Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Ako je paketomat onda odite u poštu i kažite da je plaćeni povrat i dajte taj kod i pošaljite.
2024 07 09
Zna li netko nudi li Vinted mogućnost osobnog preuzimanja? Što ako je npr. netko iz Zagreba i želi osobno pokupiti?
2024 07 10
Ne, pa za to vam ne treba Vinted, javite se prodavačici i nađite se sa provačicom i kupite od nje. Odete i pokupite, ona obriše artikal i sve riješeno. Ali si ne možete ostaviti povratnu recenziju.
2024 07 10
> wonderwomen: > Ne, pa za to vam ne treba Vinted, javite se prodavačici i nađite se sa provačicom i kupite od nje. Odete i pokupite, ona obriše artikal i sve riješeno. Ali si ne možete ostaviti povratnu recenziju. vidjela sam kod nekih svojih starih prodaja da je pisala opcija da je predmet osobno preuzet ali ne mogu to više naći, zbog toga pitam ako netko zna gdje je to
2024 07 10
Ja sam prije dva dana preuzela predmet, i onda kod ostavljanja recenzija me pitalo dali sam osobno preuzela ili putem kurirske službe, ali mislim ako niste Vintedu platili tu proviziju neće vam ni ponuditi tu opciju da ostavite recenziju, ja sam kupila z HR i zatražila slanje tiskom jer mi se žurilo i sve sam platila direktno na račun prodavačice ali nema ostvljanja recenzije, ona je samo obrisala predmet kad mi ga je poslala.
2024 07 11
Nadam se da ce nastaviti besplatnu dostavu iz∕za Poljsku jer ono sto sam prodao je 99% u Poljsku. Nasi kupci mi se ni ne javljaju.
2024 07 11
I ja se nadam, vidjet ćemo. Dali im se isplati.
2024 07 11
> MaurinhoRi: > Nadam se da ce nastaviti besplatnu dostavu iz∕za Poljsku jer ono sto sam prodao je 99% u Poljsku. Nasi kupci mi se ni ne javljaju. ista stvar, da bar daju do kraja godine, sve je nekako jednostavnije x-)
2024 07 11
Puno jednostavnije, nema prevara, laznih i hakiranih racuna, a to je najbitnije. Pogotovo kad su krpice, marketplace a i njuskalo prepuni istih.
2024 07 11
i možeš blokirati korisnike koje ne želiš u svom radijusu 🥳🍾
2024 07 11
> MaurinhoRi: > Puno jednostavnije, nema prevara, laznih i hakiranih racuna, a to je najbitnije. Pogotovo kad su krpice, marketplace a i njuskalo prepuni istih. Kako da ne, Vinted je jedini od svih web marketa na svijetu izuzet od prijevara. Nemojte biti naivni, toga ima svugdje, samo još možda niste naišli na njih.
2024 07 12
Javila mi se kupilica iz Hrvatske na Vintedu (nema još povratnih) i traži me podatke za uplatu, ne želi uplatiti preko njih iz nekog razloga. Kako postupiti? Čitala sam na Redditu da njihov sustav nekako detektira ako se dogovara prodaja mimo njih (ako se napiše npr. Paypal u poruci ili IBAN), pa znaju blokiraju korisnike.
2024 07 15
Ma mislim da su to gluposti. Ja sam kupila od cure iz Čakovca i tražila slanje tiskom koji sam platila, i broj IBANa i tako sam joj uplatila a ona je odmah obrisala artikal, samo ako nije kao u opisu ili niste zadovoljni nemate se kome žaliti.
2024 07 15
Da, zato mi je malo čudno, kupac je bolje zaštićen ako kupuje preko njihovog sustava.
2024 07 15
Vidim u oglasima Poljaka da neki nude i osobno preuzimanje ili cak sam vidio i neke koji specificno napisu da ne prodaju preko vinteda nego samo preuzimanje ili uplata, a nisu blokirani.
2024 07 15
1 2 ... 24 25 26 27 28 29 30 ... 34