Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

dobrotvorni prilozi?

Vidim da na ovoj stranici puno ljudi traži pomoć za nekoga ,ali vjerujem i da puno članova koriste kpice ne iz razonode nego jer žele prodati i priskrbiti si neki novac. Pa drage žene svi oni koji tražite pomoć na krivoj ste adresi ,pošaljite upite u neke firme ili velike trgovačke kuće njma će tp biti dobra promidžba a i humanitarno dijelo,VJERUJEM DA IMA ONIH KOJI MISLE KAO I JA. [:poljubac]
2013 10 25
ja pomažem samo životinjama pa kod mene ionako uzalud pitaju [:hihot] + sam školu ovdje naučila odmah na početku [:frustriran] pa istu grešku ne ponavljam ni pod razno. ima ljudi koji trebaju pomoć ali sigurna sam da ti ne žicaju po sajtu kao što su krpice...potrebitima je uglavnom teško i pitati....a gdje još to objavljivati na sva zvona [:sokiran] i to preko raznih posrednika [:sokiran]
2013 10 25
A? Wtf?
2013 10 25
Strašno me ovo ljuti kad vidim da neko za nekog traži pomoć jer na kraju više ikom ne vjeruješ i ne znam kome je istinski treba pomoć ,jer u mom gradu ima sigurno 80 onih koji svakodnevno rtaže pomoć na parkiralištima trg,lanaca a njih samo dvije su invalidi,pa ko je tu lud? [:frustriran] [:ljut]
2013 10 25
Kod firmi takvi ne mogu igrati na emocije..ali zato ovdje mogu.
2013 10 25
dobro si rekla .. [:zaljubljen]
2013 10 25
Šta? [:sokiran]
2013 10 25
Nemojte cure tako, zar nije lijepo pomoći nekome ako već možeš?
2013 10 26
Da,istina,tesko im je traziti pomoc,zato to napravi netko umjesto njih. Ja sam osobno vec nekoliko puta prenijela poruku ljudi koji traze pomoc na nekoj drugoj stranici na krpice i stvarno ne vidim sto se tu nekome ima ne svidati?! Ako te to ljuti zaobidi temu,jer ovdje se stvarno moze naci tokiko puno povrsnijih tema,pa biraj. Dal te moze ljuti i to sto ima siromasnih ljudi na svijetu?! I hvala na savjetu o velikim firmama,to mi samoj stvarno ne bi palo na pamet.. Nekoliko puta sam vec kontaktirala firme i svaki put su se odazvali,jer neki su socijalno osjetljivi, bez obzira jesu pojedinci ili multinacionalne kompanije,a neki su ti,tj.nisu! Ali u jednom se slazem,i ja vjerujem da ima onih koji misle kao ti [:poljubac]
2013 10 26
Ja sam također prenijela poruku za osobu koja treba pomoć i ne smatram da bi me netko trebao krivo gledati zbog toga. Učinila sam ono što bi većina učinila, jer ako netko zaista treba pomoć, ja sam tu, da pomognem. Ne tražim ništa zauzvrat, niti mi je išta potrebno jer hvala Bogu živim dobro, i ništa mi ne nedostaje. Ali ako već postoje oni ljudi koji ne mogu biti sretni onoliko koliko sam sretna ja, pa zašto ne bih malo svoje sreće podijelila s njima.. mene to ne košta ništa, to je humanitarno, sa razlogom se zove humanitarno. I da, ja također vjerujem da ima onih koji misle kao ti. [:zaljubljen]
2013 10 26
da, baš se možeš nadati pomoći od kojekavih firmi i firmica, prije će ti pomoći onaj koji nema, jer takav zna što to znači, sit gladnom ne vjeruje, neznam što te to smeta, nitko tebe osobno ništa ne žica i ne treba se zamarati tko laže, tko istinski treba pomoć, ti pomogni i sa jednom kunom sigurno će ti biti toplije oko srca, a svim muljatorima na dušu, uvijek je toga bilo i bit će, ali nažalost danas je puno više istinske sirotinje..tužno
2013 10 26
Baš sam to htjela napisati, da mi sada dođe netko tražiti pomoć, čak i ako je laže da nema, ja ću opet pomoći. I bit ću sretna jer znam da sam nekome pomogla, pa makar me ta osoba izigrala kao malu budalu.. meni će opet biti toplije oko srca jer sam pomogla. [:zaljubljen]
2013 10 26
tako je, većini nas ne cvatu ruže, mnogo je nezaposlenih, socijale, hvala bogu ja radim i suprug također, nemam previše, krediti, tu i tamo ovrha, ali ide nekako, ali kad vidim bakicu, dedeka, majku s djetetom da pruža ruku na cesti... pa neznam kako bi prošla da nešto ne učinim, zvone na vrata i pitaju jel imam što za jesti, toplo za obući, taj čas se okrene nešto u meni i nikad nitko ne ode praznih ruku, a ja sam istinski sretna što sam pomogla, a još sretnija što nisam na njihovu mjestu, ali nismo svi isti nažalost [:tuzan]
2013 10 26
Ne znam zasto uopce javno iznosis da ne zelis pomagati,ostavi to uskogrudno misljene za sebe,uf sta smo mi svi blesavi koji pomazemo jer eto mogu oni otic u neku firmu pa ce im pomoci,o Boze...
2013 10 26
Firme stvarno znaju pomoci,napise se dopis u kojem se objasne razlozi i svrha i stvarno sudjeluju. Opet s druge strane poznajem u tim firmama ljude koji su na odredenim polozajima sto mi je vjerojatno uvelike pomoglo. Kad malo bolje razmislim,stvarno ne znam kako bi reagirali da im tako nesto posalje pojedinac koji bi za sebe osobno trazio pomoc,nekako mi se cini da to mozda ne bi ozbiljno shvatili..
2013 10 26
1 2