Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Serumi s peptidima, Vit C, retinolom...

Trebam preporuku za neki serum. Poželjno bi bilo da je anti age, da ne sadržava parfem, alkohol (masni alkohol može proći) ili neke druge iritantne sastojke kao što su hexyl cinnamal, linalool, geraniol, citroneol... Imam osjetljivu kožu. Prvenstveno me zanimaju serumi s peptidima i s vitaminom C, hijaluronski ne baš. Zadnjih nekoliko godina koristim samo The Ordinary i Purito serume, pa sam se zaželjela promjene. Skoro svaki kozm. brend u Dm-u i Bipi ima svoje serume (Q&A, La Croa, Holyplant, Revox, Nikel, Afrodita, Skintegra, Olival, Balea, Nivea...), totalno se pogubim čitajući opise i sastojke, nemam pojma koji da prvo probam, pa molim za pomoć u odabiru. Koji serum biste preporučili? Mora biti dostupan u Dm-u ili Bipi jer mi se ne da uvijek naručivati. Ima li možda neki serum koji vas je razočarao?
prije 24 dana, 16:46
Meni je super ugodan i dobar novexpert sa vit C, napravi sviježi izgled lica. i njihova druga kozmetika mi je odlična.
prije 24 dana, 18:40
Uf, taj je 61 eur (457 kn), to mi je waay too much za serum : /
prije 24 dana, 18:48
Al, meni to traje dva mjeseca, ako stavim jednom dnevno. Je, prilično skup brend.
prije 23 dana, 19:04
Revox je prilicno dobar i imaju dobre cijene. Ili The ordinary ili Inkey list, ali samo Douglas ima vecu ponudu njihovih proizvoda ili narucite direktno s njihove stranice. Od nabrojanih sam jos brobala Q+A, ali nisam nesto dusevljena rezultatima
prije 18 dana, 13:50