Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljubav, obitelj, djeca, psihologija /

Sastanci. Ona i on. Brak /

Tinder iskustva

Pozdrav! Ima netko neka iskustva s tinderom ili badoo? :")
2024 02 16
Ja imam s tinderom...ok je aplikacija a sad iskustva, kako koje...to je ipak do osobe...😊
2024 02 16
Dajte cure, ispričajte neke priče, meni je to skroz napeto :") iako nisam nikad bila na tome iz prostog razloga- stara sam! :'(
2024 02 16
Ja bih htjela na tinder pa i mene zanimaju priče hehe :") Jel ima tamo normalnih ljudi ili su svi neki perverznjaci kao što se priča?
2024 02 16
Ja nagađam da je isto kao u kafiću- dio munjenih, dio normalnih, dio dosadnih i dio odličnih, e sad, koga pogodite!!
2024 02 16
https://mojekrpice.hr/forum/t/277289/tinder-swindler-film-i-iskustva-scamova-dating-aplikacija Izvoli jednu temu od ranije koja ima veze s time.
2024 02 17
Meni je sama ideja da strepiš od poznanstva s nekim jeziva, ali možda je u tome uzbuđenje, neznam...do nedavno nisam ni znala kaj je tinder, ni sad neznam točno kaj je to. Ako ti se u stvarnom svijetu nitko ne sviđa, možda ti nitko ni netreba. Ja zazirem od svega virtualnog i ne nalazim baš ni trunku interesa za bilo kaj osim šopinga(evo, i krpice nekad znaju biti "opasne" 😉) al to sam ja, kužim da drugi drukčije razmišljaju.
2024 02 17
Ja sam svog zaručnika upoznala na Tinderu, doduše prije 6-7 godina, ne znam kakva je sada situacija tamo. Odmah smo kliknuli, otišli na kavu i to je bilo to. I mogu reći da je on definitivno najkvalitetnija osoba koju sam upoznala u životu. Aliiiii, s druge strane...prije nego kaj sam naletila na njega bila sam na 3-4 dejta. Svi su bili ok, niš posebno, osim jednog bisera. Na prvu mi je djelovao ok, činilo mi se da imamo zajedničkih interesa. Našli smo se u parkiću, on si je donio 6 piva u ruksaku. Kažem sebi jer sam mu kroz razgovor ranije rekla da uopće ne pijem alkohol. Nakon prve pive mu se pripišalo pa je, gospodin, elegantno otišao do najbližeg stabla, obavio kaj treba i nonšalantno se vratio, cijelo vrijeme ne prekidajući monolog... Nakon toga sam se samo pokupila i otišla 😂 ali tih prvih 20 minuta on se doslovno nije gasio, ja sam u cijelom dejtu rekla "bok" i "bok" 😂
2024 02 18
Moj je sin upoznao djevojku na Tinderu,i sam kaže da ne zna kako su se našli u toj šumi ponudi seksa za jednu noć.🫣 Oboje normalni,kulturni ,djevojka je prekrasna,fina pametna i lijepa.Svaka bi je majka za snahu htjela.🥰
2024 02 21
moj prvi tinder date mi je sad decko 😁 dosla sam vidjet sta ima, nisam trazila nista ozbiljno ali eto 🙆‍♀️
2024 02 26
Sve te aplikacije koje se naplacuju su bezveze. Gdje su nestali pravi free chatovi?
2024 03 06
Sex spojevi za odrasle - oxnl.quoo.eu Ne kažem da ćeš imati uspjeha ali barem skoro da nema lažnih profila.
2024 03 21