Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ, PREVARENA SAM!!!!!!!!!!!!

Daleko od toga da ne mora pogledati osobnu, ali evo ovaj k iosk što je blizu mene iako me znaju moram uvijek dat osobnu i pogledaju je. isto tako traze svakoga. jednom lik dosao pokupit omotnicu za nekoga i nema osobnu i ona mu nije dala.. i onda mu je rekla gospodine ako nemate osobnu dajte mi barem broj za praćenje. on nije znao ni to
2013 11 07
Meni je problem jer ne mogu nista naručiti preko pošte jer živim u iznajmljenom stanu u privatnoj kući, bez poštanskog sandučića ili prezimena na vratima... i onda poštar dođe na tu adresu, vidi da nema nikoga pod tim imenom i vrati paket nazad pošiljatelju
2013 11 07
merdenoms, paketi stizu na ime i prezime i na posti. tko ti tamo preuzima paket/pismo slano preporuceno bas na tvoje podatke? ne daju ti ga cesto ni ako pise na osobnoj druga adresa od one na posiljci. dakle, molim,i drugi puta. [:smijesi]
2013 11 07
4 LjubicaA , prije 5 minuta prijavi | ↑ Prestrasno! A nisi jedina prevarena, samo sto tu na krpicama mogu svi varati i krasti ali vjeruj mi nitko ti se nece javiti sa konkretnim rjesenjem i pomoci ti potraziti tu osobu i rijesiti taj problem. pa jel vidiš da joj pomazemo koliko znamo i umijemo. daj pročitaj prvo uvodni prije komentiranja
2013 11 07
Uzas.... a ne smiju ti izdat paket bez predocenja osobne....
2013 11 07
Donesem papir koji mi je poštar ubacio u moj sandučić. Dakle, molim, i drugi puta. Traže te osobnu na mnogo mjesta i tvoj je izbor hoćeš li pokazati, ali jedino kome MORAŠ pokazati je policija.
2013 11 07
pproti, ne sekiraj se ni najmanje, paketi slani preko tiska imaju status, nazovimo to tako, vrjednosne posiljke. prica ista kao na posti. na obrazac posiljatelj pise vrijednost, poslao ti cackalicu i napisao maksimalnih 500kuna u slucaju nepravilnosti, gubitka ili ostecenja posiljke, moraju te obestetiti za navedeni iznos. imaju ga u bazi, ne trebas ganjat posiljatelja. nastradat ce radnica s kioska. [:smijesi]
2013 11 07
uzas... ja da sam na tvom mjesto ja bi prvo otisla u taj tisak...i rekla toj teti da (samo zato sto njoj izlazis ususret da ne izgubi posao ili sl) u roku od 2 dana ti pronade paket(ako je ona uzela ce ti valjda novce ponudit ako nis drugo)..ako ne da se obracas njezinim nadredenima...eto..ja bi tako...iako je ona kriva,dala bi joj sansu...
2013 11 07
merdenoms, kome ti nosis samo papir o dospijecu i izdaje ti posiljku bilo na posti bilo na kiosku, taj ne radi po pravilniku, vec na lijepe oci. [:smijesi] tvoj je izbor predati osobnu svima osim murji. a ako zelis podici preporucenu posiljku ili vr.paket na posti ili kiosku tvoja je obveza dokazati da si to ti. ili odbiti pri cemu oni nisu duzni tebi predati sto je stiglo. [:smijesi]
2013 11 07
Ppropti, da li je to veliki tisak u koji udjes ili ona mala trafika?
2013 11 07
ja kad sam se udala paket mi je došao na novo prezime, i znaju me na tisku ali sam svejedno morala ići po vjenčani list...
2013 11 07
Treba prijaviti tetku koja radi na Tisku, bez osobne, nema podizanja paketa!!!!!!!
2013 11 07
andrea jel nije jednostanvije da daš osobnu di ti je novo prezime nego vjenčani list
2013 11 07
zrinkic ocito nije imala jos napravljene dokumente sa novim prezimenom
2013 11 07
Nebih htjela da teta na tisku ima problema, i ja sam uzasno naivna glupaca i da mi je neko dosao i rekao da je sestra i imala sve moje podatke i trackin broj i ja bih nasjela, kao sto nisam ni posumljala da nesto ne stima kad sam cekal 6 dana nakon sto je cura primila novce da ode do tiska... a kako uopce traziti od tiska da mi isplati vrijednost paketa?
2013 11 07
1 2 3 4 5 6 7