Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

povratne informacije

Curke vesele li vas povratne informacije i dobije li te ih svaki put?-mene je danas jedna ugodno iznenadila ,žena je bila toliko oduševljena kupljenim ,a i poklonom da mi se jako zahvaljivala i na kraju ona curica su mi poslale pusu-baš slatko [:smijesi]
2013 10 27
ja sam sretna kad neko meni ostavi povratnu,a jednako tako i kada sam zadovoljna sa kupljenim,da i ja imam zašto ostaviti povratnu prodavaču,ili je neko bio super kupac pa također imam zašto ostaviti povratnu [:smijesi]
2013 10 27
ne ostavljaju mi uvijek povratne iako mi kažu da im je to bila jedna od boljih suradnji. više me povratne toliko ne zanimaju pa se neću brinuti oko toga
2013 10 27
Naravno da mi je drago kad je netko zadovoljan onim što je kupio kod mene, i za sada mi samo jedna osoba nije ostavila povratnu, iako ja njoj jesam, jer ju je zaslužila kao dobar kupac, ali je nova tako da razumijem...:)))
2013 10 27
Ja sam ovdje samo kao kupac i rjetko kad dobijem povratnu iako je prodavacici ostavim :/ A prodavacici koja mi ne zahvali na suradnji,koja ni ne pita jel paket dosa,ili ne zahvali na povratnoj..povratnu joj brisem :)
2013 10 27
@stanicmla mene samo zanima koliko otvoriš tema dnevno/tjedno??hvala
2013 10 27
zar ima takvih prodavača kojima je teško reći hvala? [:smijesi]
2013 10 27
neke ostave,neke ne, možda zaborave...meni je baš lijepo kad mi neko ostavi povratnu.nekako se bolje osjećam,a i ja redovno ostavljam.
2013 10 27
zar ima takvih prodavača kojima je teško reći hvala? [:smijesi]
2013 10 27
Volim kad mi ostave povratne jer i ja svima ostavljam. Ima koje to i ne učini iako je suradnja prošla super...al to je na njihovu dušu... [:jezik]
2013 10 27
Zadarmamica, ne vrijedi li isto pitanje i za Daisy12345...
2013 10 27
zar je broj tema ograničen -to stvarno nisam znala reci te mi ako ste bolje upućene bit ću vam zahvalna [:poljubac]
2013 10 27
nisam skužila za daisy12345
2013 10 27
naravno da me vesele povratne [:smijesi] i posebno one opširnije :D
2013 10 27
A ima da.. meni super dodu povratne jer su mi plus da dobijem rezervaciju ili bilokakav dogovor. Glupo mi je to jer povratne nisu tu za bezveze
2013 10 27
1 2 3