Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Fileri za usne

Što će Vam onda takav? Bolje da ste sama nego kraj takvog.
prije 16 dana, 11:58
Postoji, definitivno, samo treba dobro znati gledati....iako, stoji da je sve teže odabrati osobu s kojom mislite provesti život (planirate to). Dio ljudi nema takve potrebe već su više za prolazne avanture. Jako je puno rastava danas, brakovi su sve kraći, kao i veze. Čak i kad misliš da si naišao na to savršenstvo, stvari se znaju preokrenuti preko noći i svi planovi nam padnu u vodu. Ljudi znaju iznenaditi, otkriti svoje pravo lice, pljusnuti vas i razočarati. Slabo poznam mlađe generacije (ajmo staviti da su to ovi mlađi od 40), više kroz poznanstva, ali čini mi se da su mnogi ciljevi krivi, da je materijalno na prvome mjestu jednoj baš velikoj većini. Evo, ja bih više voljela da me dečko pozove na večeru koju će sam skuhat (makar bilo sve bljutavo i sirovo), nego da me u najskupljem privatnom avionu odvede u luksuzni pariški restoran. Imam nekih par pitanja koja postavim ljudima u duljem razgovoru kroz neki određeni period. Znaju mi pasti na tim odgovorima i odmah znam na čemu sam. Ispostavi se kasnije da stvari stoje i kako sam pretpostavljala. Znati upoznati ljude je isto proces koji se uči, ali nemojte se obeshrabriti, nikako. Još uvijek ima divnih duša na ovom planetu...
prije 16 dana, 12:40
> malllaaaa: > Što će Vam onda takav? > Bolje da ste sama nego kraj takvog. Tako je.
prije 16 dana, 15:44
> sanjaurban: > Postoji, definitivno, samo treba dobro znati gledati....iako, stoji da je sve teže odabrati osobu s kojom mislite provesti život (planirate to). Dio ljudi nema takve potrebe već su više za prolazne avanture. Jako je puno rastava danas, brakovi su sve kraći, kao i veze. Čak i kad misliš da si naišao na to savršenstvo, stvari se znaju preokrenuti preko noći i svi planovi nam padnu u vodu. Ljudi znaju iznenaditi, otkriti svoje pravo lice, pljusnuti vas i razočarati. Slabo poznam mlađe generacije (ajmo staviti da su to ovi mlađi od 40), više kroz poznanstva, ali čini mi se da su mnogi ciljevi krivi, da je materijalno na prvome mjestu jednoj baš velikoj većini. Evo, ja bih više voljela da me dečko pozove na večeru koju će sam skuhat (makar bilo sve bljutavo i sirovo), nego da me u najskupljem privatnom avionu odvede u luksuzni pariški restoran. Imam nekih par pitanja koja postavim ljudima u duljem razgovoru kroz neki određeni period. Znaju mi pasti na tim odgovorima i odmah znam na čemu sam. Ispostavi se kasnije da stvari stoje i kako sam pretpostavljala. Znati upoznati ljude je isto proces koji se uči, ali nemojte se obeshrabriti, nikako. Još uvijek ima divnih duša na ovom planetu... Sve se slažem s Vama. Lijepo rečeno. Zanimljiva mi je ova tema hahaha
prije 16 dana, 15:44
Sve kaj god u životu radili se uvjek svede na nalaženje partnera, nastavak vrste, fileti, fileri, skupi auti🤣🤣🤣
prije 16 dana, 18:15
> Nitospitos: > Sve kaj god u životu radili se uvjek svede na nalaženje partnera, nastavak vrste, fileti, fileri, skupi auti🤣🤣🤣 Ja bez filera, on bez auta (znači čak ni jeftini) pa smo se opet našli. Ja nisam imala za Melem, a on za cigarete. Dijalog: "Šta baš moraš te skupe pušit? Moram! Baš si smišna. Šta ti ne možeš kupit jeftiniji Melem? Ne mogu, Melem je Melem." Druga je tema kako danas puno parova ne želi imati djecu i javno govore o tome, a vole djecu. Tak da- nastavak vrste- samo kod nekih......
prije 16 dana, 19:01
Ali pričam o većini... ne o iznimkama
prije 15 dana, 05:54
> Nitospitos: > Ali pričam o većini... ne o iznimkama To je meni ko ovce...ide jedna, idu sve za njom, treba mislit svojom glavom i ne obazirat se na tuđa mišljenja. Ako nešto hoćeš, misliš, osjećaš- napravi, brate, po svom.
prije 15 dana, 07:09
> sanjaurban: > > Nitospitos: > > Ali pričam o većini... ne o iznimkama > To je meni ko ovce...ide jedna, idu sve za njom, treba mislit svojom glavom i ne obazirat se na tuđa mišljenja. Ako nešto hoćeš, misliš, osjećaš- napravi, brate, po svom. Tako je ništa ljepše i bolje kad je čovjek ja bih rekla svoj. Budi ono što jesi i najbolji si.
prije 15 dana, 07:29
Pa, ovce su naše ogledalo🤣🤣🤣
prije 15 dana, 08:24
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/04d54ca0478fc082178f36cf7bc2c80c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/c41c9ce106cb1a1321bb0cab3d8a6512.jpg)
prije 15 dana, 08:38
Da ne pišem mahabharate, svi poznaju veneru, a evo i primjera najpoželjnijeg donatora 🤣🤣🤣
prije 15 dana, 08:43
Al, ubismo mi opet temu, baš u svaku se moramo gurat, strašno! Možda oni koji i požele dat savjet o filerima, odustanu...
prije 15 dana, 09:51
Da, ubivamo sve što nas inspirira na pisanje. Pozivamo sve djevojke koje imaju konkretne odgovore i savjete da ih iznesu za buduće naraštaje..E, a stavljaju li dečki filere??
prije 15 dana, 10:58
Joj, sanja di ti živiš?! Sirotim psima stavljaju umjetna jajca nakon kastracije di nebi i dečki radili korekcije, moj jedan poznanik ima i dupe i pekiće🤫 To je industrija ko i sve druge,što veća ciljana skupina🤣🤣🤣
prije 15 dana, 11:24