Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

> Anaavii_zg: > Al fakat bi bilo lijepo da bar netko odgovori i da neki update! Od prosle srijede ulazim u krpice svaki put nadajuci se da se nesto dogodilo, ali nista se nije promjenilo. Eto sutra je nova srijeda pa… Nemojte se nadati, super je ovako 😅 Ja dodjem ovde sa srpskih krpica da odmorim oči. Kod nas na forumu samo iskaču teme sa žalbama i naslovima tipa "Vratite nam stari sajt". Verovatno da su odložili update zbog jako lošeg prijema korisnica na srpskim i slovenskim krpicama. Generalno ima dosta problema i bug-ova, pa možda čekaju da se to sredi pa da krenu i ovde.
2024 04 16
> Valentina1965: > > Anaavii_zg: > > Al fakat bi bilo lijepo da bar netko odgovori i da neki update! Od prosle srijede ulazim u krpice svaki put nadajuci se da se nesto dogodilo, ali nista se nije promjenilo. Eto sutra je nova srijeda pa… > > S druge strane Vinted vec iskace na sve strane, cak sam vidjela reklame na TV-u i moram priznat da, iako mi se iskreno ne da, razmisljam o otvaranju profila tamo, kao i vjerujem dobar dio krpicarki. > Dobar dio krpicarki je već tamo 🤣 Onda ovaj drugi dio koji se jos necka 🤣 Ali good to know 😅
2024 04 16
Pa evo i ja došla da vidim nov dizajn, kao ono ništa, možda o bolje, nego da bude takva koma od dizajna kao ste je na SLO krpicama.
2024 04 16
Koja socijala ovo na slovenskim krpicama ,:)
2024 04 16
Uf, ne dopada mi se. Stare krpice su bile ljepše.
prije 28 dana, 09:58
Koja katastrofa od profila,slika,pregleda,užassssss
prije 28 dana, 10:00
pola toga na novoj stranici ne funkcionira, ne otvara se... emotikoni se prikazuju kao upitnici... slova su nezgrapna, neprilagođena ... katastrofa u 2024oj :D
prije 28 dana, 10:00
OK, vrijeme za otići na Vinted.
prije 28 dana, 10:03
Jesam jedina kojoj se ovo nimalo ne dopada...
prije 28 dana, 10:07
Okeeej.. 😅 Nekako se nadam da se jos nastimava sve pa su zato sve fotke mutne i katastrofa 😅 Ali sveukupno mi se cini, isto s*anje, drugo pakovanje 😬
prije 28 dana, 10:22
Ovo je toliko loše…. da u 2024. godini novi dizaj (plaćeni) izgleda ovako loše i nefunkcionalno? Kvaliteta slika predviđena za mobitele iz 2012. godine?
prije 28 dana, 10:26
Uh, odvratno je. Ali dobro, lagano se privikavam na vinted tako da neću previše plakati. Svakako, predlažem da malo promijenite ovaj dio na profilima - sljedbenici. Zvuči dosta sektaški.
prije 28 dana, 10:27
Izmasakrirali ste stranicu! Prestrasno!
prije 28 dana, 10:31
Sviđa li se meni ili ne manje važno ali ako ostane ova trenutna ,,kvaliteta" slika od prodaje/kupnje ništa 🙄
prije 28 dana, 10:32
Vratite STARI sajt!!! Ovo je strašno :,'(
prije 28 dana, 10:43
1 2 3 4 5 6 7 ... 37