Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ, PREVARENA SAM!!!!!!!!!!!!

ma prodavačica mi je prvo rekla da je pulover rezerviran, onda mi se nakon dva dana javila dali ga jos zelim, i poslala mi da uplatim novce nekoj drugoj curi od koje ona kupuje neku majicu, nakon uplate ja sam čekla 6 dana da ona to uopće pošalje jer joj kao ta druga cura nije još potvrdila da sam uplatila novce, a ja sam joj poslala sliku uplatice, pa je ona isla doma za vikend, pa nije stigla, i tako dalje... cjela je priča sumljiva i jos na kraju ovo sa paketom... tako da ipak nekon svega ne vjerujem da je teta na tisku uzela....
2013 11 07
neide ni ovdje inace tako, ali cura je imala moje podatke i trackin broj i teta je povjerovala
2013 11 07
ma odkud joj tvoj tracking broj? ta teta kenja ko grlica
2013 11 07
Pa ja mislim da je prodavačica poslala nekoga iz splita da pokupi taj paket i dala mu moje podatke i tracking br
2013 11 07
Obavezno link te cure. [:frustriran]
2013 11 07
LJUDI MOJI OVAJ DAN JE SVE LUĐI I LUĐI, PAKET SAM NA KRAJU DOBILA.... nije me cura htjela prevariti, ali jesu tete na tisku Ja sam zvala tisak službu za korisnike i zalila im se kako je netko mogao preuzeti paket na moje ime i ispricala im sve, i oni su mi rekli da ce provjeriti sto se dogodila pa da ce mi se javit. nakon sat vremena zovu me iz tiska da je paket na trafici i da ga dođem preuzeti ja dođem tamo i pitam gospođu kako se sada paket pojavio odjednom, a ona meni da je istina da je dolazio netko ko se predstavio kao moja sestra i tražio paket na moje ime, ali da mu je kolegica greškom predala krivi paket, a moj je završio ispod pulta... Pa sada tragaju kao za tim paketom drugim paket koji mi je gospođa sada uručila nije imao moje podatke na sebi (netko ih je pokidao) i bio je otvoren, dakle očito se nekome od njih svidio pulover i mislio je da cu ja to pustiti, a ne zvati službu za korisnike i napravit cjelu dramu oko običnog pulovera, ali kada su shvalile da im posao ovisi o tome odjednom se paket pojavio ja samo mogu reći da jednostavno na današnji dan nemam komentara
2013 11 07
Nemam riječi. Katastrofa. Ajde super što je sve dobro završilo i što si dobila plaćeni artikl. [:smijesi] A ova na Tisku bi trebala dobit otkaz.
2013 11 07
baš me zanimalo ima li novih vjesti .... i bravoooo, svaka čast, rekla sam ti da ne odustaješ i da su to one zbrljale, kad su skužile da im posao visi o koncu.... odjednom se pojavio paket..... strašnoooo, mjenjaj kiosk, nisu svi isti....
2013 11 07
Ja jednostavno jos ne mogu vjerovati, da mi je netko pricao mislila bi da je barem pola priče izmišljeno jer jednostavno zvuči prenevjerojatno
2013 11 07
koji show program
2013 11 07
@pproti - ma sigurno je ta priča izmišljena - to o tome da je prvotno tvoj paket pokupio netko drugi. Kao što i sama vidiš čačkale su po kutiji i mislile da ćeš zaboraviti. O bože stvarno! [:sokiran] [:ljut] Ja sam imala sličan problem, ali s poštom, pa zato tako ne šaljem više. I sreća da imam super tete na kiosku u puli pa se ne moram bojati za takve stvari. I uvijek me traže osobnu pri preuzimanju paketa, i mislim da je to u redu. One imaju nalog da to moraju tražiti i bolje da je tako.
2013 11 08
Pročitala sam cijelu temu, baš mi je drago da se dobro završilo. Stvarno ljudi (žene) svašta rade, čega se sve neće dosjetiti. Ovo je ispalo prozirno, neuvjerljivo objašnjenje, ali hajde... Da čovjek ne povjeruje! Strašno!
2013 11 08
1 2 ... 5 6 7