Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Brisanje artikala

Krpice mi cijelo vrijeme brišu artikle, vjerojatno iz razloga jer su ‘skinute sa interneta’ no to sam ja na slikama, samo si odrežem lice ili stavim emoji preko. Zašto da se slikam posebno kad imam slike u tim haljinama iz izlazaka i slično? Annoying 😭 Primjeri slika: da to sam ja na obje slike ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/ebe1d0069d89d2360d2954c66411cc25.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bbcfe973c1acb85f8ed26730b765c33a.jpg)
2024 07 18
Možda zbog one treće s interneta. Pobrišite te s interneta, pa ove vaše su sasvim dovoljne. Zgodna!!
2024 07 19
A možda krivi tagovi ili piše novo, a nošeno je šta previše cura radi ili 'ko zna šta drugo, treba naći u pravilima.
2024 07 19
> sanjaurban: > Možda zbog one treće s interneta. Pobrišite te s interneta, pa ove vaše su sasvim dovoljne. Zgodna!! Pa istina, kao da je iz kataloga ispala!
2024 07 19
I meni su uklonjeni artikli bez obrazloženja. Provjerila sam sva pravila, nisam prekršila ni jedno. Slikam samu sebe pred bijelim zidom i pod dobrom rasvjetom i ne želim da se u kadru vidi ikakav nered u stanu. Možda izgledaju skoro kao studijske fotke, pa misle da su s interneta. Ali i šta ako su studijske fotke? Možda sam fotograf, zašto ne bih smjela imati kvalitetne fotografije? Moje su. Ne znam... poslala sam mail i čekam odgovor. Ako ga ne dobijem, ne namjeravam dalje dizati artikle na krpice, trošiti uzalud trud i vrijeme, jer ako je imati kvalitetnu fotku zabranjeno, to je nonsens. Postoje i druge platforme.
2024 07 27
I meni se konstatno brišu artikli, a slike su moje, artikli su originali, tagovi su ispravni... Ovo brisanje je već postalo baš zamorno i iritirajuće.
prije 13 dana, 11:19
> Bambi84: > I meni se konstatno brišu artikli, a slike su moje, artikli su originali, tagovi su ispravni... Ovo brisanje je već postalo baš zamorno i iritirajuće. Pa normalno da brišu kad krivo označavate! Eto taj drugi oglas, dalje nisam ni gledala je haljina nošena, a stavili ste novo bez etikete. Kad stavljate oglas i kliknete na stanje lipo piše novo bez etikete je nekorišteno, nenošeno.
prije 10 dana, 10:43
Takoder mi se brisu artikli slikani i autenticni od moje strane , nikakav screen shoot . Nije mi jasno dokad ?? I zasto
prije 8 dana, 11:52