Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ, PREVARENA SAM!!!!!!!!!!!!

Logično. mozak mi ne radi.. jadna ti andrea i vjenčani si im pokazivala:D Zašto bi branila tetu koja nije odradila svoj posao kako spada? Imaš svoje pravo i to je to. Nemaš ti pravo na naknadu nego osoba koja ti je slala paket, jer je na paketu ona ispunila vrijednost i ona ima obrazac..ispravite me ako griješim
2013 11 07
morah ih zvat ili im poslat mail, mislim da pisu na stranici svi kontakti, ako te ignoriraju siluj iim fan stranicu na fejsu, tamo uvijek upali jer je javno
2013 11 07
Super, ona ce dobiti i moje novce i novce od tiska... Pa nije joj ni loš taj biznis...
2013 11 07
pproti ti nazovi njihov besplatni telefon i reci im svoje podatke. naci ce te i po tome, ako imas sifru paketa super, jos lakse. u svakom slucaju ti tvrdis da je paket podigao i listic o preuzimanju potpisao netko drugi. to je najmanji problem dokazati. [:smijesi]
2013 11 07
nece dobit nitko nego ti, jer si ti ostecena. ne posiljateljica. ona je placena unaprijed, s tvoje strane. [:smijesi]
2013 11 07
Ppropti, ako je to veliki tisak u koji uđeš, osoba koja je podignula tvoj paket lako je mogla iskoristiti nepažnju prodavačice ako su paketi vidljivi kupcima. Npr. u mom tisku u koji idem, to sve budu paketi rašireni po podu i možeš vidjeti i br. pošiljke i podatke, sve na dohvat ruke. Tako da može vrlo lako biti i to, a ako je mali tisak gdje se paketi ne vide, onda moguce da su ga pokupile prodavacice ili su one dale nekome svome (sestre, kolegice). Ne vjerujem da je do prodavačice od koje si kupila džemper, pogotovo ako je pouzdana.....
2013 11 07
cipelica jesi sigurna? Jer nema logike, ako ja nešto saljem i ja platim poštarinu i ta stvar se izgubi onda sam valjda ja oštećena zato i dajem tj upisujem vrijednost paketa, što ne? logično?
2013 11 07
ovo mi je nabolje..vjenčani list za podizanje paketa..evo tu je cijela poanta....dok se tete na kiosku ne opeku par puta dešavat će se ovakve stvari....mislim da mi je tisak počeo ulijevati strah :)
2013 11 07
Povrat novca iskljucivo ide posiljatelju paketa, ne primatelju!
2013 11 07
adela, u tom slucaju ne bi bio zaveden paket kao predan. netko je fizicki odradio taj dio u blagajni. izdao listic i zaveo paket kao predan. kako bilo, fasovace radnica u cijoj smjeni je to napravljeno.
2013 11 07
Nije veliki tisa, samo mala trafika, evo upravo zovem tisak, pa cemo vidjeti sto ce mi oni reci
2013 11 07
zrinkic da sam na mjestu uvodnicarke vec bih saznala na infotelefonu. netko se gadno ogrijesio na radnome mjestu. bilo iz lakovjernosti bilo iz zelje da si zadrzi sadrzaj paketa. ono, kako bilo, ja bih ganjala do ibera i dalje.
2013 11 07
merdenoms , prije 11 minuta prijavi | ↑ Donesem papir koji mi je poštar ubacio u moj sandučić. Dakle, molim, i drugi puta. Traže te osobnu na mnogo mjesta i tvoj je izbor hoćeš li pokazati, ali jedino kome MORAŠ pokazati je policija. osobnu kartu si dužna pokazati u svim slučajevima u kojima je propisano utvrditi indentitet, npr, banka,kontrolor u tramvaju, predizanje vrijednosnih pošiljki, ulaz u određene službene zgrade, utvrđivanje punoljetnosti i sl. Ukoliko osobnu ne pokažeš službena osoba smije i dužna je za utvrđivanje tvog indentiteta pozvati policiju. Ja da sam "teta" na kiosku ukoliko bi mi je odbila dati, a trebam ti predati vrijednosnu pošiljku s punim pravom bih ti je odbila dati i pozvala policiju. Informiraj se malo, imaš stranice MUP-a
2013 11 07
Evo frendica je dobila novac, sad sam ju zvala, ona je paket slala sestri u zagreb, i izgubljen je i ona je bila ta koja je dobila povrat novca na temelju onog zutog papirića, dakle posiljatelju ide povrat novca
2013 11 07
nevjerojatno [:sokiran] [:ljut] iz moga iskustva ako mi i muž diže pakete traže i moju i njegovu osobnu ..ovo je baš čudno...ne odustani od ovoga ,zovi Tisak i 100x ako treba, gnjavi valjda bude nekog pomaka...
2013 11 07
1 2 3 4 5 6 7