Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Za distributere kozmetike i ostalih proizvoda /

Zaradite uz povezivanje potrošača

1. Itekako trebate druge brendove jer ne prodajete parfeme pod brojevima, i sami ste stavili listu gore na forum- ali pritom ne reklamirate te brendove nego sebe i svoj proizvod! 2. Izbjegavate upit o razlici etuija i onog u bočici. 3. Muljate s tim ecencijama. Kaj znači kupujete esencije? Kak od esencije napravite 1Million? Pomoću čarobnjaka???? 4. Odgovarate kao naši političari- imate unaprijed spremnu tu prosto proširenu rečenicu i samo nju kačite. To nije dijalog kakvog ga zamišljam. 5. Znaju li vaši lideri što ja sve ovdje pišem i pitam....dajte to otkomunicirajte na nekom vašem internom skupu. 6. Ja doslovno ne znam nikoga tko prodaje, koristi ili treba taj vaš poluproizvod.
2024 06 20
1. Pisala sam o listi 2. Razlike nema 3. Mirisnu esenciju parfema 1 million možete izguglati. Koje su gornje note, srednje note, bazne note. Isto tako možete naći podatak da njihive mirisne esencije dolaze iz Fragworda 4. Možemo se čuti, bilo bi mi drago 5. Ne razumijem što time mislite 6. Čemu onda pitanja?
2024 06 20
1. jeste, ali time nismo riješili problem. 2. govori se da ima. 3. jedno su note, a drugo je originalna formula. Ne možete tvrditi da su note bolje od originalne formule. Brend originalne formule vam ipak treba, a tvrdite da ste bolji od njega. To se zove BEZOBRAZLUK, a ne profesionalizam. 4. Nemamo motiva 5. Govorim o pitanjima koje postavljamo ovdje, ne treba ih zatajiti šefovima 6. Pitanja nas tjeraju naprijed i stvaraju naša mišljenja i stavove
2024 06 20
1 2