Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

što mislite o temi drage nam Nore šitum

Kad god je vijest bila Nora Šitum, pomislila sam na 1000 druge djece koja su umirala anonimno, isto tako na sve ovo pomislim na tisuće roditelja koji se sa svojom tragedijom nose anonimno i sami sa sobom...povlačenje po novinama...stvarno ne razumijem. Eto...to mislim.
2013 11 09
i ja to mislim i sama sam bolesna a da mi se desila takva tragedija novci bi mi bili zadnja stvar
2013 11 09
norini roditelji su izbaceni iz udruge, ne zele nikakav novac, samo zele znat istinu o novcu.. a kucu za bolesnu djecu ce kazu graditi cijeli zivot ciglu po ciglu ako treba tako se pricalo na provjerenom sinoc
2013 11 09
drago djete vidim da si mlada nemože se dite isplakat za par miseci ja ih iman troje i umrla bi posli njih ali nismo svi isti da pijuckat jer se apartmani ne rade u zagrebu nego na moru bolesnoj dici ne trebaju apartmani nego navac za lječenje i ja sam svoje novce dala za ljećenje ne za apartmane [:vrti]
2013 11 09
cekaj malo novci se gotovo nikad ne trose samo na ljecenje..prisjetimo se samo u slucaju nore: novcima je placeno ljecenje i SVI troskovi smjestaja i letovi u SAD....niti jedna bolnica vam nece primit samo djete a da tu nije barem jedan roditelj ako netko trazi novce za ljecenje bebe u berlinu taj sigurno nema niti za put do berlina niti za smjestaj smjestaj roditelja kod ljecenja male djece je jedna od najbitnijih stavki jer nitko i niti jedna bolnica ne prima maloljetnu djecu bez nekoga odgovornog
2013 11 09
i sigurno oni oplakuju i dalje svoje djete mozes osjecat bol i tugu i u isto vrijeme radit neki posao i pokusat ucinit dobru stvar
2013 11 09
cure moje ne gledate vjesti novci su na računu niko ih nije uzeja traže ih norini roditelji za apartmane na moru zašto ih ne daju djeci koja su bolesna zato što znaju da zakonski novac ide njima 4 mijuna kuna vidićete zašto su digli buku
2013 11 09
do sad san uvik pri svakoj akciji skupljanja novaca za nekog bolesnog uplacivala na racun novce... te humanitarne udruge ,koncerti pozivi na broj 060 i ostalo mi je uvik nekako mirisalo na prevaru
2013 11 09
e to katevina to su napravili da niko više nema povjerenja u takve svrhe ja san uvik davala a sad više nikad i nikom
2013 11 09
znas li koliki postotak od novca ide u dobrotvorne svrhe koji unicef skuplja? 30% ostalo ide u marketing, troskove zaposlenih, materijala, troskovi iznamljivanje ureda itd...
2013 11 09
nije ovo skuplja uncef nego udruga humanitarna koja nikom ne polaže račune zato i je ovako ispalo
2013 11 09
unicef je bio samo primjer
2013 11 09
pa o čemu ja pišem šitumovi znaju da zakonski novac pripada njima pa kao ajmo gradit apartmane koja bolesnoj dici ne znače ništa [:vrti]
2013 11 09
kako ne znace..totalno to stalno tvrdis nemozes poslat 5.godisnjaka u zagreba samog ma koliko bolesan bio...nitko odgovornost ne moze preuzet osim roditelja
2013 11 09
a djete drago neće oni gradit u zagrebu ništa nego apartmane u novom vinodolskom da rade to u zagrebu to bi bilo i tekako potrebno a što će to na moru
2013 11 09