Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Fileri za usne

Znam jako puno mladih pametnih muškaraca koji ne žele ni pogledati umjetne cure, a vi sami odlučite. Svatko ima pravo na svoj izbor, uvijek se razveselim kad vidim mlade prirodne cure, najljepše. Puno novaca se utuče, ali nije to bezazleno. Doktori su najsretniji sa punim džepovima.
prije 15 dana, 15:16
> Mimi999: > Pozdrav! Razmišljam da povećam malo usne pa me zanima koja je poliklinika dobra za to? Išla bih u Split i čula sam da je Bagatin super. Ako je koja cura/žena povećala usne kakva su vam iskustva? Hvala. za Bagatina u Zagrebu imam sve pohvale, za splitsku podružnicu ne znam. I sama planiram malo povećati usne ali trenutno razmišljam da li fileri ili lip lift ali to ću nakon konzultacija odlučiti. Za sada prikupljam informacije :) sretno u potrazi
prije 15 dana, 17:09
> Nitospitos: > Joj, sanja di ti živiš?! Sirotim psima stavljaju umjetna jajca nakon kastracije di nebi i dečki radili korekcije, moj jedan poznanik ima i dupe i pekiće🤫 > To je industrija ko i sve druge,što veća ciljana skupina🤣🤣🤣 Zbilja? To se šališ za pse? Cigi je htio biti kao Ken pa je...sada kao Ken. Ima i ona Barbie koja je stvarno kao Barbie. Ali u odnosu na turbo uspješne lutke, oni su ispali malo pošemereni. Nešto je pošlo po krivu. Meni su i nalakirani nokti previše, pa nisam neko mjerilo u sređivanju i uređivanju lica i tijela. Ja volim prirodnu ljepotu, jaku glavu i čvrsto tijelo, odlučne žene koje znaju što hoće i ne trebaju se naprlitavati, dodvoravati, preseravati i pretvarati da su nešto što nisu. Evo gledam jednu na treningu, uvijek ima te velike nokte. Teško hvata stvari i teško se bori s tim. No danas- svi su nokti tu osim jednog. Gdje je taj i šta mu je bilo??????? To su oni u špic! Da, Nitos, industrija svega i svačega. Ja gledam da mi ni juha nije industrijska nego prirodna.
prije 15 dana, 18:41
Gdje je završio nokat? 🤣🤣🤣Pitanje svih pitanja, ili gdje su trepavice na jednom kapku nakon tulumarenja🤣🤣🤣 da, i meni je to grozno, čak i na red carpetu radije vidim tildu swinton nego nekog prepariranog ko se jedva kreće, neznam... Nevolim te tone makeupa, umjetne obrve, trepavice, nokte... Ja jesam za korekcije, al to kak ti veliš, da ispadne prirodno i umjereno. Sjećam se nine morić, kak je zgodna bila i s tak malo godina je krenula, koma, i pokušavaš ju zamislit kak bi sad zgodna bila da nije to radila od sebe. Da, peseki dobiju nova jajca, sad neznam jel to njihov odabir ili čovjekov, al, peseki su jedna druga tema. I bagatin, nikako, ne preporučam, nemože si klinika dozvolit toliko gafova, još mijenjaju osoblje stalno, znači odkad znam za tog lika slušam o kasapljenju.
prije 14 dana, 05:41
A, cigi... Pitaš se, jel postoji neka zakletva koju plastični kirurzi trebaju poštovati...
prije 14 dana, 05:48
Sigurno ste čuli i što se Stankici dogodilo sa filerima. Već se godinu dana muči i pije ljekove. Zato žene, nemojte. Budite to što jeste. Zavolite svaku svoju boru jer one pričaju životnu priču. Usnice ne trebaju biti napuhane, zašto ?
prije 12 dana, 14:17
Au, jadna žena, to su već problemi. Zašto stvarati rizik tamo gdje ga ne treba biti, tako i ja razmišljam.....
prije 12 dana, 18:20
> Nitospitos: > A, cigi... Pitaš se, jel postoji neka zakletva koju plastični kirurzi trebaju poštovati... Vole oni pare, čini se meni..
prije 12 dana, 18:21
Ima na fejsu grupa estetski zahvati gdje mozes pitati za savjet i preporuku, recenzije su i dobre i lose A i nema ovih naglabanja o tome tko je kakav ljepsi i sto muskarci vole Severini su se usne razvukle jer je kao i mnoge srpske pjevacice imala umetke u usnama dok filer jos nije bio aktualan. Ja se filera malo bojim jer se jos ubrizgava puno nekvaliternih proizvoda pa dolaze i nuspojave. Frendica je radila filere u bradi i izgleda prekrasno, ja sam uvijek za sitnice koje nas cine sretnijima Ili samopouzdanijima
prije 11 dana, 18:29
Istina! Treba i vježbati, imati zdrave zube, zdravu kosu i onda malo korekcija za nagradu. Nesmije čovjek biti fiksiran na nešto, a drugo da zanemari... Sjećam se jedne cure, ali kostur, kost i koža, silila je glumičića da joj napravi liposukciju, on joj je rekao da joj samo cice može napraviti🤣🤣🤣
prije 10 dana, 19:33
Da, tako to biva, fileri će biti aktualni još neko vrijeme dok se ne počnu pojavljivati problemi, onda će ih zamijeniti nešto treće i suvremenije, stalno se moraju izbacivati nove stvari, a mi ćemo biti sve ljepše i ljepše. Ja sam mislila da nema te stvari koju Sevka ne može riješit o:) jer je u vrijeme Jugotona bila puno drukčija. Kako stvari stoje i što može poći po krivu najbolje se može pratiti po holivudskim divama koje su stvari radile puno prije nego su se mogle rješavati kod nas. Da, pametno da postoji grupa na FB s iskustvima, tamo su već svi sigurni u ono što žele napraviti. Ovdje, kad se djevojke jave, mislim da se više raspituju i da se još kolebaju. Ako nešto i izgleda super na početku- znamo li kako će se to razvijati u budućnosti, neki novi "sadržaj" koji je u nama, bilo ubrizgan, bilo ugrađen, bilo umetnut...također pitanje- potpisuje li se onaj papir "na vlastitu odgovornost" ????? Jer onda zapravo ne možete poslije skoro ništa..
prije 10 dana, 23:12
Pa, potpisuješ kad ideš u bolnicu, logično je da potpišeš i za kozmetički zahvat, al nažalost, neke greške se nemogu ispraviti.
prije 10 dana, 05:03
> TinTina987: > Ima na fejsu grupa estetski zahvati gdje mozes pitati za savjet i preporuku, recenzije su i dobre i lose > A i nema ovih naglabanja o tome tko je kakav ljepsi i sto muskarci vole > Severini su se usne razvukle jer je kao i mnoge srpske pjevacice imala umetke u usnama dok filer jos nije bio aktualan. Ja se filera malo bojim jer se jos ubrizgava puno nekvaliternih proizvoda pa dolaze i nuspojave. Frendica je radila filere u bradi i izgleda prekrasno, ja sam uvijek za sitnice koje nas cine sretnijima Ili samopouzdanijima 👏👏👏👏
prije 10 dana, 11:31
Hvala na savjetima. Da, želje su jedno, stvarnost drugo… Bojim se nuspojava.
prije 10 dana, 18:43
> TinTina987: > Ima na fejsu grupa estetski zahvati gdje mozes pitati za savjet i preporuku, recenzije su i dobre i lose > A i nema ovih naglabanja o tome tko je kakav ljepsi i sto muskarci vole > Severini su se usne razvukle jer je kao i mnoge srpske pjevacice imala umetke u usnama dok filer jos nije bio aktualan. Ja se filera malo bojim jer se jos ubrizgava puno nekvaliternih proizvoda pa dolaze i nuspojave. Frendica je radila filere u bradi i izgleda prekrasno, ja sam uvijek za sitnice koje nas cine sretnijima Ili samopouzdanijima Napokon neki suvisli odgovor, a ne naklapanja koja nemaju veze s tim.
prije 6 dana, 13:51
1 2 3