Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Ajde, baš me zanima. Ili jednostavno imam peh da je paketomat u mom gradu neispravno programiran. ,:( Ni kod za About You ne prepoznaje.
prije 9 dana, 13:15
Meni je zasad sve boxnow i to je super kako funkcionira, doslovno osvjezenje. Jos mi je blizu paketomat. Strah me ako nesto prodam a dodje posta kao odabir dostave :D, doduse prodajem vecinom Poljacima pa je uvijek boxnow. :D
prije 9 dana, 21:11
> ValerijaDM: > Ajde, baš me zanima. Ili jednostavno imam peh da je paketomat u mom gradu neispravno programiran. ,:( Ni kod za About You ne prepoznaje. evo, imala sam na kraju 2 narudžbe iz HR, obje pošta dođem na paketomat, 1 prošla, druga nije moguće da ima veze s dostupnošću paketomata, pa tamo gdje ima paketomat - tamo ide od paketomata do paketomata a gdje nema, onda iz pošte do pošte? to mi je jedino logično objašnjenje koje mi pada na pamet iako s paketomata možeš slati u poštanski ured btw. gledala sam neke tips and tricks pa neka britanka veli - isključite si sve osim nekog njihovog paketomata koji im je najbolji ali... mi nemamo opciju isključivanja pošte (a puno ljudi živi negdje na selu ili u manjem mjestu gdje nema box now) ništa, ne preostaje mi drugo već slati s pošte :mama:
prije 8 dana, 05:28
Mora li se pri slanju s paketomata stisnuti placeni povrat?
prije 8 dana, 05:41
ja nisam ništa trebala, samo sam unijela šifru i otvorio se paketomat
prije 8 dana, 07:04
Evo moje iskustvo slanja preko paketomata poste od jutros, dva paketa i za niti jedan nije prihvacalo sifru, kako god da pokusavala. Gospoda u posti nije znala o cemu pricam pa sam joj rekla da napravi kao povrat za AY. Prvi kod je prolazolio, drugi ju je zezao. Uglavnom poslano, ali puno vise gubljenja vremena nego preko boxnow.
prije 8 dana, 09:56
Update: kod naravno nije prihvaćen na paketomatu, morala sam ipak ići na šalter i objasniti da se šalje kao plaćeni povrat. Djelatnica naravno nikad čula za Vinted, iako im se poslodavac ubacio i tu, ali nije obavijestio svoje zaposlenike o tome. Tipično.
prije 8 dana, 19:53
Kod mene je djelatnica na pošti sve znala, usput je objašnjavala i kolegici koja očito nije bila upućena. Trajalo doslovno minutu, jedino što je kod mene baš gužva. Nisam oduševljena da moram na poštu :( još moja radi jedan dan ujutro, drugi popodne... Ali ok, većina kupaca je zasad iz Poljske pa oni koriste BoxNow.
prije 7 dana, 05:23
> ValerijaDM: > Update: kod naravno nije prihvaćen na paketomatu, morala sam ipak ići na šalter i objasniti da se šalje kao plaćeni povrat. Djelatnica naravno nikad čula za Vinted, iako im se poslodavac ubacio i tu, ali nije obavijestio svoje zaposlenike o tome. Tipično. Moji u pošti nisu ni pitali - mislim da vide sve preko šifre koju upišu. Ali da, baš je gnjavaža što paketomat ne reagira na unos :/
prije 7 dana, 07:12
Mozda su vec bila ova pitanja… Znate li da li je postarina besplatna ako kupim nesto iz Poljske? Takoder me zanima ona opcija zastite kupca - uzimate li to ili ne? I sto to mijenja u odnosu ako je ne odaberem? Hvala!
prije 7 dana, 14:05
Do kraja srpnja je besplatna poštarina, nemožete kupovati bez zaštite kupca, to je povezano, jer onda nema ni besplatne poštarine. Bez zaštite kupca možete kupovati jedino ako van vinteda dogovarate sa prodavačem i plaćate mu direktno na račun. Ja sam kupovala unutar HR tako i platila curi tisak slanje jer sam htjela da mi ide tiskom. BOXNOW je dosta spor u slanju a meni se žurilo, paketomat mi daleko.
prije 7 dana, 16:06
> vekypeky: > Do kraja srpnja je besplatna poštarina, nemožete kupovati bez zaštite kupca, to je povezano, jer oda nema ni besplatne poštarine. Bez zaštite kupca možete kupovati jedina ako van vinteda dogovarate sa prodavačem i plaćate mu direktno na račun. Ja sam kupovala unutar HR tako i platila curi tisak slanje jer sam htjela da mi ide tiskom. BOXNOW je dosta spor u slanju a meni se žurilo, paketomat mi daleko. Aha… Puno hvala na objasnjenju. 🙂
prije 7 dana, 17:07
> ValerijaDM: > Update: kod naravno nije prihvaćen na paketomatu, morala sam ipak ići na šalter i objasniti da se šalje kao plaćeni povrat. Djelatnica naravno nikad čula za Vinted, iako im se poslodavac ubacio i tu, ali nije obavijestio svoje zaposlenike o tome. Tipično. Kod ne prihvaća ako kupac odabere primanje poštom, a ne paketomatom(drugi kodovi koji su Vam prošli su zato jer je kupac odabrao primanje paketomatom). Dakle kako bi znali što je od to dvoje u pitanju, pitajte kupca što je odabrao kao opciju primanja pa ćete znati u kojem smjeru ići.
prije 7 dana, 21:09
ma mislim da nije tako jer ti je povezan račun s BoxNow i s poštom, nigdje ne piše paketomat ili pošta pitala sam ja tetu u pošti zašto nekad ide na poštin paketomat a nekad na poštu pa mi nije znala reći ja kod sebe ne mogu ni uključiti ni isključiti boxnow i poštu kao opciju dostave, moguće da ide nekako po adresi?!?
prije 6 dana, 07:02
Meni je gospoda u posti rekla da mi jedan paket ide na adresu a drugi na paketomat. Niti taj koji ide na paketomat mi nije prolazio.
prije 6 dana, 19:55
1 2 ... 21 22 23 24