Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

omiljeni artikli

Kako na stranicama ima puno lijepih stvarčica neke od njih stavim u omiljene ako bi se kasnije kad budem u mogućnosti možda i kupila ali ne volim kad mi neko nameće stvari, Prije nekoliko dana mi je ženska poslala poruku kako je vidjela da mi se sviđa njena vesta ali ona ima dvije takve pa će mi prodati po povoljnijoj cijeni,pa mislim da se svima nešto sviđa ali ako nisu poslali upit vjerovatno nemaju novaca da to kupe.lp [:smijesi]
2013 10 15
zato cure i ponude po povoljnijoj cijeni ;)
2013 10 15
i meni se tako neki dan javila jedna djevojka..spustila je cijenu..ne znam, ne smeta mi to..svakome je cilj prodati, nešto mi je u omiljenima baš zato što mi je trenutno preskupo ili je "na čekanju".. osobno curama ne šaljem takve upite, ali nije mi problem odgovoriti na iste..smeta mi samo kad netko koga "ni čula ni vidjela" šalje reklame o svojim artiklima u inbox..to mi je recimo glupo i na takvo šta ne odgovaram..i ja bi rado prodala nešto, ali neću zato svima slati u box, daj pogledaj šta nudim [:smije]
2013 10 15
ja imam dosta primjera stavim u omiljene i onda nakon nekog vremena pošaljem upit da bi kupila i cura se uredno prijavljuje na krpice ali ne želi odgovoriti [:place] [:place] očito joj novci ne trebaju [:smije] [:smije] [:smije]
2013 10 15
da ja stavim neku stvar u omiljene i dođe mi poruka tipa :"ako i dalje želiš ovaj artikl, spustim ti ga za 30kn", odmah bih rekla da uzimam ;)
2013 10 15
hihi pasgaro pogledaj kod mene svi artikli su sniženi po 30 kn [:jezik]
2013 10 15
pa da, i ja tako razmišljam, samo da je love, jel [:smije] i užasno mi je drago kad netko tako spusti cijenu jer bi i ja uradila isto [:zaljubljen] to puno govori o prodavaču..a te koje ne odgovaraju ako želiš kupiti..mislim..nemam komentara.bila sam tako zagrijana za jednu vestu, ma valjda bi bila platila duplo za nju i ženska ništ! reko ok! sad ju nebi uzela da je džabe [:smije]
2013 10 15
Meni se jedna cura javila ako sam zaiteresirana za neke njene stvari sto su mi u omiljenima da su na popustu i ja sam uzela. Imam jako omiljenih i trebalo bi mi par tisuca kuna da to sve kupim [:smije] [:smije]
2013 10 15
da..to mi je najjače kad se pretrgne s popustom..hvala Bogu velik je izbor [:kesi] oh Valentina, otkud mi na krpicama [:smije] [:smije] [:smije] ja u omiljene stavljam samo ono što zaista namjeravam i kupiti [:zaljubljen] hihihi..iako često dođem u napast da klikam svaku treću fotku [:smije]
2013 10 15
Ninica evo me dragi pustio malo,morala sam traziti dozvolu [:smije] [:smije] [:smije]
2013 10 15
[:smije] [:smije] [:smije] Još ja gledam otkud ti [:smije] [:hihot] [:hihot]
2013 10 15
Ja gledam i ne vjerujem svoji ocima da si to ti [:smije] [:smije] [:smije]
2013 10 15
ja u omiljene stavljam ono sto trazim, i od sveg sto vidim, izdvojim neke stvar,....pa mi se kasnije ne da brisati , ali veliku vecinu koju stavim pod omiljene , kad imam novaca ako su dostuni -kupim, i bila bi sretan da mi ih netko ponudi uz popust :)) [:hihot]
2013 10 16