Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Na srpskim krpicama se svi žale, imamo 15 tema o tome na forumu 😅, kod nas je počelo pre par dana. Drago mi je da sam ovde pročitala da će bar vratiti roze boju, ako ništa drugo.
2024 04 10
Vizualno osvježenje nekad dobro dođe, obično se radi u paketu kad se rade i druge promjene. Neloše mi je, malo modernije nego sad, s tim da ne poznam fazu prije ove za kojom mnogi plaču. Roza me stalno podsjeća na Barbie. Nema Trustapa više???? Fotke....bile su kvadratne, sad su pravokutnici, ima sigurno dobar razlog.....ja sam uvijek za dobre promjene. Spasila sam se kad su se razdvojile kategorije koje gotovo i ne posjećujem (Djeca, Muškarci, Dom).... pa se nadam da će nove promjene biti logične i zanimljive..
2024 04 10
Nisam upoznala prijašnji dizajn ali prema fotkama koje je stavila #JagodicaShop moram priznati da mi se možda i više sviđa nego ovaj trenutni. Ovaj novi, nadolazeći mi je nekako bljedunjav☺️ I čini mi se da ćemo morati imati baš kvalitetne fotke da bi privukli pažnju potencijalnih kupaca. Voljela bih da se stranica ipak poboljša, primjerice da kategorije budu preciznije i da tražilica napokon proradi u potpunosti...
2024 04 10
Ne znam kako će biti na hrvatskoj stranici Krpice, ali slovenska stranica nakon novog dizajna ne funkcionira baš najbolje. Ne mogu se pogledati više zadnji artikli, pola toga je na nekom čudnom jeziku (ceski ili madzarski), ne izgleda privlačno 😑
2024 04 11
> miss11: > Ne znam kako će biti na hrvatskoj stranici Krpice, ali slovenska stranica nakon novog dizajna ne funkcionira baš najbolje. > Ne mogu se pogledati više zadnji artikli, pola toga je na nekom čudnom jeziku (ceski ili madzarski), ne izgleda privlačno 😑 To sam i ja primijetila s jezikom. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/816c86f438bbd9f872ced7883de0859b.jpg) I ovo je nešto novo al i ne toliko potrebno - gore su povratne koje je prodavačica dobila a ovo dolje koje je dala valjda. Tu eto samo možemo vidjeti razliku i ništa drugo. Barem da se opet razdvoje negativne od neutralnih i pozitivnih povratnih informacija jer od ovog iznad baš i nema koristi.
2024 04 11
Meni su dosadašnje kvadratne fotografije preglednije i vizualno ugodnije od ovih izduženih i stisnutih...
2024 04 11
Neće se moći više listati svi artikli? Nego samo prema odabiru kategorije? Također fotke, ako će se promijeniti format fotke, neke će fotke izgledati gore, neke možda bolje...mob zahtijeva okomicu, a laptop vertikalu, to je stalni problem svega što ima i web i app...nadam se da netko dobro razmišlja u pozadini... Uglavnom, navratila sam na slovenski forum, čovječeeeeee, pa ja znam slovenski!! Čini se da imaju i više problema od nas! Kao da su prekopirali naš forum!! Kopije...prevare....nuđenje svojih ormara na forumu....sve se vrti u krug..
2024 04 11
Pa ovo bas lose izgleda, osobno jesam za promijenu ali ne ovakvu. Stranica koju ste poslali nema nikakvu dušu, izgleda bas amaterski. Gdje vi trosite ove novce koje zaradite na 3000 reklama sto pokazujete na svakom kliku i VIP clanstva?! Jel ti novci samo idu vama u dzep, nista da se ponovno investira u stranicu??
2024 04 12
Ok, onda od prelaska ništa? Mislim danas je petak ne vidim promjene
2024 04 12
Admin2nd: "Prelazimo u četvrtak ili srijedu navečer. Sneak peak na mojbutik.si 😃" @Admin2nd prošli su srijeda i četvrtak, ne vidimo još novi dizajn - any updates? 8-)
2024 04 12
Mene sve strah🥴🫣 Bit će opet neki kuršlus i zavrzlama, kao kad je krenuo Trustap...
2024 04 12
Stranica je spora, od kad reklame koje nikog ne zanimaju iskaču iz svakog ćoška.
2024 04 13
Onda, kada će novi dizajn? 🫣
2024 04 15
Al fakat bi bilo lijepo da bar netko odgovori i da neki update! Od prosle srijede ulazim u krpice svaki put nadajuci se da se nesto dogodilo, ali nista se nije promjenilo. Eto sutra je nova srijeda pa… S druge strane Vinted vec iskace na sve strane, cak sam vidjela reklame na TV-u i moram priznat da, iako mi se iskreno ne da, razmisljam o otvaranju profila tamo, kao i vjerujem dobar dio krpicarki.
2024 04 16
> Anaavii_zg: > Al fakat bi bilo lijepo da bar netko odgovori i da neki update! Od prosle srijede ulazim u krpice svaki put nadajuci se da se nesto dogodilo, ali nista se nije promjenilo. Eto sutra je nova srijeda pa… > S druge strane Vinted vec iskace na sve strane, cak sam vidjela reklame na TV-u i moram priznat da, iako mi se iskreno ne da, razmisljam o otvaranju profila tamo, kao i vjerujem dobar dio krpicarki. Dobar dio krpicarki je već tamo 🤣
2024 04 16
1 2 3 4 5 6 ... 37