Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Zelena kava

Pozdrav cure,zanima me što vi mislite o zelenoj kavi. Ima li to uopće kakvog učinka i da li šteti za zdravlje? Da li netko to uzima? [:smijesi]
2013 11 08
Ej bas sam nekidan narucila mami sa ebaya... stigle su za 10 dana... 4 kutijice za 190kn, a navodno je kod nas jedna toliko... vidjet cemo kako ce djelovat, ali ako hoces mogu ti poslati link...
2013 11 08
Pije ju moja mama već mjesec dana....Ona želi smršavit oko 5-8kg....I nažalost nema nikakvoga učinka.. (za sad)..iako pazi i što jede... Koliko znam nema nikakvoga štenoga učinka na zdravlje!
2013 11 08
čitala sam na internetu da je kao djelotvorno,a sad da li je to marketinški trik..vidjela sam da ima i ovdje za kupit, ali ne znam da li je dobro uzimati tu kemiju
2013 11 08
e to je i mene prije zanimalo al odustala od toga i prešla na svoju dijetu i ide.. [:sramezljiv] Nezz dal misliš na one kapsule ili al ja sam na to mislila [:hihot] [:zaljubljen]
2013 11 08
naravno da nema, malo logike je dovoljno za to zakljuciti
2013 11 08
da,mislim na kapsule. čitala sam po internetu,ali nisu me baš uvjerili.znači ništa od toga. hvala vam [:smijesi]
2013 11 08
ma i za obicnu crnu kavu kazu da je za mrsavljenje jer ides na kakanac [:hihot] pazit obroke koliki su i kardio vjezbe. [:smijesi]
2013 11 08
Pila sam jednu turu ovo ljeto....nije mi nešto skinulo kile ,ali mi je smanjila stalnu potrebu za hranom...tako da je bila dobar pokretač daljnjeg mršavljenja....trebali bi ju izbjegavati ljudi sa srčanim problemima,jer sam primjetila nakon par gutljaja jače lupanje srca.Kratko traje,ali ipak nije ugodno.Ali se ipak treba posvetiti vježbanju i paziti šta se nesvjesno trpa u usta,a to je ono što mene dotuče!!
2013 11 08
To je reklo dosta cura,da prode glad poslije toga. Razmislit cu jos o tome. hvala ti [:smijesi]
2013 11 08