer puno toga prolazi Tisak kovertom, 2,12€, ne trebam čekati na uplatu, niti nekakvo "inspekcijsko razdoblje"... ,:)
prije 8 dana, 05:14
> Admin2nd: > Kupac uplaćuje u Trustap hold, to je sef za čuvanje iznosa iz kojeg se prodavaču uplaćuje na račun ako je registrirani korisnik. Ako prodavač nije registrirani korisnik, kupac dobiva povrat novca. Kada mogu ocekivati povrat novaca?
prije 2 dana, 20:43
1 2 ... 6 7 8
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija