Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Koncentracija i pamćenje

Zamolila bih vas preporuke za suplemente za koncentraciju i pamcenje koje su vama pomogle.
2024 07 18
Uzimala sam GinkoMax i Ginkgo Forte povremeno tijekom studiranja i mislim da mi je zbilja pomoglo u nekim situacijama kad sam bila zatrpana gradivom.
2024 07 18
Samo kod uzimanja ginka treba savjet od liječnika ako uzimate još neke lijekove.
2024 07 19
Manjak koncentracije i slabo pamćenje je možda uzrokovano nekom mentalnom preopterečenošću, meni je tak bilo kad sam usredotočena na neki veliki problem ili obavezu.
2024 07 19
> Vikili: > Samo kod uzimanja ginka treba savjet od liječnika ako uzimate još neke lijekove. Upozorenje standardno piše na pakiranju, tako je sa svim suplementima.
2024 07 19
Znam, ali puno ljudi nezna da kod ginka treba paziti.
2024 07 19
Ne zna ni puno doktora, nažalost... Slična situacija je i npr. sa sokom od grejpa koji utječe na metabolizam mnogih lijekova, ali rijetko tko se sjeti upozoriti.
2024 07 20
> ValerijaDM: > Ne zna ni puno doktora, nažalost... Slična situacija je i npr. sa sokom od grejpa koji utječe na metabolizam mnogih lijekova, ali rijetko tko se sjeti upozoriti. to je nešto što bi farmaceut u ljekarni trebao znati i upozoriti, a ne liječnik opće prakse koji nije farmaceut
2024 07 20
^ Moj komentar se odnosio na 3. komentar u temi.
2024 07 21
Meni je dosta pomogao prag sibirskog ginsenga, osobno sam ga vidjela da ima za kupiti u BioBio i Tvornica zdrave hrane, no sigurno ima i u drugim nekim trgovinama
prije 13 dana, 16:59