Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

prodaja artikla, a plaćanje pouzećem

Hanami, ako kupac ne preuzme paket, pošiljatelj snosi troškove slanja i povrata artikla [:tuzan]
2013 10 30
Zna li netko možda kako se to službeno zove da kupac plaća poštarinu pri preuzimanju? Ne vidim tu opciju na kalkulatoru slanja HP ekspresa (ili to spada pod ostale dopunske usluge)?
2013 10 30
Hvala ti zelena [:zaljubljen] , ipak nema toga u kalkulatoru
2013 10 30
A i toplo preporučam njihov info telefon 0800 303 304 da ne morate ići do pošte, imala sam ugodna iskustva
2013 10 30
meni cura kaze da joj posaljem kao obican paket i da ce ona platiti pt. i da su njoj tako vec slali i da je platila 10kn pt.Ameni su u posti rekli da se ne moze poslati na nacin na koji sam ja slala kad sam ja placala pt vec da moram ( sad sam pogledala sta pise) HP exp. i ja sam to popunila i na kraju ispada da pt koju ce ona platiti je 40 kn,. ..i sad cekam sta ce reci...znaci ako ne podigne paket ja placam 80 kn??
2013 10 30
@kika80 - dobro su ti odgovorili, ako kupac plaća poštarinu (a ne ti), onda se mora slati HP ekspresom. Međutim, ako ti nije problem platiti poštarinu koju će ti ona kasnije refundirati otkupninom, onda možeš slati običan paket s otkupninom. Odeš na kalkulator na tab Paket i označiš kvačicom otkupnina te upišeš vrijednost (to ne mora biti isto koliko i otkupnina, možeš napisati i 100kn). Na to računaj da će kupac platiti i naknadu za uslugu platnog prometa (to ti je ista naknada ko kad plaćaš račune u pošti). Iznosi min. 9kn ako ti poštar nosi na adresu odnosno 5kn ako ti se uplaćuje na tekući. Ako se paket vrati plaćaš dvostruku poštarinu.
2013 10 30
Moram još jednu stvar spomenuti - kad sam zadnji put slala HP ekspresom bez otkupnine (a to je bilo nekad prošle godine), platila sam poštarinu više nego što mi je izračunao kalkulator. Ne znam da li se to i Vama događalo? Žena u pošti mi je rekla da "očito ne računa dobro". Možda su ga u međuvremenu popravili...
2013 10 30
Može li molim vas savjet Koja je najbolja varijanta za slanje artikla npr majice,ja sam je slala tako da kupac plača vrijednost majice plus poštarinu,slala sam je kao pisamo hpekspresom jer su mi rekli da drukćije ne može,tako da je poštarina bila velika. da li je bolje da kupac uplati lovu na moj raćun pa nebi trebala onda slat hpekspresno.da li je takav proizvod moguće slat kao paket? kako je onda zapakirate,u neki papir ili kako,da li je poštarina onda manja ? Bila san šokirana iznosom poštarine,jer kad ja kupujem od nekog artikl kupac mi reće da uplatim dodatnih 10 ili 15 kn za poštarinu
2015 03 05
> hanami: > I ovo moje, ne samo da je provjereno i utemeljeno na službenom cjeniku, nego i šaljem pouzećem zadnje 3 godine. Ovako neznam kako ste mogli toliko platit, meni zena jucer poslala pouzecem paket od 300kn postarina ju izasla 58kn kad tako saljete ide vam po vrijednosti paketa i ja jos moram samo postaru platit 10kn vise
2016 12 22
1 2