Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

svašta, bilo bi dobro kad bi mogli isključit poštu LOL ali dobro, ja sam zasad imala 2 takve prodaje (od 10), jednom u 2-3 tjedna da idem na poštu, preživjet ću
prije 5 dana, 06:05
Prije nego sam se danad reg. na Vinted, iscitala sam cijeli ovaj topik - hvala svim sudionicama ove teme na pomoći i informacijama. Moj nick: jollyjo3
prije 5 dana, 19:15
Cure pitanje: je li koja primjetila da joj se artikli ne prikazuju u tražilici? Meni se to dogodilo više puta.. postavim novi artikl, odem na tražilicu nakon sat, dva i ukucam naziv svog artikla ili ključne riječi (npr. Nike, vintage, y2k...), postavim prikaz na 'najprije najnovije ' i mog artikla nema a počnu mi se već prikazivati artikli stari po nekoliko dana.
prije 4 dana, 18:04
> JollyJo: > Prije nego sam se danad reg. na Vinted, iscitala sam cijeli ovaj topik - hvala svim sudionicama ove teme na pomoći i informacijama. > Moj nick: jollyjo3 :D :D :D
prije 4 dana, 18:39
Meni se to do sada nije dogodilo, mislim da se to nesmije događati ako je sve pravilno popunjeno ali nikad se nezna. Dali znate da ako neznam nakom mjesec dana ili više idete ponovo objaviti neki artikal da dođe ponovo na vrh morava biti friška bar prva slika koja nije bila do sada u oglasu jer ako ponovo iste slike stavite artikal će se vratiti na onu poziciju gdje je i bio a ne na vrh. Znači ništa se neće promijeniti.
prije 4 dana, 18:46
> wonderwomen: > Meni se to do sada nije dogodilo, mislim da se to nesmije događati ako je sve pravilno popunjeno ..... Nisam to znala, hvala na informaciji! Onda je sigurno do toga jer sam napravila upravo to, nakon malo više od mjesec dana pobrisala sam artikle koji su mi ostali te ih ponovno postavila zajedno s novima. Bilo mi je čudno da nakon nekoliko dana nemaju baš ni jedan pregled pa sam ih obrisala i uploudala ponovno. I cijelo vrijeme stavljam jednaku početnu sliku. 🤡 Hvala još jednom 💖, pokušati ću napraviti to što ste rekli.
prije 4 dana, 20:20
> Valle._.3: > > wonderwomen: > > Meni se to do sada nije dogodilo, mislim da se to nesmije događati ako je sve pravilno popunjeno ..... > Nisam to znala, hvala na informaciji! Onda je sigurno do toga jer sam napravila upravo to, nakon malo više od mjesec dana pobrisala sam artikle koji su mi ostali te ih ponovno postavila zajedno s novima. Bilo mi je čudno da nakon nekoliko dana nemaju baš ni jedan pregled pa sam ih obrisala i uploudala ponovno. I cijelo vrijeme stavljam jednaku početnu sliku. 🤡 > Hvala još jednom 💖, pokušati ću napraviti to što ste rekli. Drago mi je da sam pomogla, ja sam to iskusila i onda to zaključila.
prije 3 dana, 04:52
1 2 ... 22 23 24