Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> Vlatka08: > Pozdrav svima 🙂 trebam pomoć, ukoliko se netko našao u sličnoj situaciji. Naime, obavila sam nekoliko prodaja na vintedu i na saldu imam 38e koje sam željela prenijeti na moju bankovnu karticu, no međutim, prilikom registracije sam upisala E-mail adresu koju vise ne koristim pa sada ne mogu nikako do četveroznamenkastog koda kojeg me traži za prijenos sredstava. Isto tako, ne želi mi ni promijeniti na novu E mail adresu. Što napraviti? Kontaktirala sam Vinted, ali nema još odgovora. Odgovaraju li uopće na poruke korisnika? Unaprijed hvala. odgovaraju ali ne odmah, meni se pokazalo da brže dođem do odgovora ako ih "cimam". Svakih sat vremena ponovite upit - netko će to primjetiti ,:)
prije 16 dana, 11:32
Ne razumijem kakav vam kod treba, ja sam u postavkama upisala broj kartice gdje želim da mi ide i kad mi dođe poruka prenesem svoj saldo na račum. Mail sam več dva puta mijenjala također u postavkama. U postavkama možete mijenjati svoje podatke.
prije 16 dana, 13:07
Meni nije nikako htjelo promijeniti E-mail adresu u postavkama, a kada sam si htjela prebaciti novac sa salda na karticu tražilo me kao dodatan korak upisivanje cetveroznamenkastog koda koji je poslan na E-mail (koji ne koristim i ne mogu nikako do te poste) pa si tako nisam mogla prebaciti novac već mi je ostao i dalje u saldu na aplikaciji Vinted. Obratila sam im se jučer i evo sada sam dobila obavijest da mi je adresa promijenjena. Sada sam ponovno pokrenula prijenos novca i ponovno me traže cetveroznamenkasti kod koji su poslali na E-mail (novi, promijenjeni), upisala taj kod i prijenos je u tijeku. Uglavnom, moj problem su rijesili bas brzo, moram priznati da nisam očekivala tako brzu reakciju, ali u svakom slucaju, od mene za sada pozitivne recenzije. 🙂 Hvala PretrpaniOrmar i wonderwomen na komentarima 🙂
prije 16 dana, 14:03
Super, zato treba paziti kod registracije bilo gdje što se piše i upisuje. Drago mi je da brzo riješeno :) :) :)
prije 16 dana, 17:33
Da li se javljate onima koji vam označe proizvod ili prodaja krećebkao na krpicama preko poruka.
prije 12 dana, 15:34
Ja samo kad mi se netko javi preko poruka, ne volim nasrtne prodavače, svakako ću se javiti prodavačici ako me to zanima i želim kupiti. Neznam kako drugi.
prije 11 dana, 04:50
Ja sam se javljao na pocetku ovima koji oznace, cisto jer nisam imao prodaja, ali sada svakako vise ne, odgovaram samo na poruke koje posalju ili u vecini slucaja ponudu.
prije 11 dana, 07:50
> MaurinhoRi: > Ja sam se javljao na pocetku ovima koji oznace, cisto jer nisam imao prodaja, ali sada svakako vise ne, odgovaram samo na poruke koje posalju ili u vecini slucaja ponudu. isto tako. tko želi - javit će se i sam
prije 11 dana, 10:04
I ovi kupci pogotovo Poljaci što šalju sramotne ponude na -50% i više vjerujte taj vam nikad neće kupiti pa čak i za neku simboličnu cijenu. Ja odmah obrišem razgovor niti ne "odbijam", jer je za mene sramotno da nekome spuštaš za 50-60% cijenu artikla. Samo ispipava, nema namjeru kupiti.
prije 11 dana, 14:10
Slazem se, ima puno tih sto posalju ponudu reda radi, vjerojatno im je dosadno ili ispituju teren. Ako sam zadovoljan s ponudom, prije prihvacanja, pitam uvijek hoce li kupiti odmah ako pristanem, ako napisu hocu, onda pristanem, ako nista, brisem. Ponekad namjerno stavim vecu cijenu bas da zaustavim ove sa sramotnim ponudama.
prije 11 dana, 14:15
Imam i slucaje gdje mi kao nude manju ponudu zbog skupe postarine :D . A postarina besplatna.
prije 11 dana, 14:19
Kako mogu naknadno nešto promijeniti u objavi, npr. dodat nove fotografije.
prije 10 dana, 08:23
> Antea9395: > Kako mogu naknadno nešto promijeniti u objavi, npr. dodat nove fotografije. kad otvorite svoj oglas, sa desne strane ispod opisa teksta imate opcije predlaganje, sakrij....i uredi oglas
prije 10 dana, 09:07
> MaurinhoRi: > Imam i slucaje gdje mi kao nude manju ponudu zbog skupe postarine :D . A postarina besplatna.
prije 10 dana, 11:47
> MaurinhoRi: > Imam i slucaje gdje mi kao nude manju ponudu zbog skupe postarine :D . A postarina besplatna. :) :) :)
prije 10 dana, 11:47
1 2 ... 30 31 32 33 34