Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Bahatost i lijenost odlično prolazi

dakle, želim kupit nešto zamolim mjere... i dodatne slike.. odgovore mi nemam vremena slikat, sve se vidi, nemam mjere, to je s/m, ne slikam stvari na sebi, ne slikam stvari na danjem svjetlu, mjenjale bi se a sve kaj se meni svidi je prodano a nije označeno prodano, ili je rezervirano, ili je prodano odavno ono šta bi ja kupila ali i dalje one ne označe da je prodano nego drže.. užas! [:frustriran]
2013 10 24
hahahhaha...sram ih bilo....
2013 10 24
haha..pazi da i ti ne dobiš negativnu ko ja..jer sam tražila dodatne slike za torbu..bila samo jedna slika...ja htjela sliku iznutra..sastrane..itd.. i onda mi ona lijepo opalila negativnu... hahaha
2013 10 24
kaj se i za to djele negativneee????????? [:hihot] [:hihot] [:hihot] ja kad treba mjerim slikam, 5 slika na danjem svjetlu..na sebi..mami...pesu i onda nit da se jave dali slike valjaju ili neće uzeti i sl [:hihot] [:hihot] a ja kad fakat hoću nekaj kupit onda nema šanse da izađu u susret..
2013 10 24
hahah, poznato a ti mony07 pa zamoli adminku da ti izbriše tu negativnu, pa negativne se ne daju samo tako, bezveze
2013 10 24
Ljudima svasta pada na pameut, kad vec kupujes za svoje kune imas pravo trazit i dofatne slike i mjere, ja si kad nestp stavljam izmjerim struk, duzinu sl bpkove obavezno zaboravim i onda svi pitaju a bokovi..,,, i onda metar u ruke i mjeri
2013 10 24
Ako vec prodajes ,onda se trebas tako i ponasati. Ako ti kupac zahtjeva neke stvari i dodatne slike i mjete onda to i ucini ako zelis prodati i zaraditi.Nema nista bez rada. [:smijesi] I ja sam za to da se prodane stvari brisu i da se stvari sortiraju i stavljaju u koju kategoriju spadaju,ovako trazis kaput, a izbaci ti cipele [:sokiran]
2013 10 24
Ne mogu vjerovati da si dobila negativnu zbog toga mony07??? i onda ti slobodno pitaj...pa imamo sreće da nam pošalju paket koji smo platile... [:tuzan] [:sokiran]
2013 10 24
bahatost i lijenost su definitivno "vrline" koje dobro prolaze kako u životu tako i na krpicama. ja evo mjerkam 2 dana i slikavam na sebi stvari i gospođice mi hvala ne bi rekle, [:frustriran] a ja kad pitam dodatne mjere.dakle mjere ne slike ne dobijem ni odgovor. pa ti budi kulturan i ljubazan
2013 10 24
mogu izmjerit nije bed nikakav, ali nema sanse da ti ponovo slikam ništa jer sam sve dobro uslikala.. ima cura kojima je dosadno pa previše gnjave
2013 10 24
jesam, jesam drage moje...slobodno pogledajte..al to je bilo prije godinu i nešto... ja samo kupujem..ne prodajem ništa...do sad mi to nije utjecalo..al ipak...ružno mi je to za vidjeti...i nije lijepo od nje...al jbg..ima svakakvih ljudi.. ne znam, mene kad bi neko pitao za mjere ili slike, potrudila se bi oko kupca..al opet nismo svi isti...
2013 10 24
hihihi.... a mom mužu su se svidjele traperice jedne...da vidite što je sve tražio da curu pitam - ja bih mogla za njegova pitanja tri negativke zaraditi [:hihot] [:hihot] [:hihot] [:hihot] ali slažem se........ svega ima, a nepristojnosti i previše [:hihot] dođe mi da nekom korisnicama pošalje pdf verziju BONTONA [:hihot] [:smije]
2013 10 24
Ali ako ja stavim 4 slike, sprijeda, odozada, s boka i na meni i onda dobijem poruku moze jos slika ako nije problem [:pospan] , dobro recite vi meni sta da jos uslikam?! Cini mi se da te samo zele provjeriti da li stvarno imam taj artikal..
2013 10 24
Mony07 - ne bih ja to nazvala baš lijenost , već prije bezobrazluk........u svakom poslu pa tako i ovdje , svaka od nas bi trebala dati svoj maksimum , biti ljubazna , spremna na svaki upit , radovati se što se netko zainteresirao za moj artikal i što ću u konačnici sa tom osobom i dogovoriti nekaj..... Ali neeee .......takve gospodičnice valjda očekuju da bum opala u nesvjest zbog njene stvarčice i bez pitanja uzela ko tuka.....šutila ko zalivena ......i još mi se bu smješkala kak me je preveslala.. Svakaj.... [:kesi] [:smijesi]
2013 10 24
nisam na to mislila... nego ako ima jedna slika na vješalici, ako ja zamolim za sliku na tebi... onda dobijem odgovor ne šaljem više slika.. i onda se žale da im nejde prodaja.. [:ljut]
2013 10 24
1 2 3