Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> PretrpaniOrmar: > > MaurinhoRi: > > Meni je prije kod prodaja i kreiranja boxnow koda prikazivalo ime kupca, a sad vise ne. Boh, mislim svejedno mi je, ali cudno da se to promjenilo. > ime se vidi kada se kreira kod, ali nestane čim se odabere slijedeći korak "izradi naljepnicu" (tako nešto) i nakon toga se više ne može vidjeti pa ja napravim print screen na prvom koraku Meni se vidjelo to prije, kao sto vi kazete, ali sad mi se ne vidi ni u tom prvom koraku.
prije 21 dan, 13:21
> MaurinhoRi: > > PretrpaniOrmar: > > > MaurinhoRi: > > > Meni je prije kod prodaja i kreiranja boxnow koda prikazivalo ime kupca, a sad vise ne. Boh, mislim svejedno mi je, ali cudno da se to promjenilo. > > ime se vidi kada se kreira kod, ali nestane čim se odabere slijedeći korak "izradi naljepnicu" (tako nešto) i nakon toga se više ne može vidjeti pa ja napravim print screen na prvom koraku > Meni se vidjelo to prije, kao sto vi kazete, ali sad mi se ne vidi ni u tom prvom koraku. ja sam jučer slala paket i sve se ok vidjelo, baš čudno :| mislim nije toliko ni bitno, al' opet
prije 21 dan, 14:53
Ni meni se nikad ne vidi ime kupca. Ni prije ni sad.
prije 21 dan, 15:27
> wonderwomen: > Ni meni se nikad ne vidi ime kupca. > Ni prije ni sad. kada vidite da je prodano odabere se opcija "izradi naljepnicu za slanje" , onda se otvori nova poruka na kojoj je "preuzmi naljepnicu za slanje" - e iznad toga bude ime kupce ali samo dok ne preuzmete naljpnicu ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/95c879103e79ebca47df5c8369151a09.jpg)
prije 21 dan, 16:18
tako to meni bude svaki put, pa ne znam kako drugima toga nema :o
prije 21 dan, 16:19
Tako je meni bilo prije, sad je tako isto samo bez ovog zadnjeg "adresa primatelja", meni je kraj nakon sto upisen broj telefona. Mislim svejedno, ali me cudi me kako je to sad odjednom to nestalo.
prije 21 dan, 22:23
Meni od danas stoji kod svih artikala "O" pogleda kod svih artikala u aplikaciji, tek kada uđem u oglas onda mogu vidjeti. Sa računalom nemam problema, sve je u redu. Dali još netko ima taj problem?
prije 20 dana, 14:12
Tako je i meni, 0 pogleda prikazuje. Koliko ste cekale posiljke iz Poljske? Je li moguce da sam uspjela naruciti parfem iz poljske a druge cure su pisale da ne dostavljaju prekogranicno? Sad mi je cudno sve skupa i brine me da ne zapne negdje
prije 20 dana, 19:24
Koja je kategorija odabrana u oglasu za parfem koji ste kupili? Možda nije neka podkategorija iz kategorije ljepota pa ste zato imali tipku "kupi odmah" pa ste mogli kupiti?
prije 20 dana, 23:15
Meni do sada nije uspjelo kupiti parfem, a i bojim se da ga ne vrate sa granice od kuda je došao, pa ni novaca ni parfema. Javite jel vam uopće stigao.
prije 19 dana, 04:54
> Livica: > Koja je kategorija odabrana u oglasu za parfem koji ste kupili? Možda nije neka podkategorija iz kategorije ljepota pa ste zato imali tipku "kupi odmah" pa ste mogli kupiti? Evo sad sam provjerila. Bio je u kategoriji nakita, javim kroz par dana sto je bilo s paketom... koliko ste inace cekale iz Poljske svoje narudzbe?
prije 19 dana, 06:19
ništa od kozmetike se ne može slati preko granice. Meni nije prolazilo jedno sjenilo u prahu. Korisnička služba mi je rekla da oni svu kozmetiku tretiraju kao tekućine i da se ne može slati van RH. STavila sam ga u kategoriju modni dodaci i poslala isti dan. SVe je stiglo bez problema. Za tekućine ne znam još.
prije 19 dana, 07:25
> wonderwomen: > Nažalost nisam riješila ništa, ostala sam bez artikla i para za taj artikal (kupac je dobio povtrat novaca sa "mog salda".. Loše iskustvo, ni u ludilu nisam mogla zamisliti da boxnov staviti tuđu naljepnicu na moj paket. Kupnju sa već dva puta otkazala zato što prodavači nisu mogli poslati preko inpost nego sam preko dpd a meni ne nudi takav način otpreme iz pošte.. Baš mi je žao, to nije mal novac a moglo je biti i više..
prije 18 dana, 10:02
> Valle._.3: > > wonderwomen: > > Nažalost nisam riješila ništa, ostala sam bez artikla i para za taj artikal (kupac je dobio povtrat novaca sa "mog salda".. Loše iskustvo, ni u ludilu nisam mogla zamisliti da boxnov staviti tuđu naljepnicu na moj paket. Kupnju sa već dva puta otkazala zato što prodavači nisu mogli poslati preko inpost nego sam preko dpd a meni ne nudi takav način otpreme iz pošte.. > Baš mi je žao, to nije mal novac a moglo je biti i više.. A je... Čitala sam o tome na redittu, česta je to pojava, nisam mislila da će se meni desiti. Mogla je biti puno veća vrijednost.
prije 16 dana, 05:59
Pozdrav svima 🙂 trebam pomoć, ukoliko se netko našao u sličnoj situaciji. Naime, obavila sam nekoliko prodaja na vintedu i na saldu imam 38e koje sam željela prenijeti na moju bankovnu karticu, no međutim, prilikom registracije sam upisala E-mail adresu koju vise ne koristim pa sada ne mogu nikako do četveroznamenkastog koda kojeg me traži za prijenos sredstava. Isto tako, ne želi mi ni promijeniti na novu E mail adresu. Što napraviti? Kontaktirala sam Vinted, ali nema još odgovora. Odgovaraju li uopće na poruke korisnika? Unaprijed hvala.
prije 16 dana, 06:00
1 2 ... 29 30 31 32 33 34