Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako skuziti prevaru?

Cure, ja sam nova na krpicama, svega sam mjesec dana ovdje. Citam vase komentare o prevarama i sokirana sam, jer nisam ni pomisljala na tu mogucnost da bi se netko usudio prevariti me. Na svu srecu, sto god sam do sada narucila je stiglo na vrijeme bez problema. Ali sada pitam vas iskusne, koje ste vec duze ovdje. Po cemu bih mogla predvidjeti prevaru? Na sto da tocno gledam, sto da pratim? Sry curke, vjerojatno ima ovakva tema vec, al je nisam pronasla.. pa mi svaka pomoc dobro dode. Jednostavno ne zelim to dozivit i zelim biti oprezna. Hvala puno!!!! [:poljubac] [:poljubac] [:zaljubljen]
2013 10 19
ako si u mogućnosti - dogovori primopredaju dok ti glavni orijentir mogu bit povratne informacije :)) tako je barem mani i bilo i nikad nisam imala nešto loša iskustva :)
2013 10 19
Hey nisam ni ja bas iskusna u tome hah ja sam te 1 tjedan pa neznam :o ali molim te pogledaj moju temu jer trebam conversice all star pa ako ih porajes onda mi reci jer ih tream hitno kupitt kiss [:poljubac]
2013 10 19
Nista ne salji prije nego ti sjedne uplata, Kada kupujes trazi puuuno dodatnih slika, cak i sliku osobne karte ako je neka skuplja stvar, U zamjene kad saljes, ako ti se osoba pocme izmotavat, sutra prekosutra, onda takodjer trazi presliku osobne ili joj reci saljemo preko tiska i cekaj da ti prva kod posalje..
2013 10 19
hvala vam curke i ja sam nova prije nema ni tjedan dana kako sam napravila profil :) nisam ni ja iskusnaa
2013 10 19
Po meni su ti najbitniji komentari, ako netko ima više 100% pozitivnih komentara jako male šanse su da će te prevarit. Drugo, ako vidiš da netko ima manje više sve markirano, sve neke predobre slike (vjerojatno skinute s interneta), ful niske cijene a jedva dva komentara, ja recimo takve zaobilazim Ako vidiš da su slike s interneta a nema niti jedne prave slike nemoj to ni gledat. Ako netko želi prodat nešto mogo bi se i potrudit pa uslikat dvije tri slikice, u protivnom ne troši vrijeme na takve korisnike. Eto to ti je moje iskustvo ukratko [:smijesi]
2013 10 19
Hvala vam puno, puuuno! [:zaljubljen] Divne ste! [:poljubac]
2013 10 19
dobro nam dosla draga budi oprezna [:poljubac] [:poljubac]
2013 10 19
Hvala na dobrodoslici [:sramezljiv] i naravno da cu biti oprezna, pogotovo uz ovako divne savjete! [:smijesi]
2013 10 19
ovo je stvarno dobra stranicaaa 2 godine sam trazila takvu nekakvu stranicuu za cure i odjecu i obucu i ostalo ..... fkt je preeee [:kesi]
2013 10 19
Ma nema garancije... Ja osobno preko ovakve stranice ne bi kupila artikle u vrijednosti većoj od stotinjak kuna nikada... Za sada zamjene idu dobro, tu se jedino nadam da me neće neko pokušat prevarit..
2013 10 19