Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

aha, hvala :) ali ako ide besplatno, onda bi mogla i prodat nego, imala sam ovakvo iskustvo, ja kupila na buy artikl, žena mi refundirala novce i sad prodaje artikl po većoj cijeni LOL
2024 06 15
Ne znam kakva su vasa iskustva, ali zasad 100% ljudi koji su me trazili rezervaciju, ili su odustali ili se nisu vise javili. A bilo ih je bar desetak. Ako netko hoce kupiti, kupi odmah po prihvacenoj cijeni, cim odugovlace, nista od toga.
2024 06 15
ja sam tek sad uploadala nešto artikala, slobodno pogledajte i cjenkajte se :) malana_zg_hr meni se od svega tu najviše sviđa cjenkanje, praktički sve sam kupila s 10% popusta a nešto i više, i čim stavim nešto u favorite, gotovo uvijek dobijem ponudu s popustom to je očito uobičajeno na krpicama jako teško prolazi cjenkanje a poštarina je posebna priča... zato treba sad iskoristiti vinted dok je besplatna poštarina kupila sam već dosta, sad malo stajem pa prodajem :)
2024 06 16
> MaurinhoRi: > Ne znam kakva su vasa iskustva, ali zasad 100% ljudi koji su me trazili rezervaciju, ili su odustali ili se nisu vise javili. A bilo ih je bar desetak. > Ako netko hoce kupiti, kupi odmah po prihvacenoj cijeni, cim odugovlace, nista od toga. ja takvima kažem da im neću rezervirati kroz sustav ali predmet mogu za dogovoreno vrijeme sakriti da ga ne vide drugi kupci. Tako sam već tri puta radila i dvije su kupile a treća je odustala. ALi mi barem nije predmet bio blokiran zbog rezervacije 5 dana
2024 06 16
Ja sam držala jednu rezervaciju i po isteku žena je kupla, u principu sam protiv rezervacija. Tko prvi njegova djevojka.
2024 06 16
Netko iz Hrvatske je kupio artikl od mene i izabrao Hrv. poštu, :s smrklo mi se. Znači sad ja njima na šalteru moram objašnjavati što je Vinted 🤦, super! Baš imam vremena ići na poštu natezati se s njima. Pretpostavljam da nisu jednostavni kao BoxNow i da im samo kod nije dovoljan već da traže i druge podatke? Je li netko bio? Treba li se popunjavati kakav obrazac s podacima o primatelju i pošiljatelju?
2024 06 17
> ValerijaDM: > Netko iz Hrvatske je kupio artikl od mene i izabrao Hrv. poštu, :s smrklo mi se. Znači sad ja njima na šalteru moram objašnjavati što je Vinted 🤦, super! Baš imam vremena ići na poštu natezati se s njima. Pretpostavljam da nisu jednostavni kao BoxNow i da im samo kod nije dovoljan već da traže i druge podatke? Je li netko bio? Treba li se popunjavati kakav obrazac s podacima o primatelju i pošiljatelju? Ne treba ništa, ja sam teti na pošti dala kod, ona ga je utipkala i samo isprintala obrazac sa svim podacima koji su već bili u sustavu i to je to. Eventualno napomenete da je to kao plaćeni povrat.
2024 06 18
a zar nije da dobiješ kod za paketomat? moguće da samo utipkaš kod na paketomat od pošte
2024 06 18
> malanica: > a zar nije da dobiješ kod za paketomat? Taj kod ne funkcionira na paketomatu, barem meni nije , morala dam ići na poštu predati paket.
2024 06 18
Meni je kod za Poštu normalno radio na paketomatu. Čak su me ugodno iznenadili jer mi se otvorio premali pretinac i odmah sam (besplatno) mogla odabrati veći.
2024 06 18
da se malo pohvalim, prodala sam u 2 dana već 3 artikla JEEE plaćanje i slanje je vrh
2024 06 18
> Brynhil: > Meni je kod za Poštu normalno radio na paketomatu. Čak su me ugodno iznenadili jer mi se otvorio premali pretinac i odmah sam (besplatno) mogla odabrati veći. Moj kod počinje s LD, pa brojevi, pa HR, nisu samo brojevi, pa vjerojatno nije odabran paketomat.
2024 06 18
pa to ti je kod s paketomata kad dođeš na poštin paketomat imaš pitanje - imaš li kod ili ćeš ručno utipkavati podatke...
2024 06 18
Ok, budem probala. Ali, imala sam isto tako kodove za Zarin povrat paketomatom i nikad nije prihvaćalo, uvijek sam morala ići na šalter, pa imam svojevrsni PTSP od toga...
2024 06 18
i ja sam dobila sad kod za poštu, probam popodne pa javim :)
2024 06 18
1 2 ... 20 21 22 23 24 25 26 ... 34