Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> harley01: > Meni su nasi kupci drazi, puno sam vise stvari prodala nasim curama, vecina ih nije ni pitala za snizavanje cijene, a one koje jesu - to je bilo nesto skroz ok. > Poljakinje, cast iznimkama, redovno traze popuste koje granice s bezobrazlukom. Kad prodajem nesto skuplje, onda jos mogu razmisliti, ali kad na neki mizerni iznos traze duplo manju cijenu zbog koje se meni uopce ni ne isplati ici do paketomata, glatko odbijem. - Potpisujem ovaj dio ❤️ > Vinted kao kupcu mi je super, bas je velika ponuda robe koja me interesira, a koja se kod nas rijetko nalazi rabljena. Istina, ima svega, ali ima i na krpicama… > Nadam se da ce ovu besplatnu postarinu jos koji put produziti.
2024 08 24
> wonderwomen: > Evo jučer sam prvi puta imala čudnu situaciju. U Poljsku je došao paket koji sam poslala ali gospođa nije primila ono ono što sam ja poslala nego nešto savim deseto. INPOST je zalijepio krivu naljepnicu i ženi tuđe isporučio. Ona ih je kontaktirala i rekli su joj da u 48 sati će joj javiti što i kako dalje. > Dali se to nekom od vas desilo? > Znači da postoji i ta mogućnost da ne dobijemo ono što smo kupile i obrnuto. > Dali ja iz Hrvatske mogu što učiniti po tom pitanju? Da trebale bi one Vinted kontaktirati i InPost i provjeriti šta dalje
2024 08 24
Prvi put mi se dogodilo da sam prodao nesto, poslao ali kupac (iz Poljske) nije preuzeo paket u roku (javio se da joj je paketomat na koji su dostavili bio predaleko, a zapravo je mozda odustao) i sad mi se paket vratio, prodaja otkazala. Zaboravio sam uopce i da postoji taj faktor.
2024 08 24
Na svakave probleme ćemo još naići, vjerovatno je odustao kupac, da je platio poštarinu za Poljsku i natrag za Hrvatsku nebi odustao. A što reći.
2024 08 24
> wonderwomen: > Na svakave probleme ćemo još naići, vjerovatno je odustao kupac, da je platio poštarinu za Poljsku i natrag za Hrvatsku nebi odustao. A što reći. A sto nije u cijenu ukljuceno i osiguranje od vinteda, iako je postarina besplatna, cijena se uveca za njihovo "osiguranje"? To vinted sigurno ne vraca kupcu. I sumnjam da se smije odustati vise od nekoliko puta.
2024 08 24
Da, neznam te detalje, dali to igdje piše u pravilima, nisam na to nigdje naišla.
2024 08 25
Pozdrav, Kako Vam idu prodaje na vintedu? Imala sam par prodaja do sada ali onda kao da je stalo a svaki dan dodajem dosta toga I imam dosta stvari na profilu ali neke stvari kao da su stale :(
2024 08 25
U pravilu se prodaje pojacaju pred kraj, pocetak novog mjeseca. Jedino ako stavim nesto po dobroj cijeni, onda odmah ode. Ubrzo zavrsava period za besplatne dostave iz - u Poljsku, bit ce zanimljivo ako produze, inace ce prodaje bas biti rijetke. Nasih kupaca - prodavaca ima jos uvijek premalo za nesto vise.
prije 29 dana, 12:09
Potpisujem👍
prije 29 dana, 17:06
Neke cure prenose na vinted navike sa krpica, imala sam do sada deset domaćih ponuda i sve sam ih prihvatila ali je samo jedna bila realizirana. Tako i ovdje traže popust i onda ni MU ni BE. Ne radite to, ja ću ubuduće kao i Poljakinje za svako više ne javljanje na prihvaćeno prijaviti taj profil pa kad dotična skupi nekoliko prijava čuditi će se. Zato ne radite to ako ne mislite kupiti. Lp ;)
prije 28 dana, 17:15
Ma meni to rade i Poljaci, ponude, ja prihvatim pa se ne jave vise, toga ima svugdje, protiv toga se ne moze. Imao sam svakavih primjera, gdje prihvatim pa ni A ni B, i onda nakon tjedan dan kupe po toj cijeni, ali naravno to je jedan od 100 :D, vecinom posalju ponudu pa se ne jave, sad sam im poceo pisati prije nego sto prihvatim: hocete li kupiti ako pristanem na vasu ponudu, ako ne odgovore nikada onda nista, ako odgovore da hoce, onda pristanem, makar, naravno, nije ni to garancija kupnje, jednostavno to je tako, prije me jako zivciralo ali sad zivim s tim, znam da ce otprilike jedan od deset zaista i kupiti, a ostali ce nestati.
prije 28 dana, 19:27
Edit: ja sam ostala bez 40 €, kupac je dobio svoje novce natrag, greška je boxnow jer su zalijepili krivu/tuđu) naljepnicu a oni me uputili na vinted a vinted natrag na boxnow, tako da piši kući propalo, dobro da nije bila stvar od 300-400 €. Nema zaštite prodavatelja samo kupca, jako sam eazočarana.
prije 27 dana, 16:03
> wonderwomen: > Edit: ja sam ostala bez 40 €, kupac je dobio svoje novce natrag, greška je boxnow jer su zalijepili krivu/tuđu) naljepnicu a oni me uputili na vinted a vinted natrag na boxnow, tako da piši kući propalo, dobro da nije bila stvar od 300-400 €. Nema zaštite prodavatelja samo kupca, jako sam eazočarana. da li ste imali možda napisanu šifru paketa na kutiji? pitam, jer je ja uvijek napišem i nisam do sada imala problema sa pobrkanim paketima. Mislim da je pisanje šifre riješilo problem još jednom prodavaču sa ove teme
prije 27 dana, 17:16
Od sada pronađite i mene u vinted aplikaciji O:) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4ad0b52a9d101e4f704964a2779082d9.jpg)
prije 27 dana, 17:34
> wonderwomen: > Edit: ja sam ostala bez 40 €, kupac je dobio svoje novce natrag, greška je boxnow jer su zalijepili krivu/tuđu) naljepnicu a oni me uputili na vinted a vinted natrag na boxnow, tako da piši kući propalo, dobro da nije bila stvar od 300-400 €. Nema zaštite prodavatelja samo kupca, jako sam eazočarana. Je li se vodi kao izgubljeni paket ili je kupcu dosao krivi paket? Ako je izgubljen onda daju nekakvu naknadu.
prije 27 dana, 17:45
1 2 ... 27 28 29 30 31 32 33 ... 34