Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Svi kupuju ako daš jeftino LOL Poljaci ne kompliciraju, istina. Ja zasad imam kao kupac samo odlična iskustva s njima. Kao prodavač isto sve 5.
2024 08 06
> malanica: > Svi kupuju ako daš jeftino LOL Naravno, uvijek je bilo tako :D
2024 08 06
Meni je vinted gori od krpica. 😀
2024 08 06
Onda jednostavno izbrišete profil i gotovo. Na krpicama se neda izbrisati. I ovdje isto bi svi nešto upola cijene i besplatnu poštarinu uz to, pa ako i nato pristanete onda više ni MU ni BE. Sto ljudi sto čudi. Nikad dobro......
2024 08 07
Ako je tko isprobao oglašavanje svog profila za 7€, je li vam se isplatilo?
2024 08 08
jesam ja, meni se isplatilo :) osobno mi se sviđa cjenkanje, nekako je dobro prihvaćeno, i od 10 prodavača, 9 će pristati na neko malo sniženje (pogotovo Poljaci) da na krpicama tako pitaš svakog za popust, pošizili bi
2024 08 08
Pozdrav nedavno sam se uključila u vinted I zanima me mogu li vidjeti tko je označio moje artikle u omiljene?
2024 08 12
Možete, kada dobijete obavijest da je netko dodao u omiljeno, ako ste to u postavkama aktivirali, to vam je ona ikonica gore "zvono", tamo možete za sve artikle pogledati.
2024 08 13
Zanima me kod prebacivanja novca s Vinted računa na račun u banci, skida li kakvu naknadu?
2024 08 13
> Laninkutak: > Zanima me kod prebacivanja novca s Vinted računa na račun u banci, skida li kakvu naknadu? Ne, nema naknade.
2024 08 13
> Laureta1234: > Pozdrav nedavno sam se uključila u vinted I zanima me mogu li vidjeti tko je označio moje artikle u omiljene? možete to vidjeti samo kada Vam dođe obavijest i ako kupac nije uključio opciju da bude skriven. U tom slučaju prodavač ne vidi tko mu je "lajkao" predmet.
2024 08 14
Meni su nasi kupci drazi, puno sam vise stvari prodala nasim curama, vecina ih nije ni pitala za snizavanje cijene, a one koje jesu - to je bilo nesto skroz ok. Poljakinje, cast iznimkama, redovno traze popuste koje granice s bezobrazlukom. Kad prodajem nesto skuplje, onda jos mogu razmisliti, ali kad na neki mizerni iznos traze duplo manju cijenu zbog koje se meni uopce ni ne isplati ici do paketomata, glatko odbijem. Vinted kao kupcu mi je super, bas je velika ponuda robe koja me interesira, a koja se kod nas rijetko nalazi rabljena. Istina, ima svega, ali ima i na krpicama… Nadam se da ce ovu besplatnu postarinu jos koji put produziti.
2024 08 21
Ma meni je cjenkanje ok. Ako pretjeraju, odbijem. Nekako mi je sve brže s aplikacijom :D Jedino što i na krpicama i na vintedu ne znam kako doći do šire publike bez plaćanja podizanja oglasa :D
2024 08 22
Definitivno se prebacujem na Vinted :) Od kad sam instalirala aplikaciju, bila sam na Krpicama dvaput. Tako brza aplikacija, jednostavna, filteri rade, zaštita kupaca, ne skida se dodatna naknada u banci za uplate… Kao i svugdje, uvijek ima mana i mjesta za popravak. Ali u odnosu na krpice, malo je reći stepenica gore! Možda cijeli kat? 😅
2024 08 23
Evo jučer sam prvi puta imala čudnu situaciju. U Poljsku je došao paket koji sam poslala ali gospođa nije primila ono ono što sam ja poslala nego nešto savim deseto. INPOST je zalijepio krivu naljepnicu i ženi tuđe isporučio. Ona ih je kontaktirala i rekli su joj da u 48 sati će joj javiti što i kako dalje. Dali se to nekom od vas desilo? Znači da postoji i ta mogućnost da ne dobijemo ono što smo kupile i obrnuto. Dali ja iz Hrvatske mogu što učiniti po tom pitanju?
2024 08 24
1 2 ... 26 27 28 29 30 31 32 ... 34