Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Zasad, na zalost, jako cudna iskustva s nasim kupcima, ili ja nemam srece ili ne znam u cemu je problem, ljudi kazu da ce kupiti (jedna je i kupila pa odmah ponistila kupnju?!) pa za 2 minute ma necu…
prije 10 dana, 20:34
> MaurinhoRi: > Zasad, na zalost, jako cudna iskustva s nasim kupcima, ili ja nemam srece ili ne znam u cemu je problem, ljudi kazu da ce kupiti (jedna je i kupila pa odmah ponistila kupnju?!) pa za 2 minute ma necu… za r se ne dobiva negativna ocjena od Vinteda ako se poništi kupnja??
prije 9 dana, 11:56
Mislim da se ima pravo jednom otkazati kupnja i prodaja bez posljedica, ali nisam sigurna.
prije 9 dana, 12:36
točno, ja sam jednom otkazala prodaju (zametnula artikl pa kasnije pronašla ;) ) a jednom kupnju jer mi je žena naknadno poslala da artikl ima grešku (poslije sam skkužila da je ona trebala otkazati ali nema veze) i kod otkazivanja ti piše da imaš 1x pravo otkazati, kasnije ti otkazivanje utječe na rating
prije 9 dana, 18:38
> wonderwomen: > I ovi kupci pogotovo Poljaci što šalju sramotne ponude na -50% i više vjerujte taj vam nikad neće kupiti pa čak i za neku simboličnu cijenu. Ja odmah obrišem razgovor niti ne "odbijam", jer je za mene sramotno da nekome spuštaš za 50-60% cijenu artikla. Samo ispipava, nema namjeru kupiti. E da, meni na Vintedu samo stižu takve bezobrazne ponude. Već sam 6 mjeseci tamo i imam uglavnom iste artikle tu i tamo, ovdje povremeno nešto prodam, a tamo dobijam samo neke ponude bezobrazno niske koje ili odbijem ili ignoriram. Prodala sam jednu jedinu stvar na Vintedu u 6 mjeseci i to odmah cca dan dva nakon što sam se registrirala i učitala artikle i od tada ništa. Jednom sam i prihvatila ponudu i opet ništa, muk s druge strane.
prije 9 dana, 21:15
> IvonaKarasov: > > wonderwomen: > > I ovi kupci pogotovo Poljaci što šalju sramotne ponude na -50% i više vjerujte taj vam nikad neće kupiti pa čak i za neku simboličnu cijenu. Ja odmah obrišem razgovor niti ne "odbijam", jer je za mene sramotno da nekome spuštaš za 50-60% cijenu artikla. Samo ispipava, nema namjeru kupiti. > E da, meni na Vintedu samo stižu takve bezobrazne ponude. Već sam 6 mjeseci tamo i imam uglavnom iste artikle tu i tamo, ovdje povremeno nešto prodam, a tamo dobijam samo neke ponude bezobrazno niske koje ili odbijem ili ignoriram. Prodala sam jednu jedinu stvar na Vintedu u 6 mjeseci i to odmah cca dan dva nakon što sam se registrirala i učitala artikle i od tada ništa. Jednom sam i prihvatila ponudu i opet ništa, muk s druge strane. Toliko o tome da je na Vintedu sve divno i krasno. Prodam tu i tamo nešto i na Vintedu, ali uglavnom hrpa korisnica samo stavi artikle u omiljene, čak i one bagatelne cijene, a vrlo rijetko netko nešto i kupi. Unatoč svim gunđanjima i kritikama ovdje na krpicama i zapomaganju da su sve krpičarke otišle i dalje ovdje prodam više stvari i za više novaca.
prije 9 dana, 22:05
eto. očito svakome drugačije 🤷‍♀️ meni je tamo prodaja brža puno brže nego ovdje ali valjda ovisi o puno toga. Na kraju, jedino što je bitno je da se kupuje/prodaje :)
prije 8 dana, 05:24
> PretrpaniOrmar: > eto. očito svakome drugačije 🤷‍♀️ meni je tamo prodaja brža puno brže nego ovdje ali valjda ovisi o puno toga. Na kraju, jedino što je bitno je da se kupuje/prodaje :) Potpisujem :)
prije 8 dana, 14:22
Prodala sam prvu stvar i dobila oznaku za slanje? Na oznaci za slanje imam ime i prezime na koje šaljem i ništa drugo? Što mi je činiti? Gdje vidim ostale podatke i kako šaljem? Piše da je za Hrvatsku do kraja mjeseca besplatno, kako se to iskoristiti?
prije 3 dana, 08:59
> Antea9395: > Prodala sam prvu stvar i dobila oznaku za slanje? Na oznaci za slanje imam ime i prezime na koje šaljem i ništa drugo? Što mi je činiti? Gdje vidim ostale podatke i kako šaljem? Piše da je za Hrvatsku do kraja mjeseca besplatno, kako se to iskoristiti? Stisnete dalje u komunikaciji da Vam se generira kod/šifra za slanje. Spakirate paketić, pazite na veličinu to Vam dođe uz oznaku za slanje i upute za dostavu sa veličinom paketa, na paketić upišete samo kod pošiljke i odnesete na najbliži paketomat boxnow-a ili hp ovisi što je kupac odabrao , i to Vam je to.
prije 3 dana, 09:48
> TamaraVuk007: > > Antea9395: > > Prodala sam prvu stvar i dobila oznaku za slanje? Na oznaci za slanje imam ime i prezime na koje šaljem i ništa drugo? Što mi je činiti? Gdje vidim ostale podatke i kako šaljem? Piše da je za Hrvatsku do kraja mjeseca besplatno, kako se to iskoristiti? > Stisnete dalje u komunikaciji da Vam se generira kod/šifra za slanje. Spakirate paketić, pazite na veličinu to Vam dođe uz oznaku za slanje i upute za dostavu sa veličinom paketa, na paketić upišete samo kod pošiljke i odnesete na najbliži paketomat boxnow-a ili hp ovisi što je kupac odabrao , i to Vam je to. Evo i meni je došlo da sam nešto prodala ( sami oni su mi označili prodano) i sve mi je jasno osim dvije "sitnice" 😃 Nigdje nema adresa kome šaljem osim što imam ime cure !? jel to znači da ja na paket ništa ne pišem?!??! Ako je, kad ukucam kod i pošaljem je li to znači da će "netko tamo" iz Box now-a zalijepit adresu po kodu ili ...!?!? I drugo - nitko me osim podataka imena i adrese nije pitao ime računa gdje će mi novci sjest!?!? Je li to znači da će me pitat tek kad pošaljem i stigne paket ili sam negdje previdjela upisat!?
prije 2 dana, 12:52
Čitajte ovaj forum odpočetka i sve će vam biti jasno. Pogotovo vi nove koje ste tek sada došle na vinted. Stalno ista pitanja se ponavljaju. Valda je lakše tako, netko drugi će to odraditi, uostalom na vintedu pišu pravila funkcioniranja stranice, nisu bez veze napisana.:) :) :) :) I one koje neznaju stavljanje slika s interneta se kažnjava blokiranjem a pogotovo za početnu sliku, tamo to ne prolazi kao na krpicama, pojedinke se prave blesave.
prije 2 dana, 12:59
svi bi da ih se drži za rukicu - pa mislim na Vintedu je jedna stranica uputa i doslovno svaki korak raspisan. ovdje je dovoljno otići stranicu dvije unazad i sve je isto napisano :/ najlakše stalno stavljati ista pitanja bez da se imalo pročita već napisano- šteta. nepotrebno zatrpavanja teme.
prije 2 dana, 13:30
> PretrpaniOrmar: > svi bi da ih se drži za rukicu - pa mislim na Vintedu je jedna stranica uputa i doslovno svaki korak raspisan. ovdje je dovoljno otići stranicu dvije unazad i sve je isto napisano :/ > najlakše stalno stavljati ista pitanja bez da se imalo pročita već napisano- šteta. nepotrebno zatrpavanja teme. Baš tako, prodale bi a da netko drugi za njih obavi posao.
prije 2 dana, 15:00
> Merytneit: > > TamaraVuk007: > > > Antea9395: > > > Prodala sam prvu stvar i dobila oznaku za slanje? Na oznaci za slanje imam ime i prezime na koje šaljem i ništa drugo? Što mi je činiti? Gdje vidim ostale podatke i kako šaljem? Piše da je za Hrvatsku do kraja mjeseca besplatno, kako se to iskoristiti? > > Stisnete dalje u komunikaciji da Vam se generira kod/šifra za slanje. Spakirate paketić, pazite na veličinu to Vam dođe uz oznaku za slanje i upute za dostavu sa veličinom paketa, na paketić upišete samo kod pošiljke i odnesete na najbliži paketomat boxnow-a ili hp ovisi što je kupac odabrao , i to Vam je to. > Evo i meni je došlo da sam nešto prodala ( sami oni su mi označili prodano) i sve mi je jasno osim dvije "sitnice" 😃 Nigdje nema adresa kome šaljem osim što imam ime cure !? jel to znači da ja na paket ništa ne pišem?!??! Ako je, kad ukucam kod i pošaljem je li to znači da će "netko tamo" iz Box now-a zalijepit adresu po kodu ili ...!?!? I drugo - nitko me osim podataka imena i adrese nije pitao ime računa gdje će mi novci sjest!?!? Je li to znači da će me pitat tek kad pošaljem i stigne paket ili sam negdje previdjela upisat!? Broj računa će Vas pitati kad prodaja bude uspješno završena i kad budete sa dostupnog salda htjeli prebaciti novce na svoj račun. Ovo sa slanjem pošiljke je stvarno već više puta objašnjeno ovdje a imate i na Vintedu, ne treba komplicirati tamo gdje za to nema mjesta - ne treba vam ime kupca niti dresa niti ništa samo KOD pošiljke (koji možete naisati na paketa i ne morate) koji utipkate na paketomat i otvori se pretinac u koji stavite paketić i odmah dobijete poruku da je paket poslan kupcu.
prije 2 dana, 18:01
1 2 ... 31 32 33 34