Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ona(?) želi kupit moju sexy haljinu, ali...

Ponudi da ćeš ti platiti poštarinu pa ćeš vidjeti odmah...ako pristane, onda nije manijak i možeš se naći s njom/njim a ako ni tada ne pristane na kupnju (ako sam dobro shvatila da se već odlučila/o), tad se nemoj naći jer je sigurno neki psiho [:hihot] Među ostalim, može li mi netko dati link gdje mogu pročitati o tom "manijaku" sa Krpica?
2013 11 07
"ako možeš vratiti" ?!? baš si ti neki privilegiran ovdje [:hihot]
2013 11 07
ubuduće na primopredaje samo s mužem [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:hihot]
2013 11 07
Hvala LJuBitch [:poljubac] Pročitala sam ali MotherOfDragons nije admin., postoji li još nešto o manijaku? netko je napisao da ima nešto od admin.
2013 11 07
Ma daj, ne da mi se zajebavati uopće! Ako ne želi kupiti haljinu, čak i kad ja častim poštarinom, ni ne mora!
2013 11 07
Ne znam, Sanja, aminka šuti ko zalivena već neko vrijeme, i ne obavlja svoj posao , tako da ne znam ni za jedan njezin noviji post.
2013 11 07
Ma kakav crni manijak to se netko zeza [:hihot] [:hihot] Nađeš se negdje gdje je prometno ili odeš s nekim i prolem riješen. Mislim kakva frka [:hihot] Ja nemam takvih strahova [:boji] [:hihot]
2013 11 07
@Boss. a zakaj imaš štikle na slici, ako si muško i nekaj ne muljaš??
2013 11 07
ja sam muža našla na fejsu! xD i manijak je! [:smije]
2013 11 07
koja paranija! da te neko želi silovati može da napravi to bilo kada i može da to bude bilo koja osoba u gradu,misliš da nikada niti jedan silovatelj ili ubojica nije prošao pored tebe?? sve je ovo o manijacima previše isforsirano i napuhano! heloooouuuu ovo je realan svet i ima svega i šta sad ćemo da živimo u strahu šta iza svakog ugla vreba opasnost!
2013 11 07
paranoja*
2013 11 07
e-bay= krpice.....NOT [:hihot]
2013 11 07
paranoja [:smije] [:smije] [:smije] a nema beda dati svoje podsatke za uplatu i adresu na paketu [:smije] [:smije] (ili će dati od nekog drugog [:sokiran] ) previše vi gledate američkih filmova [:smijesi] kad smo kod istih (filmova) manijaci i u kući napadaju [:smije] [:smije]
2013 11 07
@ljubitch - ne moraš sad svakog tipa na krpicama prozvat manijakom. [:kesi] ja mislim da to netko vas zaj**ava... [:smije] [:smije]
2013 11 07
ja nisam upucena uopce... sta vreba neki stoker ili sto? hvala bogu da mi niko ne pise cudosti( mozda jer sam iz gradica od cca 6000 ljudi) [:hihot] al ako je istina,pa strasno [:tuzan]
2013 11 07