Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Dostupna nova usluga dostave!

Dragi Admin i tkogod već ovo čita, Ako biste mogli, molim Vas lijepo, NE NUDITI taj Trustap za kojeg se NISAM CILJANO REGISTRIRALA i za kojeg se NEMAM NAMJERU registrirati, bilo bi zaista lijepo od Vas. Sve u redu ako se Prodavač za to registrirao i odgovara mu, što da ne. No, lijepo Vas molim, zbog čega vi to nudite Kupcu kao opciju ako Prodavač to nije odabrao kao opciju? Preporučam svim Prodavačima da u opis artikla stave napomenu da ne koriste Trustap i da ga nemaju namjeru aktivirati.
2024 03 18
> MajaLydia182: > Dragi Admin i tkogod već ovo čita, > Ako biste mogli, molim Vas lijepo, NE NUDITI taj Trustap za kojeg se NISAM CILJANO REGISTRIRALA i za kojeg se NEMAM NAMJERU registrirati, bilo bi zaista lijepo od Vas. > Sve u redu ako se Prodavač za to registrirao i odgovara mu, što da ne. > No, lijepo Vas molim, zbog čega vi to nudite Kupcu kao opciju ako Prodavač to nije odabrao kao opciju? > Preporučam svim Prodavačima da u opis artikla stave napomenu da ne koriste Trustap i da ga nemaju namjeru aktivirati. napomena je stavljena i na profil i u svaki oglas odmah prvi dan. Totalna mi je nebuloza da netko može uplatiti osobi koja uopće nema stvoren korisnički račun na Trustup :s nemam ništa prostiv usluge ali imam protiv ovakvog načina uvođenja. Još jednom podsjećam na Njuškalov način poslovanja gdje prodavač za svaki oglas može odabrati samostalno opciju sigurne prodaje. Ništa se ne nameće i kupce se ne dovodi u zabludu na ovaj način.
2024 03 18
Usluga će biti prilagođena, ali će ostati omogućena na svakom artiklu kako bi svaki kupac imao priliku zaštititi svoju uplatu. Vidjeli smo kod Vestiare-a koji ima obaveznu zaštitu kupca za svaki artikl pa nema prevara. Kod nas nije obavezno. Stiže i posebna oznaka za artikle koji pripadaju registriranim prodavačima te će se oni prikazivati prvi, a s novim dizajnom stiže i novi vip koji će imati posebnu promo mogućnost na popularnom i jako vidljivom mjestu na Krpicama : )
2024 03 18
Dakle, odgovor na sve (opravdane!) primjedbe u vezi trust up-a je pokušati nametnuti ga korisnicima na nove načine - postavljanjem trust-up oglasa na vrh i zakopavanjem svih ostalih. I novi vip jer eto, ispostavilo se da trust up sam po sebi ne donosi dovoljno zarade. > Admin2nd: > Usluga će biti prilagođena, ali će ostati omogućena na svakom artiklu kako bi svaki kupac imao priliku zaštititi svoju uplatu. Otvoreno priznajete dovođenje kupca u zabludu. Ne, nema svaki kupac priliku 'zaštititi svoju uplatu' jer za to prodavač mora pristati na korištenje trust up-a, što nije slučaj kod svakog artikla/prodavača. Činjenica da sam admin ne zna koliko dugo trust up drži novac kupca je toliko apsurdna da nema smisla ni komentirati. Kao ni usporedbu krpica s ozbiljnim aplikacijama poput Vinteda ili Vestairea. Sumnjam da bi se tamo desilo da admin korisniku kaže da ne zna kad će dobiti svoj novac nazad.
2024 03 18
Kupac je uplatio iznos u sef što smatramo uplatom. Prodavač ne preuzimanjem uplatu odbija, a kupac dobiva povrat na svoj račun. Najtočniju informaciju o povratu nudi agent zadužen za pojedinu transakciju. Dva radna dana, a za slanje paketa je vrijeme 96 sati prije otkazivanja transakcije. VIP je odavno na rasporedu za make over. : )
2024 03 18
> Usluga će biti prilagođena, ali će ostati omogućena na svakom artiklu kako bi svaki kupac imao priliku zaštititi svoju uplatu. Ako ostavite omogućenu uslugu na svakom artiklu, odnosno i kod Prodavača koji nisu pristali koristiti uslugu, Kupci će odustajati od kupnje. Konkretni slučaj se meni jučer dogodio kada je Kupac sve obavio preko tog Trustap kojeg nisam aktivirala (i za kojeg tada još nisam stavila napomenu da ga ne koristim). Nakon što sam objasnila kupcu da to ne koristim te da prodaju/kupovinu možemo obaviti na način koji sam uvijek obavljala, kupac je naravno odustao od kupnje artikla. Koliko će Prodavača imati navedene slučajeve? Gdje su imali mogućnost prodaje artikla no, zbog nečega na što uopće nisu aktivirali, izgubili su Kupca? Razumijem da želite zaštiti Kupce od scamova i lažnih prodavača, no na ovaj način samo idete na štetu poštenim Prodavačima. Također, napomena, i u slučaju da Prodavač ima i u slučaju da nema aktiviran Trustap, svakako bi Kupac prije ikakve kupnje/uplate/ičega trebao kontaktirati Prodavača. A ne da Kupac ima opciju kupnje bez da je razmijenio ijednu poruku s Prodavačem. To je apsolutno besmisleno. Što ako je artikal već prodan negdje drugdje, no Prodavač ga nije imao mogućnosti ukloniti obzirom da vam stranica redovno preko mobitela ne funkcionira? > VIP je odavno na rasporedu za make over. : ) Posvetite se malo i mobilnoj verziji stranici. Njoj je prijeko potrebna prilagodba.
2024 03 19
> MajaLydia182: > Nakon što sam objasnila kupcu da to ne koristim te da prodaju/kupovinu možemo obaviti na način koji sam uvijek obavljala, kupac je naravno odustao od kupnje artikla. Da, ovo će se masovno događati. Ali ne krivim niti jednu stranu. Čudno bi mi bilo da sam kupac koji je nov na nekoj stranici i da mi prodavač govori da ne koristi uslugu koja je predstavljena kao uobičajen način plaćanja, već sugerira direktnu uplatu na račun. S druge strane, ne da mi se kao prodavač baviti Trustapom, još manje HP-om. Ukratko, kod starih korisnika ovo neće zaživjeti, a vjerojatno ni za nove. Prije će se ljudi konačno u potpunosti prebaciti na Restyloh.
2024 03 19
> Admin2nd: > Vi kao prodavač nemate nikakvih dodatnih troškova ni komplikacija, samo morate pričekati da kupac označi kako je artikl ok. > Kupci žele koristiti ovu uslugu i svaki se registrirao kako bi mogao uplatiti ;) Hmmm čekajte malo, što se dešava u hipotetskoj situaciji gdje ja šaljem artikl i on stiže oštećen, prljav, ili pak u odličnom stanju, ali je kupilica mudrica i označi kako artikl nije ok. Njoj Trustap vraća novac a šta meni? Ostala bez novca i odjeće. Tko će kupca natjerati da mi vrati robu? Trustap štiti EVENTUALNO samo kupca, prodavača nikako.
2024 03 30
Ja sam samo kupac i upravo sam uplatio za robu putem Trustup-a. I to zato jer mi je stranica bez dodatne intervencije ponudila taj način plaćanja, iako sam do sada uredno kupovao "direktnom" razmjenom, Iako razumijem da nedostaje prethodni dogovor s prodavačem, ponuđena roba s istaknutom cijenom trebala bi biti dovoljna za bilo kakvu transakciju. Ako stranica i dalje podržava dvojni način razmjene, svaka roba bi morala imati oznaku za način, da ne bi bilo zabune.
2024 04 05
Ja ne planiram koristiti taj Trustap, jer mi je to komplicirano. Moje pitanje je : jel i dalje dopušteno dogovaranje preko inboxsa i slanje preko tiska kako se dogovorim sa kupilicom? Ako nije..... Jedan veliki - .
2024 04 17
> ivanicaos: > Ja ne planiram koristiti taj Trustap, jer mi je to komplicirano. Moje pitanje je : jel i dalje dopušteno dogovaranje preko inboxsa i slanje preko tiska kako se dogovorim sa kupilicom? > Ako nije..... Jedan veliki - . Naravno da je,nitko nikoga ne tjera da mora poslovati preko trustap-a Nas izbor je kako cemo poslovati s nekime
2024 04 17
Pozdrav, platila sam artikl preko mojih krpica i u tom trenu nisam imala napravljen trust app profil. Naknadno sam s gospođom od koje kupujem dogovorila slanje tiskom i uplatu na račun jer smo vidjele da uplata traje 5-7 dana i sve predugo traje. Kontaktirala sam trust app da ponistim transkaciju oni kazu da mogu samo ako se kontaktira s maila koji je registriran na trustapp i da mi u suprotnom ne mogu vratiti novac. Poslan im je i kod transakcije tocan dan i vrijeme i iznos kad je uplaceno, na koje korisnicko ime i oni mi i dalje ne zele vratiti novac. Molim pomoc ako netko zna kako rjesiti problem. Ima li smisla zvati banku?
2024 04 18
> Admin2nd: > Kupac uplaćuje u Trustap hold, to je sef za čuvanje iznosa iz kojeg se prodavaču uplaćuje na račun ako je registrirani korisnik. Ako prodavač nije registrirani korisnik, kupac dobiva povrat novca. Pozdrav, ja prije par dana napravila uplatu za jedan artikl preko tog Trustap aplikacije, i prodavačica je samo dobila obavijest da je napravljena uplata. Kad i kako prodavačica može dobiti te novce? Ili postoji mogućnost da dobijem povrat novca, a ženi uplatim robu direkt na račun. Mislim, kako da joj dokažem da sam platila već?!
2024 04 19
Vratite stare krpice. Ovo postaje sve kompliciranije.
2024 04 19
> lilarose: > Meni ovo opet izgleda kao nepotrebna komplikacija. > S time da ovu akciju za 1€ ne razumijem, je li to mora biti vrijednost proizvoda iznad 30€? > Ja takvih u ponudi trenutno i nemam. > A 2,50€ onda više i nije tako povoljno, jer puno toga prolazi Tisak kovertom, 2,12€, ne trebam čekati na uplatu, niti nekakvo "inspekcijsko razdoblje"... ,:)
prije 26 dana, 12:23
1 2 ... 5 6 7 8