Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ipl rezultati

Pozdrav Dakle nedavno sam kupila ipl happyskin. Zanima me nakon koliko ste vidjeli rezultate? I ako imate neke tips/tricks za korištenje (kreme ili nesto šta god). Napravila sam već 3 tretmana i iskreno razlike ne vidim a po internetu sam pročitala kako svi vide razlike i počnu im dlake ispadati. Konkretno ga koristim na nogama (pogotovo potkoljenice) i bikini zona i ta dva djela tijela imaju baš crne dlake i svjetlija koža. Također kakve bih rezultate trebala vidjeti? (Sporiji rast/ispadanje ili sta) Hvala svima😄
2024 07 14
Nemam dobro iskustvo. Ali to je bilo prije dosta godina. Neznam jesu li sada drugačiji aparati. Nisam imala nikakve rezultate.
2024 07 14
Napravila sam kompletni ciklus tretmana na nogama sa Lumeom i rezultat su prorijeđene dlake koje sporije rastu. Sad su prošle 2, 3 godine od tad i i dalje se vide rezultati. Nije baš tips and tricks ali puno ljudi ne zna da laser ne služi za depilaciju. Morate prvo izdepilirati/obrijati dlake i onda na glatku kožu proći s laserom. Također, pazite se pri kraju ljeta kad pocrnite, puuuno više peče na tamnu kožu.
2024 07 17
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c5c4684014798259c1c2d3030d2472d2.jpg) Ako netko trrba imam novi Braun Silk Expert Pro5 PL5387 uredaj za depilaviju. Tvornicki zatviren, ima i jamstvo 600 eura ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e8a393dde5e6de05505489a6f20e776b.jpg)
prije 17 dana, 10:50
> Mimi1998: > Napravila sam kompletni ciklus tretmana na nogama sa Lumeom i rezultat su prorijeđene dlake koje sporije rastu. Sad su prošle 2, 3 godine od tad i i dalje se vide rezultati. > Nije baš tips and tricks ali puno ljudi ne zna da laser ne služi za depilaciju. Morate prvo izdepilirati/obrijati dlake i onda na glatku kožu proći s laserom. Također, pazite se pri kraju ljeta kad pocrnite, puuuno više peče na tamnu kožu. Takoder, samo treba biti redovit s tretmanima u pocetku i kasnije se lakse odrzava
prije 10 dana, 19:18