Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Tisak opet :O

Evo prvi put da imam nekih problema, a.možda ni nije problem [:hihot] Malo prije sam poslala paket tj 2 curama i dobila šifre i idem provjeriti da vidim cija je čija i piše da paket kao nije pronađen [:sokiran] Dali je moguće da je prerano da vidim ili? [:tuzan]
2013 10 24
Nije još napravljen update! Bez brige [:smijesi]
2013 10 24
To ti je neka greska u sustavu, probaj za par min
2013 10 24
bude se kasnije prikazalo da je na putu prema primatelju. meni često tako bude (da paket nije pronađen)
2013 10 24
Da, prerano je, i meni se dogodilo vise puta, sutra kad pokusas biti ce sve ok.
2013 10 24
paničarš bez veze, ako si predala nešto to ti ne ide do sljedećeg jutra na dostavu dok ovi ne dodju po novine pa odnesu pakete..
2013 10 24
Nikad čula za to.. Oprosti što ti se ubacujem u temu, ali imam jedno pitanje u vezi tiska. Je li moguće da na internetu već 2 dana piše da je paket zaprimljen na odredišno mjesto, a tete mi kažu da ga nema.. ?
2013 10 24
da i meni tako bude, onda klikam dok ga ne pronađe! [:hihot]
2013 10 24
tako je i meni bilo, zvala tisak i ispostavilo se da zadnji broj nije dobar...i sve riješeno! [:kesi]
2013 10 24
184 MartinaMartinic , prije 1 minutu prijavi | ↑ Nikad čula za to.. Oprosti što ti se ubacujem u temu, ali imam jedno pitanje u vezi tiska. Je li moguće da na internetu već 2 dana piše da je paket zaprimljen na odredišno mjesto, a tete mi kažu da ga nema.. ? daj im broj koda ako i dalje kazu da nije tamo imaš pravo na odštetu koliko je navedeno ili nazovi besplatni broj tiska
2013 10 24
hmmmmm
2013 10 24
meni su tete na kiosku rekle .... da sav taj update preko neta kasni za jedan dan... znači ako piše da je paket u dolasku, da je on već došao... E pa danas meni to piše...pa cu sada baš ići provjeriti da li govore istinu [:hihot] [:hihot]
2013 10 24
meni bi to bilo u početku kada bi umjesto nule pisala slovo O [:hihot]
2013 10 24
ja nisam nikad imala problema, kad nešto pise da je zaprimljeno uvijek je bilo zaprimljeno.. ne kasni sustav nikad.. to valjda ne znaju šta bi rekle
2013 10 24
@martinamartinic da moguce je meni se to desilo dva put jednom je bilo krivo ime i onda sam im dala sifru i adresu i po tome se otkrilo da je moj paket a drugi put je posiljka stigla na tisak na drugom kraju grada ja nisam provjerila jer sam dala sifru tiska na koji inace uvijek dolazim i saljem..tako da eto ali moguce je da se desila neka greska samo im reci da provjere po sifri..
2013 10 24
1 2