Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

> leonchii: > Je li se kome dogodilo da ne moze kupiti kozmetiku iz Poljske, a robu normalno moze? Do sada sam kupovala i slala samo odjecu/obucu u Poljsku i iz Poljske. Danas sam htjela kupiti kozmetiku, i uopce nisam imala opciju “kupi odmah” i “ponudi cijenu”, samo pitaj prodavaca. A kod istog prodavaca, ako glesam odjecu, imam te opcije. I onda sam malo gledala kod ostalih, nista sto pripada kozmetici, kao i npr cetke za kosu, ne mogu kupiti odmah niti ponuditi cijenu. > Je li moguce da se ne moze kupiti kozmetika iz Poljske? Ne može se kupovati kategorija kozmetika između HR i PL vjerojatno jer dostavljač (BoxNow ili HP) kompliciraju.
2024 07 03
Kozmetika i općenito tekućine(parfemi) se ne mogu niti prodavati u Poljsku a niti kupovati iz Poljske jer paketi idu avionom. Može samo unutar HR.
2024 07 03
> Visnya: > Ekipa, imam problem - naplaćena mi je dostava iako je kao besplatna do 31.7. kome da se javim @Vinted? > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/b3bd197c81509bed4c1962c78106e86d.jpg) Bok, kontaktirajte korisničku službu vinteda i boxnow i refundirati će vam novac. Meni se to isto zamalo desilo ali sam na vrijeme skužila da mi neće odbiti poštarinu, pa sam ponovo išla izvršiti kupovinu drugi put i onda je odbilo. Prije stiskanja dugmeta treba sve dobro iskrontrolirati.
2024 07 03
Nisam stiskala dugme, skužila sam odmah i kontaktirala vinted_support koji kao da je pao s Marsa i govori da je promo razdoblje prošlo u svibnju i te fore što nije istina. Ovo je bila narudžba za grupu artikala gdje se očito neka greška potkrala iako pojedinačni artikli i dalje imaju free delivery. Rekla sam prodavaču neka mi stavi sve u 1x oglas jer će tako biti najbrže. Dok dočekam konkretan i točan AI odgovor od supporta paket će mi već biti u rukama :)
2024 07 03
> Visnya: > Nisam stiskala dugme, skužila sam odmah i kontaktirala vinted_support koji kao da je pao s Marsa i govori da je promo razdoblje prošlo u svibnju i te fore što nije istina. Ovo je bila narudžba za grupu artikala gdje se očito neka greška potkrala iako pojedinačni artikli i dalje imaju free delivery. Rekla sam prodavaču neka mi stavi sve u 1x oglas jer će tako biti najbrže. > Dok dočekam konkretan i točan AI odgovor od supporta paket će mi već biti u rukama :) Koje su im to fore? Fino smo svi dobili poruke da je do kraja sedmog mjeseca sve free, ja sam prije tri dana kupila i nisam platila poštarinu.
2024 07 03
da li i vaši artikli u pregledniku nemaji naslov (na slici zaokruženo) ili ja nešto krivo radim? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eab1ea43dcbac2c1d9bdeef6965ebc42.jpg)
2024 07 04
> JollyJo: > da li i vaši artikli u pregledniku nemaji naslov (na slici zaokruženo) ili ja nešto krivo radim? > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eab1ea43dcbac2c1d9bdeef6965ebc42.jpg) Isto je i kod mene, to je samo za prodavatelja, kupci normalno vide naslov.
2024 07 04
> Valentina1965: > Malo sam ih proučila i nikako mi se ne sviđaju jer ne mogu filtrirati npr da vidim samo ono što je iz Hrvatske 😒 > Jedino što mi se sviđa je što izbace najsličnije artikle od onoga koji se otvori Slazem se, ja na otoku i ovdje nemam box🥲 Nikako da nadem nacin za filtrirati
2024 07 04
Cure, jel besplatna dostava i za slanje unutar hrvatske? Možda da kupcu ovdje predložim da kupi putem Vinteda da bi izbjegli plaćanje poštarine?
2024 07 05
> AlexBow: > Cure, jel besplatna dostava i za slanje unutar hrvatske? Možda da kupcu ovdje predložim da kupi putem Vinteda da bi izbjegli plaćanje poštarine? Da, besplatna je dostava do 30. 9. unutar HR.
2024 07 05
> Laura135: > > Valentina1965: > > Malo sam ih proučila i nikako mi se ne sviđaju jer ne mogu filtrirati npr da vidim samo ono što je iz Hrvatske 😒 > > Jedino što mi se sviđa je što izbace najsličnije artikle od onoga koji se otvori > Slazem se, ja na otoku i ovdje nemam box🥲 > Nikako da nadem nacin za filtrirati Pošaljite mail u box i opišite gdje živite i obrazložite kako je velika potreba za njima. Tako sam i ja i nakon tjedan dana osvanulo :)
2024 07 05
Je li i Poljacima besplatna dostava ili je to proslo 1. Srpnja?
2024 07 06
Do kraja sednog mjeseca i tamo i amo. :)
2024 07 07
Na vintedu - Da li vam se desilo da je kreiran kod za paketomat i da idete poslati i onda na paketomatu pise da kod ne postoji?
2024 07 09
Paketomat ili boxnow?
2024 07 09
1 2 ... 23 24 25 26 27 28 29 ... 34