Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tko se slaže?

Hey ♥ Drage moje, dakle... Gledam ja sebi neke haljinice i koju god lijepu nađem piše "PRODANO"! Mislim da bi bilo super kad bi sve prodane artikle obrisali! A što vi mislite?
2013 10 23
Da, ja svoje uvijek brišem... ali neki ljudi ne žele izbrisati da im ostane među najpopularnijima ...
2013 10 23
Slažem se.......i ja sam jučer otvorila tu temu....poludila sam.....pa jednostavno se zgubiš u tome svemu.....totalni kaos......i kaj meni znači vidjeti artikal koji je prodan......ništ....... [:tuzan]
2013 10 23
Genijalna ideja! [:jezik] Kak se toga niko prije nije setil? [:sokiran]
2013 10 23
Ja također svoje prodane artikle brišem. Nema svrhe držati ih gore bezpotrebno! Neće ti popularnost past ako obrišeš prodane stvari!
2013 10 23
da , užasno se naživciram kada pretražujem predmete i naletim na nešto što mi se sviša i prodano, drugi -prodano...čovjek izgubi volju....a i ne kužim zašto to stoji u profilu kada toga više nemaš..što da te podsjeti da si imao ??!!
2013 10 23
Ja svoje isto brišem bilo bi dobro da svi tako rade ali eto... najgore mi je kad odem na nečiji profil ima 3 stranice a od toga 2 stranice prodane robe
2013 10 23
Fora je u tome da se kad obrišeš prodano smanjuje i ona ocjena koja ti stoji ispod profilne,ja sam isto brisala dok to nisam skužila. Mislim,nije da ta ocjena nešto puno nekom znači,jedino što se nalaziš u top članovima ako imaš stvarno visoku ocjenu,ali kako većina ne briše,ne brišem ni ja više....jedino ako vlasnik stranice može nešto promjeniti u vezi s time u smislu da kad nešto označiš pod prodano da se to više ne pojavljuje u tražilici [:smijesi]
2013 10 23
Slažem se! Šta drugima znače prodani artikli? [:pospan]
2013 10 23
takoder čim paket stigne i čim mi se javi da su podigle paket ja odmah brišem prodane stvari [:zaljubljen]
2013 10 23
Ja odmah dok pošaljem paket brišem stvari!
2013 10 23
i meni to smeta jer mi obično nešto zapne za oko, kad spustim pogled a ono prodano [:frustriran] ja brišem kada dođe do kupca, da ne bi bilo kakvih nesporazuma [:smijesi]
2013 10 23
da...baš sam htjela pitati što znači ta ocjena, jesui sigurna da brisanje utjeće na nju?? ima li to smisla ...zatrpavati stranicu prodanim stvarima...dajte podignite ocjenu temi !! iako sam već sudjelovala na nekoliko molbi adminima za brisanje robe( vidim da mnogima smeta) ništa se po tom pitanju nije učinilo :( ne kužim :(
2013 10 23
Slažem se s @Vicky1 [:pospan]
2013 10 23
Iako i mene malo zasmeta kada naiđem na nešto što mi se jaaaaako sviđa i ono - prodano, ja svoje ne brišem zbog, kako sam napisala u profilu, 'Ne brišem prodane artikle, čisto zato da korisnice mogu vidjeti kakav tip/stil odjeće/obuće/nakita se može naći kod mene :-)'
2013 10 23
1 2