Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Vrucine i vrtoglavice

cure, jel se jos ima vrtoglavice nagle kratkotrajne od kad su ove vrucine??? Uzalud voda i hlad ...Kako si pomoci?
2024 07 16
Ima svega,meni nekad fali zraka, ali navikavamo se... Netreba se previše ni skrivat od vrućina, treba se malo čeličiti💪💪💪
2024 07 16
Više soli! ja obavezno tokom ljeta čajnu žličiću i vode jer jako se znojim i moram vratiti elektrolite. Inače mi tijelo katastrofa podnosi ljeto i to nemoram biti vani. Klima u sobi spašava! Spavams klimom jer drugačije ne mogu izdržati :)
2024 07 17
Mi smo u klimi i dan i noć. Drugačije ne ide. Treba izdržati.
2024 07 17
Samo hladna lubenica ;) Ventilator preko noći, klima lagano preko dana.
2024 07 17
Ja sam jedina koja ima klimu samo za ukras 😂😂😂
2024 07 17
Probajte izmjeriti tlak Kad je toplije krvne žile se šire i tlak se snižava Slano, mineralna ili izotonični napitak bi trebali pomoći
2024 07 17
Slano? Što to znači? Više posoljena hrana od normalno posoljene? Ne slažem se da nam to treba. Iako je sol bolja za nas od šećera, nisam sigurna da treba povećavati unos soli kod velikih vrućina.
2024 07 19
Pa, treba natrija, treba, i kalij i neznam kaj još. Ja tak živim da se skoro čitav dan preznojavam, i popijem si onaj odvratan rehidromiks. Skužila sam da mi ta silna voda koju pijem, a stvarno sam žedna, možda i ne čini tako dobro. Budim se sva otečena. Ja sam iskreno, već u nekom deliriju...
2024 07 19
> Nitospitos: > Pa, treba natrija, treba, i kalij i neznam kaj još. Ja tak živim da se skoro čitav dan preznojavam, i popijem si onaj odvratan rehidromiks. Skužila sam da mi ta silna voda koju pijem, a stvarno sam žedna, možda i ne čini tako dobro. Budim se sva otečena. Ja sam iskreno, već u nekom deliriju... da! istina je! Treba tekućine, ali čista voda ne! Mislim, ne sada dase uopće ne popije koja čaša čiste vode, ali bi se trebalo zapravo piti posoljena voda sa medom... Pogotovo tko se jako znoji. Ja prva se užasno znojim, ne moram ništa ni raditi , samo teče znoj!
2024 07 21
Da, rekla mi je jedna cura da sam tak žedna konstantno jer mi fali elektrolita, i da si stavim toliko soli u vodu da se skoro ni ne osjeti, ne ono pit morsku vodu😃
2024 07 21
Pa da, još pogotovo kome se tlak spusti dosta tokom ljeta! Katastrofa.... Baš i ja budem u nekom deliriju hahaa Strava!! Jedva čekam jesen :D
2024 07 23
A, i ja, al žalit ću za ljetom i tim divnim večerima... Šteta kaj nemremo baš uživat, da je barem 30 stupnjeva maksimum...
2024 07 23
Slažem se sa svime što su cure već napisale, možete još probati kokosu vodu jer je puna elektrolita. Volim si kupiti pistachio, jer je slan i ukusan. Predlažem da nosite šešir, inače ne volim kape i šešire, ali prošle godine sam si u Nami kupila jedan veliki, slamnati i primijetim razliku kada ga nosim. I lepeze obavezno.
2024 07 24
Ja šešir i dugi rukavi, I USPIJEM POCRNIT!!! KAK??!!
2024 07 24
1 2