Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Sedam prijedloga za bolje korisničko iskustvo :)

Prijedlozi za poboljšanje mojekrpice.hr :) 1. Bilo bi dobro da kod naprednog traženja postoji višestruki odabir gradova, a ne samo jedan. 2. Isto vrijedi i za odabir veličine. 3. Postoji kategorija za Pokloniti i Zamijeniti, a ne postoji kategorija za Kupiti tj. Prodati? 4. Bilo bi dobro kad bismo mogli odabrati želimo li da se prilikom pretraživanja prikažu artikli koji su već prodani. 5. Kod dodavanja novog artikla i odabira kategorije postoji dosta nedostataka. Glavne kategorije su ok, ali podkategorije (tagovi) nisu dobro organizirane. Tako da na kraju ograničavaju opis jer moramo odabrati neki tag koji možda nije točan. 6. Ne bi bilo loše kada bismo dobili informaciju o tome kada osoba koju pratimo doda novi artikl. 7. Osim rubrike Top članovi, ne bi bilo loše kada bi postojala i rubrika "novi članovi"
2013 11 01
Super ideje pogotovo mi se svidja ovo za one koje pratimo,jer mi se ovako cini da ta funkcija nema negi smisao trenutacno :)
2013 11 01
slažem se, dobro napisano, pogotovo ovaj pod brojem 4. srce mi se slomi kad vidim baš ono što tražim prodano [:kesi]
2013 11 01
I meni se sviđa ideja pogotovo pod brojem 6 [:smijesi]
2013 11 01
6 [:smijesi] [:zaljubljen]
2013 11 01
[:smijesi] 6
2013 11 01
4 i 6 :) Iako se i za druge ne bih bunila! [:kesi]
2013 11 01
Meni je super ovo za nove clanove [:smijesi]
2013 11 01
podržavam sve :)
2013 11 01