Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Mozda malo glupo pitanje, ali u cemu saljete robu? Navikao sam slati tiskom pa nikad ne brinem o kutijama i ambalazi za pakiranje :)
prije 19 dana, 18:45
Morate paziti na pakiranje, ako ste naveli u oglasu mali paket nemožete staviti u kutuju od cipela. Ako artikal ima svoju kutiju još samo u običnu prozirnu vrećicu stavim i zalijepim. Uglavnom da je čvrsto koliko toliko. Ne moraju biti kutije, možda one pucketave koverte. Na stranici od Vinteda imate uputstvo za pakiranje, bitno da se držite dimentija.
prije 19 dana, 19:32
> brklja: > Mozda malo glupo pitanje, ali u cemu saljete robu? > Navikao sam slati tiskom pa nikad ne brinem o kutijama i ambalazi za pakiranje :) ja nemam kutija viška pa sam u Rajčić & Ribičić kupila kartonskih kutija ako šaljem nešto veće i/ili osjetljivije. Male stvari šaljem u kovertama sa mjehurićima
prije 18 dana, 10:39
Hoce li se nase trziste siriti i na druge zemlje? Ima li itko info? :)
prije 14 dana, 08:44
Bilo bi odlično :)
prije 14 dana, 11:38
i mene je najprije logirao u Francuskoj i tad sam vidjela puno vise zemalja... sad sam usla ponovo kao HR i sad vidim samo hr i poljsku
prije 11 dana, 07:39
Pazite cure kod kupovine, pitajte sve do najstnijih detalja. Ja sam kupila sat, sat je super ali u oglasu nije navedeno da baterija ne radi nego sam u kutiji našla papirić na HR "promijenite bateriju" kada sam se žalila rekla mi je da šta bi htjela još i bateriju da radi onda neka kupim u dućanu. Nije mi se dalo natezati jer je sat O.K. ali se osjećam prevareno. Jako, jako muljaju, ne kažem svi ali dobar dio.
prije 11 dana, 16:45
> brklja: > Mozda malo glupo pitanje, ali u cemu saljete robu? > Navikao sam slati tiskom pa nikad ne brinem o kutijama i ambalazi za pakiranje :) Umotam u kovertu, vrećicu i zalijepim selotejpom ako treba. Cipele u zamotanoj kutiji. Unutar HR sam slala parfem pa sam ga zaštitila dodatnim kartonom. Uglavnom, anything goes dok je unutar dimenzija. :)
prije 10 dana, 06:50
Ne znam da li je netko već imao takav slučaj, ali čisto kao info. Dođe poruka u inbox, ovaj put od neke korisnice iz Španjolske, što je već samo po sebi sumnjivo jer nam je trenutno dostupna samo Poljska, da je artikl s mojeg profila prodan i da samo trebam kliknuti na link i potvrditi prodaju. Vjerujem da ima sto raznih pokušaja prijevara, ali nemojte klikati na nikakve linkove koje vam šalju razni profili tamo, sigurno je prijevara. Uglavnom, čini mi se da ima dosta komplikacija i potencijalnih tricky situacija na Vintedu i za sad sam više sklona odustati od prodaje i kupnje tamo nego nastaviti.
prije 10 dana, 07:33
Pokušaja prijevare ima svugdje, od krpica, njuškala, marketplace, instagrama.....stvar koliko je tko upoznat s time i koliko je tko naivan, opreza nikad dosta.
prije 10 dana, 17:52
Naravno, prijevare su posvuda online, nisam htjela reći da je to nešto specifično za Vinted, ali me brinu komentari koje sam pročitala o lošoj korisničkoj podršci, blokiranju profila i sl. Evo, jučer sam prvi puta nešto naručila i već je problem jer cura nije mogla poslati zbog premalog pretinca u paketomatu. Vidim ovdje da je bilo dosta takvih iskustava pa se nadam da ću uspjeti to riješiti s prodavačicom, ali nisam baš sigurna da mi se da zezati s takvim stvarima u budućnosti i onda čekati paket mjesec dana.
prije 10 dana, 19:14
Da, razumijem. Nisam ni ja baš za neku kupivinu, više za prodaju. Kod nas još nije bilo problema sa pretincima, nije se ovdje nitko žalio. Ćemo vidjeti kako će biti.
prije 10 dana, 20:19
cure, kaj ovo znači? vidjela sam da neka prodavačica piše da ne prihvaća buy now opciju već da ju se kontaktira?!? inače, moj nick je malana_zg_hr
prije 9 dana, 11:12
Moj problem na Vintedu i dalje traje. Prodavačica nije uspjela poslati paket zbog premalog pretinca koji joj se otvorio, a Vinted je samo poslao automatski odgovor da će joj se javiti. Može li nekako izravno s Inpostom riješiti problem? Oni vide da paket nije stavljen u pretinac, ali nisu ponudili rješenje.
prije 9 dana, 17:23
> malanica: > cure, kaj ovo znači? > vidjela sam da neka prodavačica piše da ne prihvaća buy now opciju već da ju se kontaktira?!? > inače, moj nick je malana_zg_hr Ja sam jednu takvu kontaktirala i napisala mi je da ne šalje preko granice.
prije 8 dana, 16:16
1 2 ... 19 20 21 22 23 24