Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

POMOĆ, PREVARENA SAM!!!!!!!!!!!!

Bože:((((( koja likuša, sad još i salju na poštu po paket ...do kud idu. O čito je isfurano "uplati pa ti neću poslat" to se meni dogodilo, ja sam popu... 70 kn......svašta...
2013 11 07
Ili ti ga je netko sa Tiska maznuo :/
2013 11 07
Da li ste iz istog grada ti i doticna sto ti je poslala paket?
2013 11 07
sada gledam sa kioska potvrdu o preuzimanju naime molila sam strinu da preuzme , prodavačica se potpisala a tko je pruzeo nema potpisa...
2013 11 07
Užas i što sad, evo tako i mene ujutro je iznenadilo loše ajde neću propasti za 15 kn al to su novci, napravila sam curi uslugu da ja platim poštarinu kako ona nevi već i ona nije preuzela paket... ljuta sam ko ris [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] Evo da te utješim nisi jedina [:smijesi]
2013 11 07
kako ona nebi platila veću*
2013 11 07
pa neka se i žali i na prodavaca, ja na svom kiosku iako me zna prodavacica jer mi je ispred kuće, pokazujem osobnu i uvijek me pita, žena se srži pravila i gotovo,
2013 11 07
netko ti je drugi digao paket umjesto tebe, a ne mora ni biti da posiljatelj ima ikakve veze s tim, svasta se prevaranti sjete ...cinjenica je da je teta na kiosku nasjela na pricu 'navodne sestre' i ona je kriva sto je krivoj osobi urucila paket, sad se mozes jedino zaliti tisku na njihovu prodavacicu i njezin propust, mozda ti se ispricaju u njeno ime i nadoknade stetu, a zena zbog takve stvari moze dobiti otkaz
2013 11 07
Ovo ulazi u sferu organiziranog kriminala [:sokiran]
2013 11 07
ajmee uzasa, ako je to stvarno napravila cura od koje si narucila stvarno je domisljata, dobro si rekla bas filmski odradeno [:vrti] [:vrti] ja san bas jucer poslala mater da prije posla podigne moj paket i nije joj dalo, eto bar znan da san na mom tisku po tom pitanju sigurna
2013 11 07
Niko ali bas niko ne smije dizati tvoj paket ako Ti ne das dozvolu....To se ne smije,ta Teta na kiosku je vrlo ne ozbiljnja...i moraju ti nadoknaditi stetu [:tuzan] [:tuzan]
2013 11 07
strašno..ja mislim da bi se ta teta na kiosku trebala bojati za posao!!!!!! jer, kako je moguće da taj paket uruči navodnoj sestri????? na tiskanici lijepo piše tvoje ime i prezime, adresa i sve ostalo, a koliko ja znam, za predaju paketa prodavačica mora pregledati osobnu iskaznicu, stoga, kako nekome može dati paket, a da nije pregledala dokumente?????!!!!!!
2013 11 07
To je krada Protuzakonito. [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran] [:frustriran]
2013 11 07
Ma tete na tom tisku su stvrno super, uvik pitaju osobnu i neda ti paket dok se ne potpises, ali evo ova ju je uspila preveslati sa pustim pričama, cura je došla i tražila paket namoje ime, znala je točno kada je poslan i kada je došao, dakle imala je trackin broj... Ja i prodavačica nismo iz istoga grada, link na njen profil cu staviti kad ona vidi poruku koju sam joj poslala, jos se uvik nadam da postoji neko bjasnjenje i da cu dobiti pulover ili novce...
2013 11 07
ajme ma moze preuzeti paket ko god hoce daj molim te zao mi je draga ajme te kune proklete nikad kradljivicama dosta pa ja cu poludjeti vise zao mi je cure ,,i ja sam za malo mogla biti prevarena ali nije joj uspjelo [:frustriran] [:frustriran] operez oprez cure moje
2013 11 07
1 2 3 4 5 6 ... 7