Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Recept za buttercream

> Nitospitos: > Dobra izreka... Pa, ja minimalistički jedem jer i nisam neki gurman niti chef, ali slatkiši, to mi je teška ovisnost... Ako sam se ja mogla odreći toga možeš i ti, ali ne želiš. Povremeno, kad je neka kriza ili tulum, ali svakodnevno nikako, uzmi jabuku pa jedi....navodno su špricane i one za koje tvrde da nisu. Jedan poljoprivrednik me pitao jesam li ikad bila u voćnjaku i znam li što se dogodi s voćkom koja se ničim ne tretira. Toliko o tome. Možda su nam bolji slatkiši i šećeri??????
2024 06 21
> Phoenixrising: > Dobra izreka, ovu ću si zapamtiti. Ja volim jesti ali ne mogu kuhati svaki dan. Volim i slatkiše, pa si radije skuham kakao, nego da odem u dućan ili napravim cijelu tepsiju kolača. > Inače započela sam temu Čime se hranite pod rubrikom Sport i dijeta, pa me baš zanima kakve ćemo savjete dobiti. super tema, valjda je nećemo ubiti i posvađati se! Hm, zašto su sport i djeta zajedno?
2024 06 21
Pa, jabuke se špricaju 20 puta... Neću se odreći slatkiša
2024 06 21
Jednom mi se jelo slatko a desilo se da nema čokolade i slatkiša. U kiselo vrhnje sam stavila dosta kraš ekspresa i dobro promješala. Jako je bilo fino.🙋‍♀️
2024 06 21
> Nitospitos: > Pa, jabuke se špricaju 20 puta... > Neću se odreći slatkiša Naravno da nećeš! Ti si takva glava!
2024 06 23
> Vikili: > Jednom mi se jelo slatko a desilo se da nema čokolade i slatkiša. U kiselo vrhnje sam stavila dosta kraš ekspresa i dobro promješala. Jako je bilo fino.🙋‍♀️ Ja preko ljeta umjesto sladoleda izmiksam jednu ZRELU bananu sa žlicom kakaa i dodam jogurta po volji, to je toliko fino! Banana mora biti baš zrela, pa ne treba šećera. Kakao uzimam krašov, probala sam jedno neki talijanski iz Gardena, jako fini ali i slatki, ja sam naučila da je kakao prah gorak pa sam odustala.
2024 06 23
Neeećuuu! 😂😂😂 Možeš zdrockat bananu sa kokosovim mlijekom i jogurtom, onda se lakše jede kad ima malo masnoće. Ja sam to radila svojim pesicama po ljeti da se osvježe,jer su me žicale sladoled, pa sam i sama probala i baš mi je bilo fino. Da, krašev kakao je čist okej, od njega, kokosovog ulja, smeđeg šećera i kiselog vrhnja "zdravi" čokoladni preljev😃
2024 06 23
Čovječe, radije bih jela sladoled umjesto ovih vaših mućkalica! Dok čitam ide mi se odmah na WC!
2024 06 23
Dobra ide za preljev! Ne možeš reći dok ne probaš. I ja volim sladoled ali jedom sam zabunom stavila onaj veliki Ledov koji ima 4 okusa, u frižider umjesto frizer i par sati kasnije sam dobila dvije odvojene komponente, gore neka čudna pjena, dole šarena vodica s okusom sladoleda! 🤮
2024 06 24
Pa, smeće, i meni se jednom desilo slično, kad sam to vidla...
2024 06 25
I sad se sjetih najfinijeg sladoleda iz djetinjstva, zmiksane jakode sa slatkim vrhnjem, ajmeee, što je to fino, već dugo to nisam jela.
2024 06 25
Probajte preko ljeta narezat si zerlu breskvu(one čupave), grčkog jgurta i mrvicu meda ! Mljacccc
2024 08 15
> TinaBastet: > Probajte preko ljeta narezat si zerlu breskvu(one čupave), grčkog jgurta i mrvicu meda ! Mljacccc Ja sam ovisna o tome, stavim još voća kojeg imam i zobenih,,,,to mi je hit!!
2024 08 15
> sanjaurban: > > TinaBastet: > > Probajte preko ljeta narezat si zerlu breskvu(one čupave), grčkog jgurta i mrvicu meda ! Mljacccc > Ja sam ovisna o tome, stavim još voća kojeg imam i zobenih,,,,to mi je hit!! :D da da, dodaš zobene i imaš objed dobar!
2024 08 15
1 2 3
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija