Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

ljuti me!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :@

što mi ima uklanjati artikle koji nisu prodani??ko to uopće radii??? i još ono za nefaliti artikal je bio na naslovnoj među "popularnim" kad ono odjedno nema ni na naslovnoj ni kod mene!!??? ili kada objavim neku aukciju, ove ovdje što im je dosadno pa smanjaju ocjenu akucije, daj odj*bite!!! [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2012 12 13
meni je netko pobrisao temu Tražim:Za kućne ljubimce,otvorila sam takvu temu jer nema slične na forumu i u roku 15 minuta je pobrisana ,a teme vulgarnih sadržaja se u duhu demokracije i slobode govora i danas mogu postati,žalosno... [:tuzan] [:tuzan] [:tuzan]
2012 12 13
da, to sam i ja primjetila, moja tema je obrisana vec 3 puta [:tuzan] ok, prvi put sam fulala kategoriju, al druga dva puta je sve bilo ok, al su ju svejedno obrisali. sad se vise ni ne trudim otvarat teme jer ni sama ne znam sta ide u koju kategoriju, na koji nacin se sta pise itd. @marijetaz22: a sta ti to trazis za kucne ljubimce?
2012 12 13
meni je smješno da se neke teme brišu - neke ne ... a ne brišu se one koje su od anonimaca prostačke vulgarne, je* u grlo i slično --- to se nije brisalo [:sokiran] [:sokiran] [:sokiran] po meni - sve teme anonimaca -- automatski brisati ... ILI .. ne dozvoliti anonimne teme [:smijesi]
2012 12 13
i meni smetaju iste stvari... ali cure, no heart feelings, ovo je samo web.... ne dajte se isprovocirat... nepravde je uvijek bilo i bit ce !
2012 12 13
Ma i meni brišu što sam slikala doma..ja sam totalno zauzeta i nemam vremena skidat ništa od nikud..ovo je užas... [:ljut]
2012 12 13
martina,otvorila sam temu kućnih ljubimaca,napominjem da takve kategorije nema na forumu,jer tražim loptu za hrčka(u nju staviš hrčka pa može lijepo ići po stanu a da se ne zavuče negdje i ne pregrize žice i sl.),za zamjenu ili kupovinu.malena je dobila hrčka na poklon i jedino još takva lopta nedostaje.vjerojatno netko ima kod kuće nešto slično u garaži ili negdje na dnu neke kutije,pa da ne bacam pare na novo jer je dosta skupo,ovdje se dogovorim s nekim i svi sretni(hrčak najviše). [:zaljubljen]
2012 12 13
ma tema za kucne ljubimce nije ok, al je* u grlo je [:ljut] marijetaz22, nemam nista za hrcka, samo za macku. nakupovala sam joj hrpu igracaka, al njoj su najzanimljiviji stapici za usi [:smije]
2012 12 13
Mislim kaj je ovo ovdje,hoćeš nešto kupit niko ne odgovara,traži slike za čizme ne udostiji se javit jel hoće ili neće i ne govorim ovo tek tako vidim kad su bile aktivne!!!! Sramota,pa kakvo je to ponašanje? Koji klinac prodajau takve stvari????
2012 12 19
ZeljkaZdenka, slažem se...meni dosta cura nije odgovorilo na upit, a aktivne su na krpicama. Vrijedi i obrnuto, kupile bi, ja sve lijepo odgovorim, a onda mi se niti ne jave da su odustale. Ne kužim....
2012 12 28