Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Vinted - aplikacija za prodaju rabljene odjece

Pozdrav,pitanje,sad mi javlja Poljakinja kako joj se premali pretinac otvorio i izgleda da nije niti poslala a meni piše kako je pošiljka poslana i "na putu", je li netko imao slična iskustva i kako postupiti?
prije 22 dana, 19:13
Lp, neka ona otkaže narudžbu i sredstva ćete dobiti natrag, javite se korisničkoj podršci. Oni će je kotaktirati.
prije 22 dana, 19:25
Pozdrav,kada se pošalje tako narudžba ne postoji više mogućnost otkazivanja.....
prije 22 dana, 19:32
> Lampone6: > Poslušala savjet: zbrisala prijašnji, 'francuski' profil, otvorila novi s drugim emailoim, imenom i sve novo. > Ovoga puta sam na VInted.hr, traži da verificiram tel.broj, upišem ga i onda me - blokira??? Pokušam ponovno i opet - blocked. I tako sam blokirana. Očito mi nije suđen Vinted. Odustajem. O, da, sustav automatske detekcije im je nemilosrdan (malo sam čitala komentare na Redditu), prepoznaju već postavljene slike, brojeve mobitela, kartice, IP adresu... Jednom kad Vas označe nema više prijave na stranicu, a šalju većinom generičke odgovore i nije im baš stalo. Sustav detektira i ako "previše" kupujete, pa i tad blokira profil. Jučer sam imala 19 narudžbi (sve sitnice od nekoliko eura) i nije mi sustav više dao da kupujem jer se uključila provjera moje banke i iako sam potvrdila kupnju, Vinted mi je javio grešku i nisam uspjela kupiti još nešto, pa me malo strah da neće ostati na tome. Nisam blokirana, ali očito ima neko ograničenje. Mada sam naišla na komentar gdje se jedna osoba žali da joj je profil blokiran nakon dvije kupnje i korisnička služba joj nije pomogla. Pa sam naišla i na žalbe o blokiranom saldu gdje im stranica odjednom nije dala više prebacivanje na karticu, a ni kupnju i tako im je ostao novac. Meni je Vinted dva puta obrisao malu LED dekor rasvjetu, iako imaju tu kategoriju - dekorativna rasvjeta, a stotine sličnih oglasa tj. isti tip LED lampi normalno stoje. Dva puta sam pisala žalbu i dobila suluda generička objašnjenja da se moj artikl ne uklapa u viziju stranice, pa da ne spada u dekor doma i da ne smijem prodavati stvari koje ugrožavaju zdravlje🤦 , a na to im ne možete više odgovoriti (nije dopušteno). Jednostavno njihov sustav detektira i što treba i što ne treba i ne može se protiv toga.
prije 21 dan, 11:41
...nastavak poruke... A kad prodajete, u lotu ne smije biti više od 5 istih artikala, a znaju blokirati profile koji imaju više od 300 oglasa ili ih automatski krenu brisati bez upozorenja. Vinted ponekad zahtijeva i dodatne potvrde, pa traže da im se pošalje slika osobne, putovnice ili vozačke s obje strane, što mi je malo previše i mislim da bi u tom trenu deaktivirala profil.
prije 21 dan, 11:58
> Deluxename: > Pozdrav,pitanje,sad mi javlja Poljakinja kako joj se premali pretinac otvorio i izgleda da nije niti poslala a meni piše kako je pošiljka poslana i "na putu", je li netko imao slična iskustva i kako postupiti? Pa koliko sam ja razumijela nije poslala jer su joj se otvorila kriva vrata pretinca, pošto ih otvorila i zatvoririla ispada da je poslala a nije jer je krivu veličinu paketa u oglasu navela. Onu koju je navela ta su joj se vrata otvorila. Neka vam izvrši povrat novaca na ručun.
prije 21 dan, 20:33
> ValerijaDM: > ...nastavak poruke... > A kad prodajete, u lotu ne smije biti više od 5 istih artikala, a znaju blokirati profile koji imaju više od 300 oglasa ili ih automatski krenu brisati bez upozorenja. Vinted ponekad zahtijeva i dodatne potvrde, pa traže da im se pošalje slika osobne, putovnice ili vozačke s obje strane, što mi je malo previše i mislim da bi u tom trenu deaktivirala profil. Umjetna inteligencija, generirani odgvori, baš je jako čudno da ako stalno kupujete da vas blokiraju, zar stranica ne služi tome za kupovinu i prodaju? Treba se pridržavati pravila i to je to. Ima se svašta uvaljuje koliko čitam, ja sam imala četiri kupovine i sve je bilo do sada O.K.
prije 21 dan, 20:38
> Deluxename: > Pozdrav,pitanje,sad mi javlja Poljakinja kako joj se premali pretinac otvorio i izgleda da nije niti poslala a meni piše kako je pošiljka poslana i "na putu", je li netko imao slična iskustva i kako postupiti? Dogodila mi se ista situacija. Prodavač mora kontaktirati korisničku službu i objasniti situaciju pa će oni poništiti narudžbu. Artikl će se vratiti u prodaju i možete ga opet kupiti.
prije 21 dan, 21:08
> Deluxename: > Pozdrav,pitanje,sad mi javlja Poljakinja kako joj se premali pretinac otvorio i izgleda da nije niti poslala a meni piše kako je pošiljka poslana i "na putu", je li netko imao slična iskustva i kako postupiti? Imala istu situaciju. Prodavačica je kontaktirala službu za korisnike pa su joj rekli da može paket ostaviti u nekom od njihovih prikupnih ureda. Tzv. Paczkopunkt. Ponovile smo transakciju, opet joj se otvorio premali pretinac i onda je odnijela tamo. Paket normalno stigao.
prije 20 dana, 09:31
> Deluxename: > Pozdrav,pitanje,sad mi javlja Poljakinja kako joj se premali pretinac otvorio i izgleda da nije niti poslala a meni piše kako je pošiljka poslana i "na putu", je li netko imao slična iskustva i kako postupiti? Imala sam istu situaciju, tek iz 3. pokušaja je uspjela poslati, tu sam isto tražila pomoć na nekoj od prethodnih stranica. Pisale smo Vintedu ona i ja pa su mi za prve dvije transakcije vratili novac u roku dan-dva. Kad je paket stigao roba je bila puna psećih dlaka i kose, želudac mi se momentalno okrenuo. Crni vuneni kaput a pseće dlake kratke, male, oštre, užas. Pincetom sam ih vadila vani iz te vunene tkanine. Sad se mislim koju ocjenu joj ostaviti?
prije 20 dana, 09:58
> mordana: > > Deluxename: > > Pozdrav,pitanje,sad mi javlja Poljakinja kako joj se premali pretinac otvorio i izgleda da nije niti poslala a meni piše kako je pošiljka poslana i "na putu", je li netko imao slična iskustva i kako postupiti? > Imala sam istu situaciju, tek iz 3. pokušaja je uspjela poslati, tu sam isto tražila pomoć na nekoj od prethodnih stranica. > Pisale smo Vintedu ona i ja pa su mi za prve dvije transakcije vratili novac u roku dan-dva. > Kad je paket stigao roba je bila puna psećih dlaka i kose, želudac mi se momentalno okrenuo. > Crni vuneni kaput a pseće dlake kratke, male, oštre, užas. > Pincetom sam ih vadila vani iz te vunene tkanine. > Sad se mislim koju ocjenu joj ostaviti? Da, to su baš nezgodne situacije jer nije oštećenje, ali definitvno nije ok. Ako je baš sve drugo bilo ok, ja bih dala ocjenu 4 i opisala zašto. Da ja osobno pročitam u recenzijama da netko šalje odjeću punu dlaka, sigurno to ne bih kupila. Inače, dostava je još uvijek besplatna 🥳
prije 20 dana, 18:38
Kako ide s dostavom, da li se moze odabrati samo hrvatska pošta obzirom da box ne postoji u mojoj blizini, tek na 90ak km dalje, hvala
prije 20 dana, 20:30
Woohoo! Free dostava iz PL do 31.7. a unutar HR do 30.9. kak je i bilo :) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2474dc8bf9f45953977fb5c2215731d7.jpg)
prije 19 dana, 10:36
A iz HR za Poljsku? Nigdje nisam našla.
prije 19 dana, 15:07
> vekypeky: > A iz HR za Poljsku? Nigdje nisam našla. Isto je
prije 19 dana, 17:31
1 2 ... 18 19 20 21 22 23 24